Evde aniden duydugum ses

Broesse

Kayıtlı Üye
gecen gün saat 6 gibi elektrikler kesilmişti.karanlıktı etraf. evde tektim. mum yaktım ve yataga uzandım telefonda birseyler okuyordum. tam okurken odanın içinden benden 2 metre uzaklıkta gibi 'wooup' diye boguk basınçlı bir ses geldi ve sesle birlikte bütün vicudum karıncalastı buz gibi oldum. içimden bir şey geçti sandım. evden çıktım. elektrikler gelince eve girip kontrol ettim ama yere düşen giç bir şey yoktu. ses kendiliğinden geldi. bende buraya sorayım dedm. yanlış yere açıldıysa kusura bakmayın. saygılar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
gecen gün saat 6 gibi elektrikler kesilmişti.karanlıktı etraf. evde tektim. mum yaktım ve yataga uzandım telefonda birseyler okuyordum. tam okurken odanın içinden benden 2 metre uzaklıkta gibi 'wooup' diye boguk basınçlı bir ses geldi ve sesle birlikte bütün vicudum karıncalastı buz gibi oldum. içimden bir şey geçti sandım. evden çıktım. elektrikler gelince eve girip kontrol ettim ama yere düşen giç bir şey yoktu. ses kendiliğinden geldi. bende buraya sorayım dedm. yanlış yere açıldıysa kusura bakmayın. saygılar...

Bu tür olayları kafanıza takmayın,ne yaşadım ben diye kafa yormayın. Düşünmeniz,kafa yormanız daha da kötü yapar sizi.
Sizin yaşadığınız daha farklı şeyler yaşayanlar vardır. Mesela net bir şekilde birisinin net bir şekilde sana bağırdığını duymak,senin isminin bağırdığını duymak bu tür şeyler yaşayabilirsiniz.
Korkmayın ve kafaya takmayın.Bu tür küçük olayları herkes yaşabilir.Eğer daha çok ilerlerse ciddi yardım alırsınız.(Syn.Yule ve Uruma mesaj atıp bakım yaptırırsınız ve sorunu öğrenirsiniz) :)

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Ben çok iyi hatırlıyorum bir cinle burun buruna gelemiştim ben uyurken beni izliyodu
onu gördüğümde korkmaktan çok şaşırmıştım
o da zaten biraz daha durdu sonra gitti
tuhaf ve beklenmedik bir deneyimimdir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ben çok iyi hatırlıyorum bir cinle burun buruna gelemiştim ben uyurken beni izliyodu
onu gördüğümde korkmaktan çok şaşırmıştım
o da zaten biraz daha durdu sonra gitti
tuhaf ve beklenmedik bir deneyimimdir

Cin olduğunu nereden biliyorsunuz ? nasıl anladınız ? :)
Tabi ki cin olup olmadığını anlayamazsınız. :) O yüzden cin diye düşünüp kendi psikolojinizi kötü etkilemeyin. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Nerden biliyorsunuz anlayamıyacağını belki ilim sahibi birisi ?

Daha yaşadığı deneye anlam vermediğinden anlaşılıyor. Burada amaç kimin ilim sahibi,kimin değil olduğunu anlamak değil.Önemli olan konuyu açan üyenin yaşadığı olay. :)
Ve kişi ilim sahibi bile olsa bazı uygulamalar yaparak ortamdaki varlığın ne olduğunu anlar. Uyurken,yarı uyanıkken ortamdaki varlığın ne olduğunu anlaması imkansız denilecek kadar azdır. :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar var olan varlıklar Cin,Melek ve İnsandır.Burun buruna gelinen varlık ufo olamayacağı için (ufo yoktur cin vardır.Köylüye kedi köpek şeklinde görünen cin şehirliye ufo şeklinde görünür) ve melekler kolay kolay görünmediği için büyük olasılık Cin`dir.Ha cinler kedi aralarında taifelere ayrılır o ayrı mesele.Ama genel olarak cin`dir.

Ü

Üye silindi 38107

Ama benim okduğum yerlerde hep şöyle söylerler hem Kuranda da geçer diye biliyorum : Allah (cc) 72 alem yaratmıştır ve her birinde farklı farklı varlıklar türler vardır sadece melek insan şeytan cin değil. Eğer yanlış biliyorsam aydınlatın beni lütfen. Ve bunu kötü birşey algılamayın soruyorum sadece.

İyi forumlar

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Ama benim okduğum yerlerde hep şöyle söylerler hem Kuranda da geçer diye biliyorum : Allah (cc) 72 alem yaratmıştır ve her birinde farklı farklı varlıklar türler vardır sadece melek insan şeytan cin değil. Eğer yanlış biliyorsam aydınlatın beni lütfen. Ve bunu kötü birşey algılamayın soruyorum sadece.

İyi forumlar
18 bin alem olarakta geçer.Ama bunların çoğu akıldan mahrum mahluklardır.Akıllı olanlar (insan,cin ve melek) ibadetle sorumludurlar.Velhasıl bunlardan başka akıllı olupta ibadetle mesul tutulmayacak bir varlık olduğunu hiç sanmıyorum.

berula

Kayıtlı Üye
Bana ne oldu, ne yaşadım diye düşündükçe kendi kendinizi hasta edersiniz. Bir kez yaşanmış sonuçta unutun gitsin.

Bir zaman önce adım soyadım sorulmuş daha sonra "evet mi hayır mı" diye bir soru yönetilmişti, ne için evet ne için hayır hala anlayamadım. Korkudan bakamadım kimdir nedir diye gece saat bilmem kaçtı. Sakin kalıp duamı ettim bir rüzgarla çekip gitti.

Diyeceğim o ki; böyle olayları es geçmek en iyisi. Farkında olmadığımız enerjilerimiz camları kırabilir mesela bunlar paranormal olaylar değildir tıpkı sizin yaşadığınız şey gibi.

Broesse

Kayıtlı Üye
Bana ne oldu, ne yaşadım diye düşündükçe kendi kendinizi hasta edersiniz. Bir kez yaşanmış sonuçta unutun gitsin.

Bir zaman önce adım soyadım sorulmuş daha sonra "evet mi hayır mı" diye bir soru yönetilmişti, ne için evet ne için hayır hala anlayamadım. Korkudan bakamadım kimdir nedir diye gece saat bilmem kaçtı. Sakin kalıp duamı ettim bir rüzgarla çekip gitti.

Diyeceğim o ki; böyle olayları es geçmek en iyisi. Farkında olmadığımız enerjilerimiz camları kırabilir mesela bunlar paranormal olaylar değildir tıpkı sizin yaşadığınız şey gibi.

sadece merak ettigimden sordum. Fazla takmadim ama ogrensem iyi olurdu. Basina gelen vardir belki diye sordum. İlla paranormal diye sartlandirmadim sadee sorma geregi hissettim. saygılarr