Astral seyahate çıkmak için önerilerim

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tam odaklanmayı nasil sağlıcaz ben gündüz denemek istiyorum sorun olurmu

alfa1

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba size astral çıkış yöntemimi anlatıcam yanlız bişeyi dikkate almak istiyorum ben her uyumaya çalıştığım zaman astral oluyorum yada zihin yolculuğu bilemiyorum ve bu konu hakkında kimse bana yardım etmiyor her neyse. Öncellikle sadece kilotla yatın üstünüze bi şey giymeyin kaşındıra bilir dikkat dağıta bilir takı kullanıyorsanız eğer örn.Saat kolye küpe tüm metal şeyleri çıkartın telefonunuzu başınızdan uzaklaştırın.Bunları yaptıktan sonra iyice kendinize rahatlamak istediğinizi söyleyin örneğin ben her nefes alışımda daha çok rahatlıyıp daha çok derinleşiceğim diye tekrarların bunu bir süre denedikten sonra sağ ayağım uyuşmaya başlıyor diyerek kendinizi inandırın daha sonra sol ayağım sağ kolum sol kolum diyerek sonra bütün bedenim uyuştu artık astral seyhata çıka bilirim diyin ama dikkat edin sizi rahatsız eden yada uyandıra bilecek kimse olmayan yere gidin odayı iyice karartın iyicene gevşemeye başlayınca ters etkisi yaratıcaksınız kendinize mesela kafanız karışıcak örnek veriyorum Sol tarafamı yoksa sağ tarafa yattığınızı karıştırcaksınız ozaman çınlamalar gelmeye başlar hemen hiç bi ses beni korkutamaz bunlar sadece astralin belirtisi deyin sese aldırış etmeyin korkun ama aşırı derece sakın korkmayın Ters etki olmazsa yatış şekilleriniz karışacak bunu yaptığınız anda astral yolculuğunuz başlıyor demektir sakın gözlerinizi açmayın hemen ardından yukardan bi halat hayal edin yada sizi yukarı kaldıracak bişey hayal edin elinizle ipi tutup yukarıya doğru sizi kaldırdığını yukarı çıktıkça başınıza birisi eliyle bastırıyor gibi ola bilir kahkaha sesleri duya bilirsiniz gözleriniz ve kulaklarınız iyice açılcaktır gözünüzdeki perde kalkıcaktır siyah bi odayı hafif beyaz renginde göre bilirsiniz bedeninizi de göre bilirsiniz kendinize bi yer belirtin Mesela televizyonun yanında olmak istiyorumder gibi. Ben bu sonucu 3 gün uğraştım ve yaptım şimdi yapmak istesemde istemesemde astral oluyorum bi şekilde alarımı kurarak onluyorum sakın siz alarm vb şeyleri sizi uyandırmasını istemeyin zaten siz otomatik olarak uyanıcaksınız:Önemli bi tekniğim: Yatmadan once hep bilincime ben astrale çıkıcam çıkmak zorundayım gibi şeyler söylüyorum bunun da yararı ola bilir enerjinizi çok tüketmeyin astrale cıkarken enerji veren besinler tüketin olmuyor diye bırakırsanız eğer olmaz pes etmeyin tekrarlayın astral seyhat çabuk bıktırır yapamayınca ama siz aksini isterseniz eğer yapa bilieceğinize inanırsanız 1 gününüzü bile almaz YATARKEN KAFANIZ KARIŞTIĞI ZAMAN NE TARAFA YATTIĞINIZI TAHMİN EDEMEZSENİZ EĞER TERS ETKİ OLURSANIZ SİZİN İÇİN ASTRAL SEYHAT BAŞLIYOR DEMEKTİR KEYİFLİ YOLCULUKLAR DİLERİM

dostum. astral iyi guzelde.senin gibi bir cikan kisi yada bulunan diger ruh veya varliklar bedeninden uzaklasirsan savunman azalmasiyla girerler.hisederlerse astralini evinde beklerle bida cikican diye.arada rahatsizde ederler kovmak icin cok caba harcarsin.ruh gucun guclu olmasi gerek.zayifsa sikinti buyuk.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Guzelde ben kilotla yatamam utangacim rahat seyler giysem olur mu?

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burda sorumu tekrarlamak istiyorum bilgili arkadaşlara yönelik ;

Astral seyhat aşamalarımdan kısa bahsetmek istiyorum

1. Genelde Saat 6-7 Gibi yapıyorum Sakıncası varmi ? başarı oranı nedir

2. Yapmadan önce Abdestimi alır Ayetil kürsimi okurum başıma yukarı sağa sola vs derken kendimce koruma altına alırım kendimi sakıncası varmıdır ?

3. Üstümü cıkartarak rahat bir pozisyondayken astral seyhat procejtion dinlerim odaklanmak icin ? bunda bir sorun varmıdır

4. gözlerde hafif karıncalamalar ayaklarda hafif karıncamalar hisediyorum icimden sadece bügün astral seyhata cıkacagım diyorum Allahım yardımcım ol diye

5. kesinlikle bu aşamalara kadar korkum yok

6. acaba proejtion dinlememde sorun varmıdır ? buralara kadar her hangi bir hatam varmıdır varsa lütfen nerdedir yardımcı olurmusunuz

7. ekstara yapmam gerekenler nelerdir

teşekürler

alfa1

Kayıtlı Üye
Ruh gücü, savunmanın azalması, ruh ve varlıklar??
Yanlış anlamayın ama fazla film izlemişsiniz bence...

-Astral Seyahat ruh ile yapılmaz. İnce bir katmana sahip olan Astral Beden ile yapılır.

-Astral Seyahat de senin fiziksel bedenini bir varlık ele geçiremez...

Bence siz yanlış bilgilendirme yapmak yerine bilgi edinmeye çalışın. :)

haklisin dogru soyluyosun. biraz seyehat deneyimlerinizden bahsedermisiniz arkadaslarda ciktindan sonrada nasil oldugunu olucaini bilsinler.tecrubenizi paylasmaniz onemli tabi.

alfa1

Kayıtlı Üye
Deneyimlerin kişiye özel olduğunu, paylaşılmaması gerektiğini hatırlatayım.
Araştırmalısınız...

Forumda sayısızca konu açıldı.

Sevgiyle Kalın. :)
daha net bir sekilde deneyimsizliginizi anlatamazdiniz.soylediklerinizin degeri bi hayli dustugu belirteyim.bir seyi yapmadan yapmis gibi gostermeyin lutfen sagdan soldan duyduklarinizlada size yakin geleni bu dogrudur demeyin.yapin yasayin ve anlatin.tesekurler...

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Astral yapmak enerji düşürür mü? Enerjime güvenmiyorum.

Ü

Üye silindi 38107

daha net bir sekilde deneyimsizliginizi anlatamazdiniz.soylediklerinizin degeri bi hayli dustugu belirteyim.bir seyi yapmadan yapmis gibi gostermeyin lutfen sagdan soldan duyduklarinizlada size yakin geleni bu dogrudur demeyin.yapin yasayin ve anlatin.tesekurler...

Deneyimler kişiye özeldir anlatılmaması gerekir.Kısaca ve bildiğim kadarıyla nedenini de açıklamaya çalışayım; Astral seyahat, durugörü vb. yetenekler herkeste bulunduğu gibi bazı kişilerde belirli yetenekler daha aktif şekilde görülebiliyor. Ve eğer yeteneği kullanan bu kişi yeteneği olduğunu başkalarına anlatıp ego aracı olarak kullanıldığında bu yeteneklerin geri alınması söz konusu. Bende ilk defa bu forumda karşılaşmıştım böyle bir algıyla ancak forum kuralları gereğide kişilerin deneyimlerini paylaşmamaları gerek.

origanum

Yönetici
Sayın alfa1,
Bu forumda ikili tartışma yapılmaz, üyelerle saygılı konuşun. Ayrıca yanlış bilgi verilmez, yorumunuz baştan aşağıya acemice ve yanlış yönlendirici. Üyelere dostum gibi şekilde hitap edilmez, burası geyik sitesi değil. İmla kurallarına uyunuz, en basitinden cümle bitince büyük harf ile başlamayı ve noktadan sonra boşluk bırakmayı öğrenin. İlkokul 1. sınıfta mı okuyorsunuz hala?
Gelelim yorumun içeriğine ruh gücü terimi de nedir? Astralde ruh ne alaka, ruhunuzun işi yok da sizin astral plandaki bedeninizle mi uğraşacak? Astrale ruh ile mi çıkıldığını sanıyorsunuz yoksa? Astral planda bazı varlıklarla iletişim zarar verebilir ancak önlemini almadan rastgele çıkanlar zaten bunun bilincinde olup kendi sorumluluğunu alırlar ya da ilk deneyimler için güvenli şekillerden uygun bir yol ile çıkarlar. Kovmak diye birşey de yoktur direkt ölünür. Fiziksel bedeninize girmesi diye birşey ise tamamen olmayacak birşeydir. Bir de üyelerden deneyimlerini paylaşmasını istemeyin, hiçbir aklı başında ve bilgili insan kendi yaptığı deneyimleri anlatmaz. Nedenleri bu sitede çok yerde anlatıldı bilmeyenler için. Madem bilmiyorsunuz sitede pek çok bilgi verici, eğitici yazı var, üyelerin yorumları yerine bunları okumanız yerinde olur.
Site içi davranışlarınızı düzelteceğinizi umarım, başka uyarı yapılmayacaktır. Aksi takdirde sitemize uyum sağlayamadığınızı düşünebiliriz.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Arkadaşlar burda sorumu tekrarlamak istiyorum bilgili arkadaşlara yönelik ;

Astral seyhat aşamalarımdan kısa bahsetmek istiyorum

1. Genelde Saat 6-7 Gibi yapıyorum Sakıncası varmi ? başarı oranı nedir

2. Yapmadan önce Abdestimi alır Ayetil kürsimi okurum başıma yukarı sağa sola vs derken kendimce koruma altına alırım kendimi sakıncası varmıdır ?

3. Üstümü cıkartarak rahat bir pozisyondayken astral seyhat procejtion dinlerim odaklanmak icin ? bunda bir sorun varmıdır

4. gözlerde hafif karıncalamalar ayaklarda hafif karıncamalar hisediyorum icimden sadece bügün astral seyhata cıkacagım diyorum Allahım yardımcım ol diye

5. kesinlikle bu aşamalara kadar korkum yok

6. acaba proejtion dinlememde sorun varmıdır ? buralara kadar her hangi bir hatam varmıdır varsa lütfen nerdedir yardımcı olurmusunuz

7. ekstara yapmam gerekenler nelerdir

teşekürler

Bunların hiçbirinde bir sıkıntı yoktur. Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o şekilde deneyebilirsiniz. Korunma diye bir şart yok ama huzurlu hissediyorsanız yapın, psikolojik olarak işiniz kolaylaşır. Astralin saati olmaz, gece vakitlerini tercih etmemiz genelde rahatsız edilmeyecek olmamızdandır. Siz ne zaman isterseniz o zamanda deneyebilirsiniz. Ekstradan meditasyon yapabilirsiniz veya denemeden önce ılık duş alabilirsiniz. Tamamen konsantrasyon ön plandadır. Başarısız deneme yaptım diye düşünmeyin, hepsi tecrübe olarak dönecektir. Kolay gelsin...

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
merhaba ben de birşey sormak istiyorum.Astrale her çıktığımda biri hariç hepsinde karanlıktı heryer gece gibi loş bir aydınlık diyelim.gündüz çıktığımda gündüz gibiydi birtek.bu neden böyle? Astralde herkes parlak görüyormuş ben olduğu gibi görüyorum herşeyi,insanları dahil.

NaBe

Kayıtlı Üye
Bunların hiçbirinde bir sıkıntı yoktur. Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o şekilde deneyebilirsiniz. Korunma diye bir şart yok ama huzurlu hissediyorsanız yapın, psikolojik olarak işiniz kolaylaşır. Astralin saati olmaz, gece vakitlerini tercih etmemiz genelde rahatsız edilmeyecek olmamızdandır. Siz ne zaman isterseniz o zamanda deneyebilirsiniz. Ekstradan meditasyon yapabilirsiniz veya denemeden önce ılık duş alabilirsiniz. Tamamen konsantrasyon ön plandadır. Başarısız deneme yaptım diye düşünmeyin, hepsi tecrübe olarak dönecektir. Kolay gelsin...

kesinlikle haklısınız ; Meditasyon yapıyorum oncesinnde

i -doser yapmayı düşünüyorum meditasyon yerine nasıl olacak pek bilgim yok astral seyhattamı yapacagim veya meditasyon gibimi tam cözemedim bilgili bir arkadaş yazabilirmi

teşekürler

kıvep

Banlı Kullanıcı
merhaba ben de birşey sormak istiyorum.Astrale her çıktığımda biri hariç hepsinde karanlıktı heryer gece gibi loş bir aydınlık diyelim.gündüz çıktığımda gündüz gibiydi birtek.bu neden böyle? Astralde herkes parlak görüyormuş ben olduğu gibi görüyorum herşeyi,insanları dahil.
Normalde astral projeksiyonda olduğu gibi görürsün, bazı durumlarda aura ışığı etrafı aydınlatır . Mekana görede değişir. Bunlar dışında normal insanların ki böyledir bir sorun yok bence.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Gece oldugunda korkuyorum buyuzden sordum.keske bende parlak gorebilseydim.tesekkur ederim cevabiniz icin:)

prensess

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese
benimde bir iki sorum olucakti.

Astrale cikmak için gözlerinizi kapatiginizda, durugöru harekete gecmeye başlarsa napiyorsunuz ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Peki astralseyhate çıkmış başka kişileride görüp duyabiliyormusunuz

Misal 2 arkadaş anlaşmaşlıar falanca saatte falanca yerde astrale cıkıp buluşcaz diye (Multiplayer) astral seyhatte öyle birşey mümkünmüdür

Bunu ben denedim evet oluyor, yanlızca arkadaşınızı ve tanıdıklarınızı da farklı şekillerde algılıyorsunuz. Ben arkadaşımı çocukluğundan beri hiç çıkartmadığı yüzüğünün parıltısından tanımıştım,yüzüğün şekli bile yoktu örneğin. Yani zaten cisimler ve görüntüler fazlasıyla değişik ama buluşulabiliniyor.