Uyuşma Çınlama vs olmuyor

Bogachan

Banlı Kullanıcı
Slm Arkadaşlar,,
Ben 3 aydır astral seyahat yapmaya çalışıyorum ama henüz başarılı olamadım nedense yarım saat bir saat hareketsiz yatıyorum ve hiçbişey düşünmüyorum ama uyuşma çınlama vs olmuyor acaba neden yardım edicek varmı şimdiden teşekkür ederim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Slm Arkadaşlar,,
Ben 3 aydır astral seyahat yapmaya çalışıyorum ama henüz başarılı olamadım nedense yarım saat bir saat hareketsiz yatıyorum ve hiçbişey düşünmüyorum ama uyuşma çınlama vs olmuyor acaba neden yardım edicek varmı şimdiden teşekkür ederim

Hiç bir şey düşünmemeyi başardığınız sıra çıkış için kendiniz yaptığınız ya da okuduğunuz taktiği,uygulamayı yapmaya sıra gelir. Siz sadece yatarsanız çıkış yapamazsınız.
Hiç bir düşünmemeyi başardığınız çıkış için gerekli taktiği,yöntemi uygulayacaksınız. Örneğin :İp tutunup çıkma vardır.
Ya da 4 kişinin sizi elleriniz ve bacaklarınızdan tuttuğu,bırakmadığını imajine edeceksiniz sonra o 4 kişinin bir anda sizi bıraktığı ve çıkışı başardığınızı imajine edeceksiniz.
En önemliside başaracağınıza inanacaksınız. :)

Bogachan

Banlı Kullanıcı
Hiç bir şey düşünmemeyi başardığınız sıra çıkış için kendiniz yaptığınız ya da okuduğunuz taktiği,uygulamayı yapmaya sıra gelir. Siz sadece yatarsanız çıkış yapamazsınız.
Hiç bir düşünmemeyi başardığınız çıkış için gerekli taktiği,yöntemi uygulayacaksınız. Örneğin :İp tutunup çıkma vardır.
Ya da 4 kişinin sizi elleriniz ve bacaklarınızdan tuttuğu,bırakmadığını imajine edeceksiniz sonra o 4 kişinin bir anda sizi bıraktığı ve çıkışı başardığınızı imajine edeceksiniz.
En önemliside başaracağınıza inanacaksınız. :)

Cevap için çok teşekkür ederim. Çok inanıyorum gerçekten çok uğraşıyorum ama henüz başaramadım ama başaracağıma inanıyorum denemelere devam edicem söylediğiniz gibi teknikleri uygulicam ama ilk önce uyuşma ve çınlama olması gerekmiyormu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Cevap için çok teşekkür ederim. Çok inanıyorum gerçekten çok uğraşıyorum ama henüz başaramadım ama başaracağıma inanıyorum denemelere devam edicem söylediğiniz gibi teknikleri uygulicam ama ilk önce uyuşma ve çınlama olması gerekmiyormu?

İlla o deneyimleri yaşamanıza gerek yok onları yaşamadan da çıkış yapılabilir.
Ama dediğim gibi yöntemi uygulamaya başladığınız zaman o deneyimleri de yaşarsınız. :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Slm Arkadaşlar,,

Hiç birşey düşünmemeniz çok kolay birşey değil illaki o anda aklınıza düşünceler geliyordur ve siz o arada onları savuşturmaya çalışırken sürekli başa dönüyorsunuzdur. Şöyle birşey tavsiye ederim size hiçbirşey düşünmemeye çalışmak yerine tek bir şey düşünmeye çalışın. Mesela sırt üstü yatar vaziyetteyken bir kolunuzu yatağa dik bir şekilde kaldırın ve ona konsantre olmaya çalışın yeterince konsantre olduğunuzda kolunuzdan başka birşey hissetmediğinizi göreceksiniz diye düşünüyorum. Yada kendiniz için başka bir teknik geliştirin ama mutlaka tek bir şeye konsantre olun.

Bogachan

Banlı Kullanıcı
Hiç birşey düşünmemeniz çok kolay birşey değil illaki o anda aklınıza düşünceler geliyordur ve siz o arada onları savuşturmaya çalışırken sürekli başa dönüyorsunuzdur. Şöyle birşey tavsiye ederim size hiçbirşey düşünmemeye çalışmak yerine tek bir şey düşünmeye çalışın. Mesela sırt üstü yatar vaziyetteyken bir kolunuzu yatağa dik bir şekilde kaldırın ve ona konsantre olmaya çalışın yeterince konsantre olduğunuzda kolunuzdan başka birşey hissetmediğinizi göreceksiniz diye düşünüyorum. Yada kendiniz için başka bir teknik geliştirin ama mutlaka tek bir şeye konsantre olun.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. Dediğinizi denicem inşallah sonuç alırım sayenizde

zZztrojanzZz

Kayıtlı Üye
bende denemeye devam ediyorum bacaklarm falan uyuştu ayaklarm karıncalandı ama çıkamadım ve çok zorlayınca titreme gibi bişey hissediyorum göğüsüm kalkıyor nefes alma hızım azalıyor bunlar normalmi yoksa ben kendimi çokmu kasıyorum.İyi günler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bende denemeye devam ediyorum bacaklarm falan uyuştu ayaklarm karıncalandı ama çıkamadım ve çok zorlayınca titreme gibi bişey hissediyorum göğüsüm kalkıyor nefes alma hızım azalıyor bunlar normalmi yoksa ben kendimi çokmu kasıyorum.İyi günler.

Yaşadığınız deneyimler normal. Ama eğer kendinizi kasıyorsanız kasmayın.Burada önemli olan rahat olmak. :)

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Astral Seyehat ile Baya Bir Süredir Uğraşıyorum Öncelikle Şuna Netlik Getireyim Çınlama,Uyuşma vs bunlar astralin olmassa olmazıdır. Bu Semptomlar Başladığı Anda Zaten Teknik Uygulanmaya Başlanır Bu Semptomlar Görülmeden Teknik Uygulanamaz Bunlara Rastlayamamanın Nedeni İste Yattıktan Sonra Uzun Süre Duramayıp Uykuya Dalman Olabilir Bazen 30 dk 1 saat Bile Beklemen Gerekebilir Önemli Olan Uyumadan Yatakta Yatabilmek İyi Geceler...

likable21

Banlı Kullanıcı
Kendi taktiğimi söyleyeyim arkadaşlar . İlk önce 10 saniye aralıklarla gözümü açıp kapatarak sabit bir yere odaklanarak gevşiyorum ve gevşedikten sonra gözüm kapalı yönümü bedenimdeki yönümüm tam tersi yöne doğru imgeleyerek çevirmeye çalışıyorum bu ortalama 3-4 dakika sürüyor ve çınlama sesleri gelince 1-2 dakika sonra sessizlik oluyor ve hemen arkasından diğer yöne doğru bilincimle dönmeye başlıyorum ve pat bedenden astral olarak çıkıyorum .sonra gitmek istediğim yeri düşünüyorum ve bilinç olarak düşünce hızında oradayım...Yeni başlayanlara tavsiyem uçmayı filan öğrenmeden odanızdan ayrılmayın ve bedeninize fazla yaklaşmayın yoksa aşırı heyecanla bedeninize geri döner ve dönüşlerde sıçramayla uyanırsınız.Saygılar

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşım Derdini Anlıyabiliyorum Sadece Yapman Gereken İnanmak Eğer Dersen Ben İnaniyorum Da Ozaman Başka Taktiklere Bakman Yeterli Saygı Sevgi İle...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bende bu saydıklarınızın hiçbiri olmadı şimdiye kadar ,demek ki illa olmalı diye bir kural yok.O kadar süre hareketiniz beklerseniz ve zihniniz hakikaten boşalmışsa uyursunuz zaten.

Diğer üyenin yazdığına da şunu eklemeliyim,10 dakika kadar hiç kımıldamayan bir üzgünüz elbette uyuşur,karıncalanır bu da illa bir belirti değildir.Sabit yapmaktan uyuşmamve üşüme normaldir,çünkü kna dolaşımımız yavaşlıyor.

67890

Banlı Kullanıcı
her teknik herkese uymayabilir.insan çıkış yapabileceği içine sinen tekniği uygulamalı.
şunuda anlamıyorum illa sırtüstü yatacaksın şöyle yapacaksın düşünmeyeceksin böyle kurallar oluşturulunca zaten o kuralı beyin istemediği reddettiği zaman olmazki.
düşünmedende olmaz televizyonun fişini takmadan tv nin çalışmasını beklemek gibi bir şey olur bu.:)

Mithra

Kayıtlı Üye
Sizin gibiydim çınlama vs. yoktu fakat herşeyden önce bir bardak su içiyordum su içmemim sebebi damağım kurumaması içindi yoksa özel bir şeyi yok :) ne aç ne tok şekilde oluyordum ve sonra uzanmadan önce beden hareketleri yapıyorum eğilip kalkıyorum tüm vücudumu gevşetiyordum en fazla bir dakikalığına hareketler yapıyorum sonra uzanıp gözümün önündeki karanlığa ve nefesimi takip ediyordum burnumdan hava içeriye giriyor ordan boğazıma sonra ciğerlerime özelikle kalp atışlarımı dinlemeye çalışıyordum zaten kalp atışlarının sesi duyduktan sonra neler olduğuna siz bile inanamayacaksınız zihnimin konuşmasına tanık oluyordum tabi her akşam yapıyor vede genelikle %99.9 hep uyuyorum çok uykucuyum :D 2 aydır deniyordum ama 2 haftadır bu teknikle çınlamalar 2 dakika geçmeden olmaya başladı umarım sizdede işe yarar okuduğunuz için teşekürler.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Daha gecen Urum soyledi astral seyahat yıldızlar arasinda yapilir dunya uzerinda yapilmaz, dunya uzerinde yapilan zihin seyahati dedi . Fakat herkes istedigim yeri dusunuyorum oraya gidiyorum diyor. Siz astral seyahat mi yapmiyorsunuz yoksa urum baska birseyden mi bahsediyor. Anlamadim?:willy_nilly:

4

43887

Daha gecen Urum soyledi astral seyahat yıldızlar arasinda yapilir dunya uzerinda yapilmaz, dunya uzerinde yapilan zihin seyahati dedi . Fakat herkes istedigim yeri dusunuyorum oraya gidiyorum diyor. Siz astral seyahat mi yapmiyorsunuz yoksa urum baska birseyden mi bahsediyor. Anlamadim?:willy_nilly:
sana katılıyorum bu konuda bende astrala sık çıkan biri olarak dünya üzerinde yapılan gezintinin zihin seyahati olduğunu yeni öğrendim artık ayrımına varıyorum,ama diğer konuda da astrala çıkarken sadece telkin yada o gece meditasyon yapmakla daha kolay hale geliyor benim için üstelik bende ne çınlama nede söz edilen başka fiziksel bir şey hissediyorum ayrılma sırasında sadece ağırlık oluyor, herkeste farklı işliyo illa çınlama kalp çarpıntısı olacak diye bir şey yok zaten arkadaşlarda bu konuda farklı işleyiş tarzlarını anlatmışlar :)

russiand

Kayıtlı Üye
sana katılıyorum bu konuda bende astrala sık çıkan biri olarak dünya üzerinde yapılan gezintinin zihin seyahati olduğunu yeni öğrendim artık ayrımına varıyorum,ama diğer konuda da astrala çıkarken sadece telkin yada o gece meditasyon yapmakla daha kolay hale geliyor benim için üstelik bende ne çınlama nede söz edilen başka fiziksel bir şey hissediyorum ayrılma sırasında sadece ağırlık oluyor, herkeste farklı işliyo illa çınlama kalp çarpıntısı olacak diye bir şey yok zaten arkadaşlarda bu konuda farklı işleyiş tarzlarını anlatmışlar :)

En çok merak ettiğim bir soru öğreğin x arkadaşınızın yanına gidebiliyormusunuz? onun neler yaptıgını görüyor musun ?