Mucize Yöntem E. F. T.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Urum abi çok karışık anlatmış açıkçası,nerede hangi noktayı uyaracığoızı tam kestiremiyorum.Açladığım kadarıyla 2-3 kere farklı günlerde yaptım.Ve sonuç şaşırtıcı bir şekilde tatmin ediciydi.Ama biri bana tekrar anlatabilir mi acaba :)

Neysee

Kayıtlı Üye
2 gündür seyrek aralıklarla uyguluyorum. Yüzümdeki bazı damarların pıt pıt attığını hissediyorum bu olumluya sanırım.
Bir de ben kodlama yapmıyorum, önce hayalkırıklarına rağmen ... diye başlıyorum sonra olumlama ile bitiriyorum.
Yeni başlayan biri olarak doğru yoldayım değil mi?

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
2 gündür seyrek aralıklarla uyguluyorum. Yüzümdeki bazı damarların pıt pıt attığını hissediyorum bu olumluya sanırım.
Bir de ben kodlama yapmıyorum, önce hayalkırıklarına rağmen ... diye başlıyorum sonra olumlama ile bitiriyorum.
Yeni başlayan biri olarak doğru yoldayım değil mi?

Eft ile ilgili okuduğum bir kitapta olumlamaların sorun 1-2 puana düşmeden yapılmasının uygun olmadığı yazıyordu. Sorundan tamamen arınmadan yapılan olumlu eft'nin etkisi az olabiliyormuş. Yani önceliğiniz üzerinde çalıştığınız sorundan tamamen arınmak olsun. Daha sonra ise yeni oluşumlar için olumlulara geçmeniz daha etkili olur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Eft ile ilgili okuduğum bir kitapta olumlamaların sorun 1-2 puana düşmeden yapılmasının uygun olmadığı yazıyordu. Sorundan tamamen arınmadan yapılan olumlu eft'nin etkisi az olabiliyormuş. Yani önceliğiniz üzerinde çalıştığınız sorundan tamamen arınmak olsun. Daha sonra ise yeni oluşumlar için olumlulara geçmeniz daha etkili olur.
Okuduğunuz kitabın ismini paylaşabilirmisiniz ? Kimi yazılarda sorun puanlarında düşmeden olumlama yapılması gerektiği söyleniyor kimisinde ise sorun düşmeden eft yapılırsa faydası az olabilir deniliyor kafam karıştı bu konuda bir bilen bilgilendirir umarım bizi.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Okuduğunuz kitabın ismini paylaşabilirmisiniz ? Kimi yazılarda sorun puanlarında düşmeden olumlama yapılması gerektiği söyleniyor kimisinde ise sorun düşmeden eft yapılırsa faydası az olabilir deniliyor kafam karıştı bu konuda bir bilen bilgilendirir umarım bizi.

Kitabın ismi EFT ile Mucizevi İyileşme - Nick Ortner.

Derin sorunlarda meydanda olan ilk sıkıntı tedavi edildiğinde o sıkıntıya sebebiyet veren başka başka sorunlar açığa çıkıyor genelde. Sorun puanları düşmeden olumlama yapılması da sanırsam tedavi edilen sıkıntının tekrar açığa çıkmaması için yapılan bir koruma görevi görüyor. Çünkü derindeki sorunlar tedavi edilmeye devam edilirken ilk tedavi edilen sıkıntı olumlama yapılmadığı için tekrarlanabilir. Bu yüzden bazı uzmanlar arınma sırasında olumlamaları uyguluyor olabilir.

umutsuz34

Kayıtlı Üye
ben bu teknık öyle cıddı panık atağımdan kurtuldum ve ılac kullanmıyorum kıtabını aldım uyguladım basta ınanmamıstım kıtaptada ınanmayacağınız yazıyodu ama nedense sonra kendı kendınıze ıtıraf edıcek duruma gelıceksınız ve kabullenıceksınız yazıyodu. Hepsı oldu mucıze gıbı bısey bu kaldıkı ben panık ataktan gece gunduz hastaneye kosan ınsandım cok sukur halıme denemenızı önerırım paylasım ıcın teşekkürler.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bende fazlası ile faydasını gördüm 1 haftada 3 sorunumdan kurtuldum ve nisanlimada yaptiriyorum gayet iyi :)

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
Tek kelime ile anlatamıcağım kadar çok harikulade bir yöntem bu teşekkürler Urum iyiki varsın..

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Sizlerden ricam genel anksiyete için bi cümle kalıbı yazabilecek varsa lütfen yazsın ,yani anksiyetem var kurtulmak istiyorum ,Ama vuruslarda ne söyleyeceğimi bilmiyorum,Teşekkür ederim

filantrop

Banlı Kullanıcı
aa noktaşara parmak uçlarımızla vuruyormuşuz yahu ben masaj yapar şekilde noktaşarı ovalayarak yapıyordum bunu yararlı da oluyordu aslında :biggrinjester:

Ü

Üye silindi 56746

şu eft benim hayatımı ne zaman değiştirecek acep

Ü

Üye silindi 56746

bazen okuduğum değişim hikayelerinin uydurma olduğunu falan düşünüyorum. eft ile vitiligosunu geçiren mi dersin, panik atağı son bulan mı, saçkıranı iyileşip kafasında saçlar biten mi... napıyor bu insanlar, hangi kilidi açıyorlar ve benim kilidim nerede merak ediyorum hepsi o