Yaşadığım ilginç olay

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
arada yaşadığım bir olaydır çok sık yaşamam,kesin paranormal bir şeydir demekte istemiyorum psikolojik veya başka bir şeyde olabilir.
bir arkadaşıma evine kalmaya gittim neyse gece oldu ben salonda yatıyorum
rüyamda kendi evimin odasında gecenin bir vakti ışık kapalı şekilde şarkı söylüyordum
sonra kulağımda çınlamalar gibi bir şey oldu bu çınlamaları daha önceki bazı rüyalarımda da yaşadığım için
bunun bir cin ziyareti olduğunu biliyordum çünkü ne zaman bu çınlama gibi şey olsa cinlerle ilgili kabus görürdüm
gerçi daha önceki rüyalarda onlara biraz kaba davranıp rüyamdan kovduğum için kabusla sonuçlanıyordu diye düşünüyorum
bu sefer çınlamalar dan sonra ne istiyorsunuz dedim ?
çınlamalar daha da arttı hala kabus görmediğime şükrediyordum
çınlamalar dahada artınca korkmuyorum dedim rüyamda bir kaç kere
korkmuyorum.. dedim ve uyandım uyandığımda yan yatmama rağmen göğüsümün çok az altında baskı gibi bir şey hissettim
uyandığımda saat 04 dü neyse kendi evime geldim gece yatağımı hazırlıyorum ışıgıda kapattım mutfağa gidicektim dolu olduğunu gördüm
boşalısıya kadar müzik dinleyeyim dedim müziği açtım ışıkta kapalı dinliyorum birden öncesi gün gördüğüm rüya aklıma geldi bir tuhaf oldum açtım ışığı
oturdum :D
daha öncede buna benzer rüyalar gördüğüm oldu ve hepsinde de rüyamda olduğumun farkındaydım ve hepsinde acayip çınlamalar gibi bir şey oldu ve bu rüyam hariç öncekiler kabus ile sonuçlandı
okuduğunuz için teşekkürler.

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu yaşadığımın ne olduğunu söyleyebilecek biri yok mu ?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bende de çınlamalar oluyor. Kesinlikle cinlerle alakalı bir durum. Benim kulağım çınladığında: Ne dediğinizi duyamıyorum. Lütfen ne söylemek istiyorsanız rüyamda söyleyin dedim. Ama bir rüya göremedim, kendim rüyama davet etsem de :) Okumalardan dolayı olduğunu biliyordum. Okumaları bıraktıktan sonra iki gün arka arkaya çınladı kulağım. Devam etmemi istiyorlardı. Ama rüyama gelip bir şey demediler. Şimdi çınamalar yok, arada sırada oluyor. Artık geldiklerinde haber tutuyorum. Daha önce aldırmazdım ama cin deneyimlerimden sonra emin oldum ve geldiklerinde hissediyorum :) Bazıları tıbbı diyorlar, kesinlikle yalnış.

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
Sevgili King
çınlamaları fılan tıbba bağlıyorlar onu anlıyorum ama hep bu çınlamalar olduğu zaman rüyalarım da cinleri hissetmem
çok arada oluyor bu bana ve rüyaların gerçekten neredeyse hiç bir farkı yok gerçek gibi şuan kabusumda şarkı söylediğim odada oturuyorum
bir kötü hissediyorum kendi mi sanki daha önce cidden bu odada rüyada ki gibi olay yaşamışım gibi hissediyorum
benim cinlerle fılan pek bi alakam yoktur en fazla alakam oturup gece korku hikayesi okurum bu :D
peki benle ne alaka ?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sevgili King
çınlamaları fılan tıbba bağlıyorlar onu anlıyorum ama hep bu çınlamalar olduğu zaman rüyalarım da cinleri hissetmem
çok arada oluyor bu bana ve rüyaların gerçekten neredeyse hiç bir farkı yok gerçek gibi şuan kabusumda şarkı söylediğim odada oturuyorum
bir kötü hissediyorum kendi mi sanki daha önce cidden bu odada rüyada ki gibi olay yaşamışım gibi hissediyorum
benim cinlerle fılan pek bi alakam yoktur en fazla alakam oturup gece korku hikayesi okurum bu :D
peki benle ne alaka ?

Belkide sizden hoşlanıyordur ve ya eğlenmek istiyordur :) Cinleri tıpkı insanlar gibi düşün. Mesela ben ne kadar istesemde rüyalarıma gelmiyorlar. Bir ara cinleri çok düşünen zamanlarımda kafir bir cin rüyama girmişti. Sorularımı yanıtlayıp gitmişti ve bana zarar vermedi. Biraz da şans meselesi. Aslında öbür gün hayatımda hiç yaşamadığım karabasan tarzı şey yaşamıştım. Belkide o cindi, bilemiyorum. Bedenim tamamen kilitlenmişti. İçimden Bismillah dedim çözüldüm :) Cinleri çok düşünüyor da olabilirsin. Bence çınlamalar olduğunda onlarla konuşmayı dene, benden ne istiyorsunuz diye sor. Eğer rahatsız oluyorsan 7 kere ayetel kursiyi oku çınlamalar ve o tür rüyalar görmezsin :)