sayıları vs. tahmin edebiliyorum, yetenek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ımalive

Kayıtlı Üye
Konu nasıl açıldığını bilmiyorum o nedenle buraya yazıyorum
Ben küçükken bi film izlemiştim ilginç birşeydi filmin ismini söylemicem o günden sonra içimden birşey Allaha inanma diyip diyip dururdu uyuyamaz oldum direnmeye çalıştım ama herzaman aklımdaydı bir gün babaannemdeydim içimden artık yeter dedim babaanneme söyledim bana türkçe mealli kuran-ı kerim getirdi ordan aytelkürsi yi okumamı istedi okumaya başlayınca mutfağın kapısı hızlı hızlı çarptı bunları normal karşılamıştım normalde olsa ödüm kopardı ama okumaya devam ettim dua bitince kapının sesi kesildi bidahada böyle bişeyle karşılaşmadım ama şimdi sayıları ve benzeri şeyleri tahmin edebiliyorum istemsiz oluyo bi anda aklıma geliyo söylüyorum nerden bildin gibi tavırlar alıyorum bi psişik yeteneğimin olma ihtimali varmı ?

Şimdiden teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konu nasıl açıldığını bilmiyorum o nedenle buraya yazıyorum
Ben küçükken bi film izlemiştim ilginç birşeydi filmin ismini söylemicem o günden sonra içimden birşey Allaha inanma diyip diyip dururdu uyuyamaz oldum direnmeye çalıştım ama herzaman aklımdaydı bir gün babaannemdeydim içimden artık yeter dedim babaanneme söyledim bana türkçe mealli kuran-ı kerim getirdi ordan aytelkürsi yi okumamı istedi okumaya başlayınca mutfağın kapısı hızlı hızlı çarptı bunları normal karşılamıştım normalde olsa ödüm kopardı ama okumaya devam ettim dua bitince kapının sesi kesildi bidahada böyle bişeyle karşılaşmadım ama şimdi sayıları ve benzeri şeyleri tahmin edebiliyorum istemsiz oluyo bi anda aklıma geliyo söylüyorum nerden bildin gibi tavırlar alıyorum bi psişik yeteneğimin olma ihtimali varmı ?

Şimdiden teşekkürler

O sayıları,benzeri şeyleri tahmin etmeniz,bir anda aklınıza gelmesi duru bilirlikle ilgili,Duru bilirlik yeteneğiniz size göz kırpıyor olabilir.Yeteneğinizi geliştirmekle ilgili konular forumda mevcut ama size kısaca anlatayım.

-Meditasyon yapmalısınız.
-Araştırmalısınız,öğrenmelisiniz,uygulamalısınız
-Alıştırmalar yapmalısınız.Örneğin bu poker kartlarını alın içinden 6-7 tane alın ama kartları kapalı alın ve yere dizin sonra teker teker kartları tahmin etmeye çalışın. :)

Bunun gibi alıştırmalar ile yeteneğinizi daha çok geliştirebilirsiniz. :)

Sevgiyle Kalın... :)

samma10

Kayıtlı Üye
bir insan ancak bu kadar saçmayalabilir. inandık bizde yok kapılar çarpmışta felanda he he

AJA

Elit Üye
İki farklı konuda komik -saçma gibi kelimerle traji komik duruma düşmemeniz ve kurallara uymadığınız için uzaklaştırılmamanız için sizi uyarıyorum.Yeni üyesiniz ve kurallardan bihabersiniz.

İyi forumlar.
Not: Gülmek için konu arıyorsanız farklı siteleri deneyin yada düzgün yorumlarda bulunun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...