Demon ile bir fikir ayrılılığı yaşarsanız...

ahmet045

Kayıtlı Üye
Demon ile bir fikir ayrılılığı yaşarsanız kendisinin davranışlarında bir kabalık yada artan bir şiddet özelliği görülebilir mi ?

Misal fikir ayrılılığı yaşan bir insanın ses tonu artabilir, sinirlenebilir ve karşısında ki yenmek için çeşitli şeyler yapabilir. Demon bunu yapabilir mi ?

Ayrıca ses tonu her zaman normal seviyede mi olmalıdır...

Başka sorularımda var.

dugukann

Kayıtlı Üye
Demon ile bir fikir ayrılılığı yaşarsanız kendisinin davranışlarında bir kabalık yada artan bir şiddet özelliği görülebilir mi ?

Misal fikir ayrılılığı yaşan bir insanın ses tonu artabilir, sinirlenebilir ve karşısında ki yenmek için çeşitli şeyler yapabilir. Demon bunu yapabilir mi ?

Ayrıca ses tonu her zaman normal seviyede mi olmalıdır...

Başka sorularımda var.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22670&page=3&p=136438&viewfull=1#post136438

bu elemanın son durumunu merak ediyom ama uzun zamandır takılmıyo foruma.

dugukann

Kayıtlı Üye
Bence çağırma yöntemini bile bilmiyordu.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=20525

burda anlatmış çağırma hikayesini.

Bi de 15 yaşlarında bi çocuk vardı.Çok cesurdu hiç korkmuyodu.O da ilk çağırdığında deneyimlerini anlatıyodu.İşte yastıkda görüyom görüntüsünü ömrümde bu kadar güzel yüz görmedim diyodu.Deneyimlerimi anlatmaya devam etcem diydu ama çocuk foruma hiç girmedi ondan sonra.
Onun da akıbetni merak ediyom.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Fikir ayrılığına düşersen geçici zarar alırsın ama eğer kuralları bozarsan,işin biter.Bu varlıklar hiç bir ademoğlundan korkmazlar,aksine ademoğulları karşılarında aciz ve hiçtir.İnsan tüm varlıklardan üstündür diyenlere aldırma,İnsan diğer boyuttaki varlıklardan daha düşüktür.İnsanı üstünleştiren Tanrıdır,Tanrının desteği olmadığında biz kimiz ki ?

Demonla ister bağıra bağıra konuş ister sessizce."Neden benle bağırarak konuşuyorsun" demez.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Alakası yok eşref-i mahlukat insandır.
Onlar bizden üstün değildir, siz psikolojik bakımdan, düşükseniz bilemem sonuçta allahı zikredip zamanda yolculuk edebilen bi insan (hz hızır a.s)'da normal biz gibi bi insandır, ama zikirle bu mevkilere makamlara gelmiş tıpkı şeytanın çocukları gibi, kıyamete kadar yaşayacaktır.
Bana zamanda yolculuk eden bi ifrit gösteremezsin çünkü yok.
Ayrıca insanlar, maneviyatın sultanı olduğu gibi fiziksel hayatında sultanıdır, onların meselesi bizleriz, dünyayı hükmedenler insanlardır.
Olay tamamen kendini geliştirmekle alakalıdır, ben ben olan benim tezini kavramaktır.

codzombi

Kayıtlı Üye
gecmis olsun derim, simdiden mekanin cennet olsun derim. sonra mezar tasina rahmetli iyi insandi yazarlar.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu varlığına göre değişir. Güçlü bir varlıkla ilişki içerisinde ise insan onla fikir ayrılığı yaşayamaz çünkü o güçlü varlık o insanın aklında böyle bir fikir ayrılığına yer vermez. zaten insanda bu güçlü varlığa karşı çok rahat sorgulayıcı ya da ne bileyim açık davranacak bir hale hiç girmek istemez. O an odaklanacağı istediğini elde etmektir sadece. Ayrıca güçlü bir varlıkta kendisine uygun birisini seçer. Ben olmaz diyorum ama olsaydı bile sen diye bir şey kalır mıydı bu tartışılır. Hiç onlara maruz kalmayan biri bu dediğimi tam olarak anlayamaz. Hastaneye gitseniz bile size yapılacak müdahaleler boşuna olacaktır. Doktor sizin bir rahatsızlığınızın olmadığınızı söyleyip bir kaç şey yapıp sizi gönderir bir iki günde kendinize gelirsiniz. Ve sizin şuan ki hayatınız olmaz çok başka her şey.
Bazı arkadaşlar bazı örneklemeler vermişler. Bakın varlıkla ilişkisi olan kişiler gelip burda size bunları anlatmazlar. Bir başka mesajımda da belirttim, insan ve varlık ilişkisini gözler önüne sermez gizler onlara aldırış etmeyiniz. Ve başına ne geldi endişelenilecek kişiler sadece bilgisizce bu konulara burun sokmuş kişilerdir. Birileri bilgisizce ilgileniyorsa bu konularla evet endişelenin. Birde ses tonunu sormuşsun ona sesini yükselteceğini sanmam sen zaten onla ilişkiye geçince nasıl desem başka bir insan olacaksın. Bir insanın başka bir insanla ilişkisi gibi bir şey değil. Şunu tekrar özellikle belirtmek isterim ilişki içerisinde olduğun varlık neyse yani nasıl bi güce sahipse ona göre bir yaşayacaklarınız şekillenir. Birde şunu ekleyeyim sadece sana zarar vermezler çevrendekiler de zarar görür ve insanlara mümkün olduğunca varlıkla ilişkisi olmayan biri gibi gözükmeye çalışırsın. Yoksa senle pek kendi istekleriyle görüşeceklerini sanmıyorum ve ömür boyu seni bırakmazlar.

lucifer666

Kayıtlı Üye
şeytan kendini bilmeyen adamdan güçlüdür evet. ama yok o bizden güçlü işi hikaye.ben inanmıyorum buna YÜCE ALLAH bizi üstün yarattı bunu anlayın artık kendinize dönün anlayın aslınızı bir zamanlar bende merak saldım anlaşma yapacam şu olacak filan diye sonra tevbe nasip oldu bu defa havas ilmi nasip oldu şükür ozaman anladım ki herşey insanın kendisinde bitiyor.cin şeytan vs. ne olursa olsun eeğer siz yüce ALLAHA dost olmuşsanız ve ona sığınmışsanız alayı gelsin hikaye.manen güçlenmeye bakın ozaman manevi kuvveti bulduğunuzda anlarsınız ne değeriniz olduğunu