Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
url=http://hizliresim.com/KgP5ML][/URL]

1- Bir adet yaşam çiçeğinin çıktısını alın.

2- Uzanın veya sandalyeye oturun. Tam sandalyenin altına ya da uzandıysanız sırt bölgenize gelecek şekilde yaşam çiçeği şeklini yerleştirin.

3- Şimdi gözlerinizi kapatın ve derin nefes alın. Altınızdaki yaşam çiçeğini imgeleyin.

4- Yavaşça yaşam çiçeğinin parladığını ve büyüdüğünü imgeleyin.

5- Şimdi tüm vücudunuz bu yaşam çiçeği çemberinin içerisinde. Yaşam çiçeği parlarken tüm enerjisiyle bir olduğunuzu imgeleyin.

6- Ve kendinizi yaşam çiçeğinin akışına bırakın. Sadece yaşam çiçeğinin şekline ve altınızda parladığına odaklanın. Bırakın yaşam çiçeğinin enerjisi ruhunuza nüfus etsin, evrenin bilgeliği sizi doldursun ve ruhunuzu-dnalarınızı-hücrelerinizi her zerrenizi ve bilincinizi özgürleştirsin.

Bu sekil, enerjinizi yükseltmeye, ruhsal açılım sağlamaya, evrenle iletişimin güçlenmesine yarar, değişim ve açılımlar büyük oranda olabilir

Yaşam Çiçeği konusunda bilgi almak için (Türkçe Altyazılıdır. Kapalıysa Sağ alttaki altyazı -cc- butonundan açabilirsiniz altyazıyı)

http://m.youtube.com/watch?v=tusmyw1lVeE&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Dtusmyw1lVeE

Daha detaylı bilgi için yaşam çiçeğinin unutulmuş sırrı Ive II okuyabilirsiniz
[url=http://hizliresim.com/x9Y4n5][/URL]

asterix

Kayıtlı Üye
Merkaba meditasyonu yapan varmı çok güçlüymüş.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Ben buna benzer bir çalışmayı uzun zaman önce yapmıştım. Aslında hem benziyor hem de benzemiyor. Taocu uygulamalardan biriydi. Burada kullanılan yol kullanılıyor ancak nefes değil enerji dolaştırılıyor. Yani tek nefeste turu tamamlamıyorsunuz.

Bu omurganın ucundan başlayıp damağa kadar giden akupunkturdaki yönetici meridyen ile ön tarafta apışarasından başlayıp dile kadar gelen işlevsel kanalın birleştirilip döngü sağlanmasıyla elde edilen bir yörünge. Buna mikrokozmik yörünge deniyor. Normalde iki kanalda da enerji yukarı doğru akıyor. Ancak dil damağa deydirilip/yaslanıp öndeki kanalda enerjinin aşağı doğru akması sağlanıyordu.

Daha sonra enerji göbekte çevrilerek depolanıyordu. Bir süre bu alıştırmaları yapmıştım ancak bedeni fazla ısıttığını söyleyebilirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşam Çiçeği: En dış çember dahil iç içe geçmiş şekillerde 20 adet halka (çember) dan oluşmaktadır. Dünyanın pek çok bölgesinde Arkeolojik kazı ve çalışmalarda bulgularına ve resimlerine rastlanmıştır. Örnek olarak Türkiye'de Burdur müzesinde bir lahit mezar kapağında, Manisa'da bulunan müzede de Hacıbektaş-ı Veli türbesinde bir çeşmenin üzerinde vede Efes Antik kentte yaşam çiçeği sembolleri bulunmaktadır.

Kısa bir araştırma yaptım ve bunu bulabildim. :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Kazılarda cıkan birçok yašamcicegi'nin sembolű sadece birbirine bağlantılı olanlar merkeziolarak bilenen bir alanda calışmalar halen sűrmekte ve bu alan tamamiyle incelemi bittikten sonra net bir sonuca kavusacaktır. Diye tahmin ediyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kazılarda cıkan birçok yašamcicegi'nin sembolű sadece birbirine bağlantılı olanlar merkeziolarak bilenen bir alanda calışmalar halen sűrmekte ve bu alan tamamiyle incelemi bittikten sonra net bir sonuca kavusacaktır. Diye tahmin ediyorum
Merkezinin henüz bulunamadığı konusunda bilgim var. Merkez derken nereyi kastettiniz? Genel olarak bilinen bir yer değil sanırım.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Merkezinin henüz bulunamadığı konusunda bilgim var. Merkez derken nereyi kastettiniz? Genel olarak bilinen bir yer değil sanırım.

2.derecede gizlilik olduğu icin bu konuda gerekli önlemler alıniyor sanırsam bilinmemesi normal

Merkez derken bu kazının devam ettigi alan

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Kaya mezarı olacaktır.muhtemel burda kabartmalı išlenmiş ama fazla iscilik űst seviyede degil

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
2.derecede gizlilik olduğu icin bu konuda gerekli önlemler alıniyor sanırsam bilinmemesi normal

Merkez derken bu kazının devam ettigi alan

Gerçekten bu sembole ait başlangıç noktası ise kazı çalışmalarının yapıldığı yer, çok ciddi değişimler başlayacaktır.