Neler oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Uyumak için yatağa girdiğim an başıma gelen ve sürekli devam eden olayları anlatacağım.Tam uyumadan,uyku ile uyanıklık arası rüya görüyorum,rüyam da yılan yada bir yaratıktan kaçıyorum,saklanıp kurtulursam karabasan dediğimiz hareketsiz kalma olayından kurtuluyorum,yakalandığım taktir de kas katı kesiliyorum boğulacakmış gibi oluyorum.Bazen de bir yaprak gibi odanın içerisin de süzülüm odayı komple görüp aile bireylerimin yattığını görüyorum ve bu yemin ediyorum gerçek herkesi olduğu gibi görüyorum.

dexter

Elit Üye
Merhaba;

Öncelikle aynı konuyu tekrar tekrar açmanız site kurallarımıza aykırı, konunuzun cevabını alamadıysanız biraz sabrederseniz eğer, cevabı verilir, cevabı verilmemişse de zaten sitede o cevap vardır.

Sitemiz de karabasan mı, uyku felci mi olup olmadığını anlamanız için yeterli konularımız var, sadece arama butonuna yazmanız yeterlidir.

Bunların dışında; kendinizi çok stres altında tutmamaya gayret edin, rüyanızdaki yaratıkların, yılanların sebebi belki de budur. Aile bireylerini görmeniz de, normal bir şey, rüyalarımız da her şeyi görebiliriz. Yapmanız gereken siteyi biraz araştırmak, rüya aleminde nelerin olabileceği, neyden şüpheleniyorsanız hepsinin cevabı mevcut. Astral mi, lucid mi yoksa herhangi bir rüya mı? Cevabını kendiniz bulmalısınız, mücadeleyi sizin vermeniz gerekir. :)

Keşifli günler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...