Bende cin musallatı mı var? Yardım

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, internette manevi sıkıntılar için bir numara buldum aradım; iç sıkıntı, iman zayıflığı depresyon vs. belirtileri söyledim telefondaki adam anne ismini ve benim adımı istedi, sonra üstümde bir cin musallatı olduğunu söyledi, fiyat sorduğumda 250 tl dedi. nedir bunun doğruluk payı? üstümde bir musallat varsa bunu nasıl bilebilirim?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar, internette manevi sıkıntılar için bir numara buldum aradım; iç sıkıntı, iman zayıflığı depresyon vs. belirtileri söyledim telefondaki adam anne ismini ve benim adımı istedi, sonra üstümde bir cin musallatı olduğunu söyledi, fiyat sorduğumda 250 tl dedi. nedir bunun doğruluk payı? üstümde bir musallat varsa bunu nasıl bilebilirim?

İtibar etme para koparmak isteyen kişi büyük ihtimalle eğerki bakım yaptırmak isterseniz yule yada urum'a özel mesaj atabilirsin

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Site üyeleride bende yöneticilerimizde bunları söyler ama hakikaten bu işlerde biraz bilgisi olanlar şarlatanlığa koşup milletten para koparmak için türlü türlü numaralar yaparlar ama iftira atmayalım adam belki doğru söylüyordur. bence sen tek bir kişiye takılma.

sonuçta bir elma çürük diye bütün kasaya çürük diyemezsin.

calosa

Banlı Kullanıcı
sizden para koparmak isteyen biridir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Musallat çok ciddi bir vakadır. manevi sıkıntı, dinden uzaklaşma gibi belirtileri yoktur. son derece dindar, ruhen hiç bir sıkıntısı olmayan son derece neşeli kişilerin aslında musallat sorunları olabilir. İnsanların depresyonundan faydalanmaya çalışmaktan başka şey değil. Musallatın birde pek çok türü var. Bazılarını Ruhani şifacı çözebilir bazılarını havascı, bazılarını alim mertebesine yükselmiş zatlar bazıları özel alana sahip yerler üzerine kurulmuş mabetler. Musallat belirtilerin en önemli özelliği saraya benzer nöbet geçirmektir. Bedende bazı izler oluşur. Sanırım sizin daha çok manevi desteğe ihtiyacınız var. Psikolog, kişisel gelişim uzmanları gibi kişilerden destek almanızı öneririm.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Her Denilene İnanma Annenin Babanın veya Başka Bir Bilgi Kesinlikle Verme Başına Bela Alırsın

dabbe31

Kayıtlı Üye
Merhaba üzerine 21 defa Ya sin Suresini oku ve evde yüksek sesle Bakara Suresini dinle .

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sayın Urum sorunuzun cevabını vermiş,ben sadece bu kişilerin başkalarının canını yakmamaları için yerinizde olsam şunu yapardım;
Madem bana ve başka insanlara boşa vesvese yaptıran ve manevi zayıflık anımdan faydalanacak böyle bir insan var;

Tekrar arar,sesi kayıt eder (artık cep telefonlarının hemen hepsi yapıyor bunu) sonrada oturduğum ilçenin Cumhuriyet Başsavcılığına bir dilekçe ile dolandırıcılık hakkında suç duyurusunda bulunurdum.Hatta gidip parayı verirdim,tamamen olayı belgelemek adına :) Yazdığınız şeyin sizde olduğunu bir telefonla bu biçimde belirtip karşılığında para talep etmesi anayasal bir suç,biliyor musunuz?

Türk Ceza Kanunu'nun 157. ve 158. (nitelikli dolandırıcılık) maddesi uyarınca ;ağır ceza mahkemesinde yargılanırlar ve 1 ile 5 yıl arası hapis cezasına çarptırılırlar.

Bakın madde 158. " a- Dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle,"

http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html

enginmert21

Kayıtlı Üye
cinler insanlara aşık olabilir mi insanların haberi olmadan? kısmet kapalılığı bunla alakalı olabilir mi?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Soru sormazsan yalanda duymazsın.

İnternet şarlatanları herşeyi yapar bir çok hacı hoca var cin çıkaran, şarlatan medyumlara ne demeli ya kendi söylediğine inanmayan kişilere. ?