Yaşadığım Ufo Deneyimleri ve Bebekken Başıma Gelen Garip Olay..

Gecegezen

Kayıtlı Üye
farklı düşünmek , yargılamak ,sorgulamak, inanmak, insanları farklı yapar hep daha fazlasını düşünmek zordur şeçilmiş insan konusu daha dünyaya gelmeden önce ilahi plandır çok önceleri bu belirlenmişti ve dünyaya enkrasyonu başlamıştır

bahti65

Kayıtlı Üye
her ne kadar nedenini bilmesemde bende uzaylılara inanıyorum ve içimden bir hiç ortaya çıkmalarının yakın olduğunu söylüyor. ve bir arkadaşım uçan daire görmüş bana yalan söylemediğini biliyorum. Şunuda söylemek isterim kimse kimseyle dalga geçmesin herkesin fikrine saygılı olalım

garip_02

Kayıtlı Üye
şimdi sizde herhangi bir farklılık varsa bu söylediklerinin dışında bir çok kere daha bu tip şeyleri göreceksin,yani dünya dışı bu varlıklar kolay kolay peşini bırakmayacaktır..dilerim bir gece seni alıp yaşadıkları gezegeni de gezdirirler.:)

Makyavel

Kayıtlı Üye
İlk yaşadığnıız olay, telepati yolu ile iletişime geçmiştir gelen varlık. Form değiştirip görünmüştür size. Siz korkmayın diyerekten. Gelen varlık hangi ırka mensup olduğunu bilmiyorum. Yaşlı kadını detaylarını tarif etmeniz gerek. Boyu, göz renkleri, davranışları,bakışları vs.

İkincisi 3.türden yakın temastır. Ufo görme vakalarında yaşanan olaylardır. Olabilir.

Üçüncüsü : Kaçırılmış olabilirsiniz. Bunun anlamanın bir kaç farklı yolu var. İlk olarak vücudunuzda izler var mı ? Bunu kontrol edin. Eğer izler varsa. Mesaj atın yardımcı olmaya çalışırım. Yok ise. Yaşadığınız olaydan sonra, gördüğünüz rüyalar var mı onları not edin. Var ise rüya günlüğü oluşturup oraya yazın.

Hiç bir şey yapamam diyorsanız. Mesaj atın. Yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.

shado

Banlı Kullanıcı
Ben çocukluğumdan beri uzaylılarla ilgili filmler izlerim babamın çok ilgisi vardı tabi sonra benimde oldu bayağı araştırdım yıllarca tabi ki bilinçaltımda da varlar (amerikan sinemasının kötü yanı) hep rüyalarıma girerler bebekleri kendileri bizim aileden ya da arkadaşlardan birilerini götürmeye gelirler ve uzay gemisinin dışınıda çok ayrıntılı bir şekilde görürüm.Tabiki her gökyüzüne baktığımda oralarda bir yerlerde olduklarını düşünüyorum ve gülümsüyorum.Bir ara çağrı gönderiyordum kendimce bıraktım sonra tabi Hawking'in Amerikanin keşfinde yerlilerinin başına gelenlerin bizimde başımıza gelebileceğini söyledikten sonra ama hala hayranlık duyarım.Türk bir yazar var guzel araştırmaları olmuş sevgili Ali Bektan bilmem bilir misiniz kitaplarını evde bulup okumuştum sonra kendisiyle de sohbet etme fırsatım oldu internet üzerinden saolsun her soruma yazardı ne kadar meşgul olursa olsun.O da bir anısını anlatmıştı ilgisinin nasıl başladığına dair okul yıllarında seyyar bir satıcıdan bu konuyla ilgili bir kitap almış aralarında bir konuşmada geçmiş aradan bir kaç gün geçmiş o seyyar satıcı bir gün hiç bir şekilde bilgisi olmadan evine kapı numarasına kadar bulmuş sorup soruşturmadan araştırmaya devam etmesini öğütlemis ve gitmiş çok enteresan bir daha da gi görmemiş onu aramak istediysede bulamamış.öyle yazmak istedim.:)

Quadra

Banlı Kullanıcı
Daha da başka bilgi vermek istemiyorum..Dünyada yaşayan cinlerin dünya dışına çıkması,dünya dışında yaşayan cinlerinde dünyaya girmesi yasaktır.Yeryüzünde yaşayan cinler ufo sanılıyor lütfen farkına varın artık lütfen!!!
Farkındalık diyorsunuz uyanış diyorsunuz ama bence doğru bir uyanış olmuyor bu kusura bakmayın sıkıldım artık bu ufo muhabbetinden..Zamanı gelince anlıyacaksınız inşALLAH...

shado

Banlı Kullanıcı
Daha da başka bilgi vermek istemiyorum..Dünyada yaşayan cinlerin dünya dışına çıkması,dünya dışında yaşayan cinlerinde dünyaya girmesi yasaktır.Yeryüzünde yaşayan cinler ufo sanılıyor lütfen farkına varın artık lütfen!!!
Farkındalık diyorsunuz uyanış diyorsunuz ama bence doğru bir uyanış olmuyor bu kusura bakmayın sıkıldım artık bu ufo muhabbetinden..Zamanı gelince anlıyacaksınız inşALLAH...

Cinler niye uzay gemisine binsin ki.

Buda Jo Red

Banlı Kullanıcı
Bir psikologa gitmende fayda var.
Kendini sartlandirmissin.
Bunun sonu kafayi yemeye gider onceden onlemini al.
Bu yazimi elestirmek icin yazmiyorum sadece yardimci olmak icin diyorum
ayni bu tarz olaylari yasamis tanidigim suan akil hastanesinde oyuzden diyorum.
ilerde kisilik bozuklugu vs. goruluyor genelde onemlini onceden al
ailenle bu durumu konus.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O kadar çok bilinçli ırk var ki, cinler bunun sadece küçük bir bölümü. Üstelik bedensiz sınıfına dahiller. Aslında bir şekilde bedenlidirler de ancak bizimki gibi değil, o ayrı bir alanın konusu.
Bunun dışında kainatta (tüm boyutlarıyla) yaşayan yine bir çok bedenli bedensiz ırk mevcut. Uzaylı diye tabir edilen bir çok ırk bedenlidir, cin çok başka bir şey ve hatta tür.
Üstelik bunların da bir çoğunda din vardır ve daha ileri giderek Müslümanları da vardır diyorum. Müslüman derken ne anladığımıza göre de bakmak lazım, zira aslında Müslümanlık tek dindir, Hristiyanlığı ve Museviliği de ve diğer bildiğiniz bilmediğiniz çok dini de kapsar ki zaten asıl anlatılmak istenen de budur İslamiyette. Hani İslamiyete göre ''orjinal halleri'' diye tabir edilen kısmı olarak söylüyorum. Bunu kullanarak oluşturulan bir dezenformasyon projesi de var ne yazık ki, bahsettiğim o tarafa çekilmesin.

Sizin bu keskin yargınızın sebebini biliyorum sanırım. Belli bir tarihten beridir bazı tarikat ileri gelenleri, uzaylı meselesini dar bir dini görüşle ele alarak ve kusura bakmazlarsa dini de küçülterek kendilerince bir dini kılıfa sokmaya çalışmışlardır,( ki aslında bence dinle örtüşmeyen bir tarafı yok ), birileri kendince iş güzarlık yapıyor. Bu modayı önce Katolik Hristiyan tarikatları başlattı sonra bazı Müslümanlara da bulaştı ne yazık ki. Onlar da işte demonlar, iblisler vs. diye açıklama getirdi. İslami literatüre de cinler olarak geçirildi.

Bu sebeple insanların uyanışı veya farkındalığını sorguladığımız kadar, peşinden gittiğimiz fikirleri de sorgularsak, yani başkalarına değil önce kendimize bakarsak en ala uyanık kalma o şekilde olur. Burada uyanış kelimesine ben de karşıyım, uyanık kalmak daha doğru bir tanım, çünkü insan aslında gayet uyanık ve donanımlı geliyor, sonradan uyutuluyor. Farkındalık işte uyanık kalmak. Kimsenin uyanışa da farkındalığı da ihtiyacı yok aslında, herkes uyanık ama uyutulmamak mesele.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Bir psikologa gitmende fayda var.
Kendini sartlandirmissin.
Bunun sonu kafayi yemeye gider onceden onlemini al.
Bu yazimi elestirmek icin yazmiyorum sadece yardimci olmak icin diyorum
ayni bu tarz olaylari yasamis tanidigim suan akil hastanesinde oyuzden diyorum.
ilerde kisilik bozuklugu vs. goruluyor genelde onemlini onceden al
ailenle bu durumu konus.

İradesi zayıf kişiler de bu etkiler görülebilir. 12 yıldır ufoloji'nin içerisindeyim. Gördüğüm en olumsuz etki korku oldu. Onun dışın da bir şey görmedim. Zamanla onu da yenmeyi örğeniyorsunuz.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Biraz önce de başka bir konu da aynı cümleyi kurdum, size de söyliyeyim. Alıkonma vakası olabilir. Detayları öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Atiha

Banlı Kullanıcı
Biraz önce de başka bir konu da aynı cümleyi kurdum, size de söyliyeyim. Alıkonma vakası olabilir. Detayları öğrenmek isterim. Teşekkürler.
Merhabalar izninizle size bir şey anlatmak istiyorum. Bir akşam dışarıya çıkmak istemiştim sonra dışarı çıktım dışarıda bir kaç lamba vardı ama yeterli değildi etrafında mezarlıklar olan yol vardı lambaları yoktu karanlıktı hep. Oraya gidince öteye gitmeye korktum ve geri dönmeye karar verdim koşarak geri dönerken birden önüme 3 tane yeşil gözü olan bir şey çıktı benden boyu baya yüksekti (2-3 metre vardı) Bir anda önüme çıkınca bir kaç saniye donup kaldım ve eve koştum sizce ne olabilir?.