Selam ve dua ile../HAVAS öğrenmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Junkie05

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Direkt olarak konuya gireceğim. 19 yaşındayım. Babamı küçük yaşta kaybettim. Daha sonra ergenliğe girmediğim yaşlarda her gece Yasin okudum ve parapsikoloji bitakım güzel dönütler aldım. Daha sonra psikolojik destek.ilaçlar derken bazı parapsikolojik yetilerim azaldı şimdilerde çok nadir oluyor.

2 sene kadar agnostik olarak kaldım şirke ve küfre asla girmedim sanıyorum, illaki girmişimdir ama ki bunu yeni yeni anlıyorum. Nedense hayatımdaki bazı dönüm noktaları beni sürekli olarak bazı doğa üstü şeylere yönlendirdi. Zekamın zekatı ve sadakası olarak gördüm bunları. Öğrenmem gerek gözüyle bakıyorum.

Ama namazlarım çok aksak cumalarım bile düzenli değil, gusüllerim seyrekleşmişti bir dönem hatta. Alkol kullanıyorum kadınlarla olan münasebetim almış başını gitmiş..

Sorularım var. Şimdi bu geçmişteki parapsikolojik hediyelerim ve sırlarım ara ara çalışıyor gibi. Bunu ihsan edilen hediyemin ve Allah'ın bir lütfu olarak değerlendirdim. Kalbimin mühürlü olmasından çok korkuyorum amasyada yaşıyorum ve maneviyatı sağlam hoca olup olmadığını bilmiyorum. Ama enerji seviyem yüksek diye tahmin ediyorum.

Açıkcası havas öğrenmek istiyorum ama annemle yaşıyorum bırakamam onu gidemem yani.. Ama yinede ne yardımcı olur Hz.Süleyman'ın yüzüğünü taşısam mesela etkisi olur mu ? Derdim hak yolunda savaşanlardab olmak, tabiki cihad diye savaşmaya değil günümüzde devam eden uhrevi bir savaşın parçası olmak. İllüminati ve siyonizm eski mısır ve paganizm e kadar araştırdığım konular var. Bunun yanında kişisel iletişimlerin çok kuvvetli telepati ve ikna kabiliyetim çok yüksek. Sanat ve edebiyatla çok içli dışlıyım. Tüm bu güzel hediyelerin bir bedeli olmalı ve nerden başlamalıyım ? Hüddam sahibi olanlar ile ilgili şefaatten mahrum kalma ayetini yeni okudum tövbe edeceğim davetlerden. Gerçi eğer kontak kurabilseydim. Şehadet getirmesini isteyip 7 büyükleriyle konuşmak için ne yapmam gerektiğini soracaktım. Yani büyü aşk para vs değil ki bunu samimi olarak diyorum.

Demem o ki namaz kıl secdeden başını kaldırma gibi öğütleri duydum ve deniyorum, kuantum tarzı iyi mesaj alfa beta muhabbeti de değil bana İslam ve şeriat çerçevesinde birşeyler lazım.

Asla korkum kaygım çekincem yok. Ey Allah'ın görünmez askerleri bana yardım edin dememe bakar. Şüphe etmiyorum sadece ne yapmam gerek onu bilmiyorum. Bir bodrum katında 600 lira maaşla da yaşayabilirim ben ama annem mani olur. Ne önerirsiniz, gerçi iyi bir hocaya teslim.olup icazet aldıktan sonra Allah ın izni ile annemede rüya vb. Şekilde uyarı gelecektir farkındayım ama lütfen yardım edin.

Mobilim ve saat geç imla hataları için öxür dilerim.

Selam ve dua ile..

ptaah

Kayıtlı Üye
As.Bir yandan dünyalık geçiminizi temin ederken üzerine düşmen gereken asıl konu şu olmalıdır.Ki bunu başardığın zaman bütün bilgilere kolayca vakıf olacaksın.Bence işin özü budur.Nefsi kontrol etme ve terbiye etme.Nefs terbiye olduktan sonra Allah'a bir olman hızlanacak ve onun rızasına göre hareket etmeye başlayacaksın.Bütün kapılar açılacak.

Daha güzel bir anlatımla:"Ey oğul! Îmânı sağlamlaştırırsan mârifet vâdisine, sonra ilim vâdisine, sonra nefisten ve halktan fânî olma vâdisine, sonra ne nefis ne de halkın yer almadığı "vücut" vâdisine ulaşırsın.

O zaman hüznün gider. Hakk'ın muhâfazası sana hizmet eder; himâyesi seni kuşatır; muvaffakiyeti her tarafını sarar. Melekler etrâfında yürür. Ruhlar sana gelerek selam verir. Cenâb-ı Hakk seninle halka övünür. O'nun nazarı seni gözetip kollar, kurbiyetine, ünsiyetine ve münâcâtına çeker.Abdulkadir Geylani

Junkie05

Kayıtlı Üye
Ptaah,

Çok güzel anlatmışsın. Sağolasın. Bende bugün hayvansal gıdalardan uzaklaşma diyetime başladım. Göreceğiz inşAllah.

emrahazad

Kayıtlı Üye
Seyyid Abdulkadir Geylani Hazretleri anlatmış sayın ptaah'da size aktardı saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...