SALAVAT-I FATİH Her mümin okusun

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Zaten kitapta eksik olan bieşy yok bakış açınızı deiştirirseniz anlarsınız size büsürü örnek verebilirim ama verdimiz örneklerdede aldığımız cebap ayını olcak
eleştiriyede açığız ama bilen insanın eleştirisina açığız bu konu öyle dier konular gibi tartışılcak bi konu deil Rabbimizin duaları söz konusu bu yüzden bilmeden çok saçma değersiz 2satır die konuşmanız çok rahatsız edici büsürü şey daha söyleye bilirimde uzatmaya gerek yok anlayan anlar iyi günler.

Şimdi ben bilmeyen insan mı oluyorum. Sırf aizin görüşünüze uymadığı için mi?

Hala bissürü örnek verebilirim diyorsunuz evet bir sürü örnek verdiniz ama hiçbiri kuran2dan değil.

Rabbimizin duaları söz konusu demişsiniz hani nerde rabbinizin duası?

Dediğim gibi benim düşünceme göre uygulamanın ( 2 satır olan yazıdan bahsediyorum) ne olduğunu bilmiyorum ama altındaki açıklamalar yanlış. Bende bu forumun bir üyesi olarak açıklamamı yapıp yanlışı gösterdim. Geri kalanı da insanların kendi düşüncelerine kalmış isteyen uygular isteyen uygulamaz. Daha fazla uzatmayı düşünmüyorum bu konuyu.İyi forumlar

mavibere

Kayıtlı Üye
bu namazda fatihadan sonra mi dediğiniz sureleri okuyacaz acilen cevaplarsanız sevinirim

labradora

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm.bu salavat 100 defa okununca kalp gözünü açıyormuş.deneyimleyen oldumu mesela kaç günde açıldı?