Esma okuyarak yattım ve rüyamda gördüklerimi açıklıyabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flatcast

Kayıtlı Üye
Merhaba foruma bir süre önce üye oldum.
Sizi nereden buldum nasıl girdim foruma bilmiyorum ama açıkça söylemek gerekirse foruma üye olduk dan sonra
hayatımda, bakış açımda birkaç değişiklikler oldu.
Esmaların üzerinde durdum birkaç esma okudum, isimimin ebced gerine bakarak bir esmayı okudum,hatta en son dün akşam okuyarak yattım ve rüyamda bir genç kız sarı saçlı gözleri biraz irice sanki önceden tanıyormuşum da ismini getiremiyorum, güzel bir kız işde :) bizi neden rahatsız ediyorsun dedi uyandım, esma okuyarak yattığımda gece aniden uyanıyorum sanki odaya bir enerji girmiş gibi oluyor yani bu durumları açıklayabilirmisiniz merak ettim açıkcası.

russiand

Kayıtlı Üye
Merhaba foruma bir süre önce üye oldum.
Sizi nereden buldum nasıl girdim foruma bilmiyorum ama açıkça söylemek gerekirse foruma üye olduk dan sonra
hayatımda, bakış açımda birkaç değişiklikler oldu.
Esmaların üzerinde durdum birkaç esma okudum, isimimin ebced gerine bakarak bir esmayı okudum,hatta en son dün akşam okuyarak yattım ve rüyamda bir genç kız sarı saçlı gözleri biraz irice sanki önceden tanıyormuşum da ismini getiremiyorum, güzel bir kız işde :) bizi neden rahatsız ediyorsun dedi uyandım, esma okuyarak yattığımda gece aniden uyanıyorum sanki odaya bir enerji girmiş gibi oluyor yani bu durumları açıklayabilirmisiniz merak ettim açıkcası.

arkadaşım ben bir yıldır günlük 10 bin esma okuyorum hergün düzenli bana neden böyle şeyler olmuyor anlıyamıyorum.

flatcast

Kayıtlı Üye
Merhaba
Herhalde beni yanlış anladınız, bu konuya böyle bir cvp vermeniz de bence hiç hoş bir davranış değil :) ben günde 1000 esmayı zor okuyorum günlük aktivitelerden dolayı, sizde maşallah 10 bin okuyormuşsunuz baya boş vaktiniz var sanırım ALLAH gönlünüze göre versin.

russiand

Kayıtlı Üye
Demek istediğim öyle hemen okumayla varlık vs gelip sizi rahatsız etmesi münkün değildir. Esmalar sabır isteyen ve sonuçları güzel olan bir şeydir. Ayrıca üni. öğrencisiyim günümün yarısı ders ve okul yollarında geçiyor çok az bir zamanım kalıyor onuda ibadet yolunda harcıyorum. İnsan isterse günde 100.000 de çeker 10 tanede... Rüyanızın tamamen bilinç altınızda böyle bir sezginin kalmasından dolayı oldugunu düşünüyorum

flatcast

Kayıtlı Üye
Dedim ya herhalde beni yanlış anladınız :)
Aslında varlık vs geldimi? gelmedimi? diye sormamıştım, esmayı okumak evet güzel bir şeydir, okuyunca zarar geleceğini düşünmüyorum zaten, aksine insanda olumlu bir etki yaratacağını umuyorum.
Akşam çokça yazı okudum en son muhyiddin i arabi nin saatlerin hazinesi kitabını pdf olarak okuyordum gece geç olunca yattım, belki etkisinde kalmış olabilirim, sadece değişik bir rüya olduğu için sormak istedim. bu arada cvp için teşekkürler, belki uzm modlardan birisi bu rüya ya yorum getirebilir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Üyemizin dediğine katılıyorum.Rüyanız bilinçaltı,ibadetten dolayı hissettiğiniz farklı titreşime uyku halinde zihniniz mana vermeye çalışmış sadece.Farklı bir enerji hissediyor olmanız çok normal,çünkü çekilen her zikir uzayda bir ses-titreşim ve enerji yaratır.Ve ait olduğu yere ulaşıp çarptıktan sonra çıktığı yere geri döner.İyi şeyler düşün iyi olsun,beddua etme sana geri döner..gibi benzetmeler bile hep bundan kaynaklanır.Bu nedenle,bazı esmalar kişilere ağır gelebiliyor.İçerdikleri anlamın enerjisi de size geliyor veya etrafınızda anlamı gereği bir titreşim yaratıyor çünkü.Söyleyiş biçiminiz ve ses tonunuzla kelimeye eklediğiniz anlamlı ifade bunu güçlendirebilir veya kuvvetini azaltabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...