bu tılsım nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuvve

Kayıtlı Üye
bi Yerde gördüm merak ettim konu hakkında bilgisi olan varmı ?

calosa

Banlı Kullanıcı
Büyü Yapılmış Sanırım Kardeş Gecmis Olsun :(

kuvve

Kayıtlı Üye
yok bende değil bu bi yerde gördüm merak ettim ne olabilir diye hüddamlıkla ilgili sanırım ama belki bilgisi olan yardımcı olur

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Bende gördüm bunu hatta bizim mahalledeki amcanın evinde var dı Cinci hoca diyorlar zaten ona

calosa

Banlı Kullanıcı
Demon Sekli Arındırmıs Ve İcinde Yazılar Var Bana Göre Büyü İyi Amaclı Degil Ama Yani

eldalie

Kayıtlı Üye
kafasında var olan boynuzlar ve resmin uyandırdığı his, pek bulaşmak istemeyeceğin bir varlığı andırıyor. tamamen uydurulmuş bir resim de olabilir. ayrıca kaslı kolları olan bir varlığın etek giymesi de ilginç, bir ayak 4 bir ayak 5 parmak, birileri sallamış olabilir bu resimi. bilemem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yapılan tılsıma hüddamın görev alması için yapılan bir betimleme. buradaki tılsımda ya yapan kişi gördüğü hüddamı betimlemiş, ya da isteğine uygun olan sembollerle kendince bir elemantel bir varlık oluşturmuş. zaten tılsımda işlenen savunma ve saldırıya yönelik tılsım ile boynuzlu varlık sembolizmi birbiri ile tutarlı. tüm bu tür çalışmalar gibi bu çalışmada başkası için kullanılamaz. kendisi için ya da bir başkası için yapılmış bir tılsımın örneğidir sadece bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...