Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Evde aniden duydugum ses

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Exclamation Evde aniden duydugum ses

gecen gün saat 6 gibi elektrikler kesilmişti.karanlıktı etraf. evde tektim. mum yaktım ve yataga uzandım telefonda birseyler okuyordum. tam okurken odanın içinden benden 2 metre uzaklıkta gibi 'wooup' diye boguk basınçlı bir ses geldi ve sesle birlikte bütün vicudum karıncalastı buz gibi oldum. içimden bir şey geçti sandım. evden çıktım. elektrikler gelince eve girip kontrol ettim ama yere düşen giç bir şey yoktu. ses kendiliğinden geldi. bende buraya sorayım dedm. yanlış yere açıldıysa kusura bakmayın. saygılar...

Rep Puanı : 7622
    Ettiği Teşekkür
    1.170
    620 mesaja 1.073 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    56

Alıntı Brosse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen gün saat 6 gibi elektrikler kesilmişti.karanlıktı etraf. evde tektim. mum yaktım ve yataga uzandım telefonda birseyler okuyordum. tam okurken odanın içinden benden 2 metre uzaklıkta gibi 'wooup' diye boguk basınçlı bir ses geldi ve sesle birlikte bütün vicudum karıncalastı buz gibi oldum. içimden bir şey geçti sandım. evden çıktım. elektrikler gelince eve girip kontrol ettim ama yere düşen giç bir şey yoktu. ses kendiliğinden geldi. bende buraya sorayım dedm. yanlış yere açıldıysa kusura bakmayın. saygılar...
    Bu tür olayları kafanıza takmayın,ne yaşadım ben diye kafa yormayın. Düşünmeniz,kafa yormanız daha da kötü yapar sizi.
    Sizin yaşadığınız daha farklı şeyler yaşayanlar vardır. Mesela net bir şekilde birisinin net bir şekilde sana bağırdığını duymak,senin isminin bağırdığını duymak bu tür şeyler yaşayabilirsiniz.
    Korkmayın ve kafaya takmayın.Bu tür küçük olayları herkes yaşabilir.Eğer daha çok ilerlerse ciddi yardım alırsınız.(Syn.Yule ve Uruma mesaj atıp bakım yaptırırsınız ve sorunu öğrenirsiniz)

God and Bless Goddess

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ..
    .

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    23
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Ben çok iyi hatırlıyorum bir cinle burun buruna gelemiştim ben uyurken beni izliyodu
    onu gördüğümde korkmaktan çok şaşırmıştım
    o da zaten biraz daha durdu sonra gitti
    tuhaf ve beklenmedik bir deneyimimdir

Ettiği Teşekkür
    1.170
    Tecrübe Puanı
    56

Alıntı Frozen_Soul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çok iyi hatırlıyorum bir cinle burun buruna gelemiştim ben uyurken beni izliyodu
    onu gördüğümde korkmaktan çok şaşırmıştım
    o da zaten biraz daha durdu sonra gitti
    tuhaf ve beklenmedik bir deneyimimdir
    Cin olduğunu nereden biliyorsunuz ? nasıl anladınız ?
    Tabi ki cin olup olmadığını anlayamazsınız. O yüzden cin diye düşünüp kendi psikolojinizi kötü etkilemeyin.

God and Bless Goddess

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    .

Rep Puanı : 107
    Ettiği Teşekkür
    1
    40 mesaja 53 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin olduğunu nereden biliyorsunuz ? nasıl anladınız ?
    Tabi ki cin olup olmadığını anlayamazsınız. O yüzden cin diye düşünüp kendi psikolojinizi kötü etkilemeyin.
    Nerden biliyorsunuz anlayamıyacağını belki ilim sahibi birisi ?

Ettiği Teşekkür
    1.170
    Tecrübe Puanı
    56

Alıntı Angels23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden biliyorsunuz anlayamıyacağını belki ilim sahibi birisi ?
    Daha yaşadığı deneye anlam vermediğinden anlaşılıyor. Burada amaç kimin ilim sahibi,kimin değil olduğunu anlamak değil.Önemli olan konuyu açan üyenin yaşadığı olay.
    Ve kişi ilim sahibi bile olsa bazı uygulamalar yaparak ortamdaki varlığın ne olduğunu anlar. Uyurken,yarı uyanıkken ortamdaki varlığın ne olduğunu anlaması imkansız denilecek kadar azdır.

God and Bless Goddess

.

Yer
    den
    Rep Puanı : 1824
    Ettiği Teşekkür
    246
    342 mesaja 875 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar var olan varlıklar Cin,Melek ve İnsandır.Burun buruna gelinen varlık ufo olamayacağı için (ufo yoktur cin vardır.Köylüye kedi köpek şeklinde görünen cin şehirliye ufo şeklinde görünür) ve melekler kolay kolay görünmediği için büyük olasılık Cin`dir.Ha cinler kedi aralarında taifelere ayrılır o ayrı mesele.Ama genel olarak cin`dir.

"Ey İsrail! Araba çarpsın sana,Kör topal kalasın,Piyango bileti satasın İnşallah"
    "Sonra kalktın sen geldin,bende kalktım seni sevdim.Seni sevdim bu zamanda kolay mı böyle bir şey?''
    "Ben karagöz filan değilim.Herkes birikmiş bizi seyrediyor.Dağılın! Kukla oynatmıyoruz burada.Acı çekiyoruz."
    "Bir bayana tekme atmak sadece karnında ki çocuğun hakkıdır."

8. MeHDiX Üyemize teşekkür edenler:
    King-Of-Stellar (06.02.2014)

Rep Puanı : 89
    Ettiği Teşekkür
    159
    34 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Ama benim okduğum yerlerde hep şöyle söylerler hem Kuranda da geçer diye biliyorum : Allah (cc) 72 alem yaratmıştır ve her birinde farklı farklı varlıklar türler vardır sadece melek insan şeytan cin değil. Eğer yanlış biliyorsam aydınlatın beni lütfen. Ve bunu kötü birşey algılamayın soruyorum sadece.

İyi forumlar

Write what you want, say what you want about me. We could belong together.ARTPOP.
    Your just a pig inside a human body. I killed my former friend
    Cause She walks so bad like it feels so good. I need you more than dope.
    I own the world we own the world. I wanna be that G.U.Y
    Give me that thing that ı love. You'll be my gypsy princess

Yer
    den
    Rep Puanı : 1824
    Ettiği Teşekkür
    246
    342 mesaja 875 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı zukachidorikato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama benim okduğum yerlerde hep şöyle söylerler hem Kuranda da geçer diye biliyorum : Allah (cc) 72 alem yaratmıştır ve her birinde farklı farklı varlıklar türler vardır sadece melek insan şeytan cin değil. Eğer yanlış biliyorsam aydınlatın beni lütfen. Ve bunu kötü birşey algılamayın soruyorum sadece.

İyi forumlar
    18 bin alem olarakta geçer.Ama bunların çoğu akıldan mahrum mahluklardır.Akıllı olanlar (insan,cin ve melek) ibadetle sorumludurlar.Velhasıl bunlardan başka akıllı olupta ibadetle mesul tutulmayacak bir varlık olduğunu hiç sanmıyorum.

"Ey İsrail! Araba çarpsın sana,Kör topal kalasın,Piyango bileti satasın İnşallah"
    "Sonra kalktın sen geldin,bende kalktım seni sevdim.Seni sevdim bu zamanda kolay mı böyle bir şey?''
    "Ben karagöz filan değilim.Herkes birikmiş bizi seyrediyor.Dağılın! Kukla oynatmıyoruz burada.Acı çekiyoruz."
    "Bir bayana tekme atmak sadece karnında ki çocuğun hakkıdır."

Rep Puanı : 75
    Ettiği Teşekkür
    8
    12 mesaja 13 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Bana ne oldu, ne yaşadım diye düşündükçe kendi kendinizi hasta edersiniz. Bir kez yaşanmış sonuçta unutun gitsin.

Bir zaman önce adım soyadım sorulmuş daha sonra "evet mi hayır mı" diye bir soru yönetilmişti, ne için evet ne için hayır hala anlayamadım. Korkudan bakamadım kimdir nedir diye gece saat bilmem kaçtı. Sakin kalıp duamı ettim bir rüzgarla çekip gitti.

Diyeceğim o ki; böyle olayları es geçmek en iyisi. Farkında olmadığımız enerjilerimiz camları kırabilir mesela bunlar paranormal olaylar değildir tıpkı sizin yaşadığınız şey gibi.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)