Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ducissa

Kayıtlı Üye
Yunan ve kafkas soyundan geliyorum ancak dna yapım, kişilik özelliklerim, dış görünüşüm yunan soyuna daha yakın ve küçüklükten bu yana sahip olduğum bazı ilginç özellikler var. Yakın soyumda falcıların olduğunu öğrendim ve muhtemelen wicca yada cadı benzeri kişilerde var. Acaba bu özellikler kalıtsal yolla yani atalarımdan gelmiş olabilir mi ve eğer uğraşırsam bende onların yaptıklarını yapabilir miyim ve bunları geliştirebilir miyim diye merak ediyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Soyunuzdan gelen özellik hem olabilir sizde hem olmayabilir
Bunu siz bilebilirsiniz eğerki böyle bir yetenekler varsa daha siz farkında değilsiniz bunun için çalışmalar uygulamar yapmanız gerekli

rahatlama, nefes ve imajinasyon egzersizleri derin gevşmeyi öğrenmeli ve hergün pratik yapmalısınız daha detaylı olarak forumda birçok konu mevcut Bilgi sahibi olabilir ve gelistirebilirsiniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yunan ve kafkas soyundan geliyorum ancak dna yapım, kişilik özelliklerim, dış görünüşüm yunan soyuna daha yakın ve küçüklükten bu yana sahip olduğum bazı ilginç özellikler var. Yakın soyumda falcıların olduğunu öğrendim ve muhtemelen wicca yada cadı benzeri kişilerde var. Acaba bu özellikler kalıtsal yolla yani atalarımdan gelmiş olabilir mi ve eğer uğraşırsam bende onların yaptıklarını yapabilir miyim ve bunları geliştirebilir miyim diye merak ediyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

- Cadılık soyla aktarılan bir şey değildir. Kişi önceki yaşamında da cadıysa sonra ki hayatlarında da cadıdır. Çalışarak olunmaz. :)

- Wicca, wiccan dinine mensup kişidir. Onu cadı ile karıştırmayın.

- Falcılık,Bakım yeteneği soyla aktarılıyor mu onu bilmiyorum ama eğer aktarılıyorsa çalışmalısınız,öğrenmelisiniz,kendinize bir deste alıp ona yoğunlaşmalısınız. :)

- Yetenekleriniz ney ise onları çalışıp,öğrenip,araştırıp,uygulayıp geliştirin. :)

Forumda gerekli konular mevcut. Öncelikle Psişik Yetenekler,Falcılık bölümüne bakmalısınız.

Sevgiyle Kalın. İyi araştırmalar ve çalışmalar. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu tarz yetenekler annenin soyundan çocuğa aktarılıyor.Anneannede olan çoğu şey sizde vardır. Belirtmenize gerek yok site kuralları gereği,ancak kız çocuk/torun bazı yeteneklerden daha fazla nasipleniyor.,Bu bir tanıdığım yazarın da araştırmasının konusuydu.Kendisi de balkan göçmeniydi,benim de göçmenliğim var,o nedenle araştırmasına beni de dahil etmişti.Balkan göçmenleri ve ırklarında bu yetiler belirgin olarak görülürmüş.
Ben hem anneden hem babadan balkan göçmeniyim,hep baba tarafınla övünürdüm bu nedenle,babaannem gıpta ile anılan bir hanımdı.Tabi bu yazar ile araştırmaya dahil olunca baba tarafından birşey alınmadığını(spiritüel yetenek olarak,tabiki sıfır değil ama yüzdeye vurunca 10u geçmiyormuş) öğrenimek düşünün ne hayal kırıklığı oldu:)
Misal;babaannem duası çok kuvvetli bir kişi idi,halalarımda da bu vardır,bende yoktur.Oysaki anneannemin fal bakma yeteneği,eliyle ot dikse tutması,bitkileri doğayı tanıması..vb hepsi bana otomatik aktarılmış.Çocuklukta ortaya çıkıyor bunlar zaten.Burada genetik faktör var,hatta bilimsel olarak ta var.Tıpkı ikiz geni gibi anneanneden geçermiş bu,kuşak atlayarak torunlara geçermiş genin aktifliği.Örneğin annemde de aynı yatkınlıklar var ama ilgi duymadığından çok yüzeysel kalmış,bense çocukluğumdan beri bazı şeyleri araştırıyor ilgileniyorum haliyle de yol alıyorum.
Biraz zamana ihtiyacınız var hepsi bu,ilgniz,geçirdiğiniz zaman doğrultusunda da edindiğiniz bilgi ve deneyiminiz artacaktır. Size doğuştan verilen birşey kullanmayı veya yönetmeyi istemezseniz verildiği gibi kalır ve yiter.Tabi bu bahsettiklerimin hiçbirisi akrabalarımı veya beni cadı diye nitelendirmemize yeterli değildir.

Ducissa

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız için teşekkür ederim :) Geliştirmeye çalışacağım bakalım sonuç ne olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...