Oyundaki yazı hakkında bilgi (kabbala veya ibranice) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mouse

Kayıtlı Üye
Cümleten Selamun Aleyküm(üstüne alınanlara) arkadaşlar konuya geçeyim hemen 1.5 yıldır oynadığım bir bilgisayar oyunu var ismi ''aion online'' oyundan bazı fotolar aldım bir çeşit mesaj gibi sanki yazılar ya kabbala ile ilgili yada ibranice tam olarak bilmiyorum. Oyunun yapımcı şirketi ncsoft japon yapımcı şirketi ama avrupaya olan dağıtımcısı gameforge(almanya) şimdi sizlerle bu fotoları paylaşıcam lütfen bilgisi olmayan arkadaşlar konuyu saptırmasın :düþünmek:
cevaplarınızı bekliyorum hayırlı günler...

eWER82.jpg

KD9qW6.jpg

xB4gWv.jpg

xAgP8p.jpg

bu konuyla ilgili isteyenlere daha çok fotoğraf gösterebilrim ne öğrenmek istediğim bunların ne olduğu.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Belki sizin dediğiniz gibi gerçekten mesaj vermek istiyorlardır ama emin değilim,bu bir oyun neticede belkide gerçeklik katmak için böyle şeyler koymuşlardır yada ilgi çeksin diye olabilir

Mouse

Kayıtlı Üye
dostum sürekli bu şeylerle ilgili semboller çıkıyo insanın karşısına oyunda bakalım eminim bilen birisi cıkıcaktır teşekkürler.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
bazı firmalar pazar payını arttırmak daha fazla para kazanmak için sübliminal içeriklere başvuruyo
gerek resim gerek se ses olarak yapılıyo bu mesela dünyaca ünlü oyun world of warcraft
oyunda ölürseniz bi canlanma süresi var
sen ölünce karakterin dizlerinin üstüne çöküp kendine gelmeye çalışıyo karakterin bunu yaparken birden bir melek geliyo ve karakterinin kulağına bir takım elf dili gibisinden bi şeyler fısıldıyo ama aslında melek sübliminal içerikli bir mesajı dile getirmeyeçalışıyo
meleğin dediği şu
daha fazlası için bu oyunu para ile satın al
veya onun gibi bişeydi tam hatırlayamadım şimdi ama meleğin dediği şeyin ana fikiri bu yani

Mouse

Kayıtlı Üye
oynadığım çoğu oyunlarda subliminal mesaj veya illuminati sembolleriyle karşılaşıyorum merak ettğim bunların anlamı veya ne içerikte olduğu günümüzde illuminatinin yada masonların el değmediği hiç birşey yok çizgi filmler müzik klibleri oyunlar tv programları heryerdeler geçen gün gözüme takılan şey tetrapak'ın logosuydu bilmiyorum belki paranoyaktır ama herşey üçgen yada içerisinde göze benzer sembol şekil olmaz sanırım...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İbranice değil Rune harfleri sihir harfleri olarak bilindikleri için, bence bu oyunda olması çok normal

Mouse

Kayıtlı Üye
İbranice değil Rune harfleri sihir harfleri olarak bilindikleri için, bence bu oyunda olması çok normal

Sevgili URUMHAMATAHAYİL öncelikle konuya göz attığn için teşekkür ederim bu sihir harfleri peki neden kabala harflerine benziyo hani bir tür mesaj mı vermeye çalışılıyo silahımın üzerinde bile bu yazılar bu alfabe mevcut daha detaylı bilgi verebilrmisin teşekkürler

Mouse

Kayıtlı Üye
peki oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilirmiyim ? sence

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konuda bir yorum yapmam doğru olmaz, eğer bilinçaltınızın kodlandığı düşüyorsanız, 24 saat görsel ve yazılı olarak bu sürekli yapılıyor. İnzivaya çekilerek yaşamadıkça bundan kaçınamazsınız. Bu oyunda kodlama varsa bile bilmiyorum. Hoş oyun oynamanın (şiddet içeren) kendisi zaten bilinçaltını yeterince zedeliyor. Sosyalleşmeyi engelliyor. Hareketsiz oyunlar şişmanlatıyor. Sürekli beden adrenalin salgıladığı için beyin kimyası değişiyor. Bağımlılık yapıyor. zaman algısı kaybolduğu için, oyunda çok fazla vakit geçiriliyor ve diğer işle yapılmıyor. Beyne sürekli görsel ve sesli olarak uyarı gönderildiği için, bu konuda yeni nöron bağları oluşuyor ve kullanılmayan diğer nöronlar ölüyor ve unutkanlık başlıyor. Şimdi size gönül rahatlı ile oynayabilirsiniz diyebilir miyim.

Mouse

Kayıtlı Üye
Bu konuda bir yorum yapmam doğru olmaz, eğer bilinçaltınızın kodlandığı düşüyorsanız, 24 saat görsel ve yazılı olarak bu sürekli yapılıyor. İnzivaya çekilerek yaşamadıkça bundan kaçınamazsınız. Bu oyunda kodlama varsa bile bilmiyorum. Hoş oyun oynamanın (şiddet içeren) kendisi zaten bilinçaltını yeterince zedeliyor. Sosyalleşmeyi engelliyor. Hareketsiz oyunlar şişmanlatıyor. Sürekli beden adrenalin salgıladığı için beyin kimyası değişiyor. Bağımlılık yapıyor. zaman algısı kaybolduğu için, oyunda çok fazla vakit geçiriliyor ve diğer işle yapılmıyor. Beyne sürekli görsel ve sesli olarak uyarı gönderildiği için, bu konuda yeni nöron bağları oluşuyor ve kullanılmayan diğer nöronlar ölüyor ve unutkanlık başlıyor. Şimdi size gönül rahatlı ile oynayabilirsiniz diyebilir miyim.

haklısınız aslında bu konuda çok taraflı bilgiler veriliyo fakat günümüzde yapılcak pek birşey kalmadı hani sosyallik bir yana günde 3-5 saat kafa dağıtmak bir oyunda en iyisi ama şöyle bir baktığın zaman herşeyde bu masonların hilelerini subliminal mesajları yer alıyor resmen ağı gibi sarmışlar her tarafı teşekkürler bilgilendirme için...

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bende bu oyunu oynuyorum beceri kitaplarında da tek gözler falan var ama takmıyorum illüminatiyse illüminati diyip geçiyorum bilinçli bir şekilde onun zararlı içerik olabileceğini kendime söylüyorum. bir çok oyunda var böyle semboller en bilindiği zaten assasins creed serisi diye düşünüyorum. normal karşılıyorum artık böyle şeyleri :)

Mouse

Kayıtlı Üye
bende bu oyunu oynuyorum beceri kitaplarında da tek gözler falan var ama takmıyorum illüminatiyse illüminati diyip geçiyorum bilinçli bir şekilde onun zararlı içerik olabileceğini kendime söylüyorum. bir çok oyunda var böyle semboller en bilindiği zaten assasins creed serisi diye düşünüyorum. normal karşılıyorum artık böyle şeyleri :)

aynen dostum katılıyorum bende artık kendı kendıme bunu söylemeye başladım bu herifler her yere el atmışlar yapıcak birşey yok :( ha ne olduklarını biliyoruz onun için yaptıkları zihin yıkama değil binevi reklam oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...