Cinler Hangi kılıklara girebilir, hangisine giremezler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben uyanıkken geldiğinde bünyesi zayıf birinin içine girip bedenini kullanırdı.o beden vasıtasıyla normal hareket ederdi.et ve kemik olarak yani.ama yakaza halinde herhangi bir tanıdığın görüntüsü ile gelirdi.bazen siyah bulutumsu duman.bazen ışıklar şeklinde

Sen söyleyince geldi aklıma bazı falcılar cinleri kullanıyorlar, yani onların yanında yardımcısı sandığınız kişilerin içinde başka bir şey olabilir :D

Ü

Üye silindi 69724

Nokta ve ışıklar konusunda haklısın,hayvan kılığına girmeleri konusu ise bildklerimiz bir elin parmağını geçmeyeceği için nadir olarak biliyoruz.

Mesela yakın komşumuz birkaç yıl önce traktör üstünde tarlasını sürerken traktörün ön kısmına bir yabani keçi çıkıp hoplamış zıplamış.komşu şahısta nasılsa sahipsiz,yakalayımda eve götüreyim diyerekten peşinden koşturuyor.keçi yakınlardaki bir kurumuş dere yatağına iniyor.buda peşinden inince o keçi ve diğer birkaç keçi insan şekline girip dövüyorlar komşuyu.arkadaşları kendini baygın buluyorlar.ağzı yüzü yamulmuş konuşamıyordu.aylarca hastane hastane,hoca hoca dolaştırdılarda zor düzeldi.

Yani belkide biz gördüğümüz hayvan onlar mı değilmi bilmediğimiz için o şekillere pek girmediğini sanıyoruz.

Tamam kimse etkilenipte kapısındaki köpeğe kediye mama vermemezlik yapmasın :)
Bu konu tartışma programında vardı.Adam akşam eve gelmiyor.Sabah geldiğinde yılan üç harfli oldu beni kaçırdılar diyor.Ondan gelemedim diye.Konu hakkında konuşmacı konuştuktan sonra sunucu adamın yılan görmediği bahane sunduğunu söylüyordu.

Evet ama genelde rüyalarda hayvan kılığına giriyorlar, gerçekte olması çok nadir, Gördüğünüz hayvanlar gerçekten masum hayvanlar sadece. Birçok kılığa girebiliyorlar kimi zaman yaşlı aciz bir insan bazen mitolojik bir canavar. Karanlık gölgeler olarak kendilerini gösterdikleri de oluyor değişik renklerde nokta gibi ışıklar olarak da ama tabi beyaz değil, Beyazlar nurani varlıklar.
Tanıdığınız insanların kılığına da girebiliyorlar, anneniz, babanız, arkadaşınız gibi. Sadece Hz. Muhammed (sav)'in kılığına giremiyorlar.
Herkes beyazların iyi olduğunu söylüyor.Bu konuyu bazen komplo gibi algılıyorum :baştan bu planlanıp siyahlar önemsenmesin diye rol değişikliği yapılmış olabileceği.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben uyanıkken geldiğinde bünyesi zayıf birinin içine girip bedenini kullanırdı.o beden vasıtasıyla normal hareket ederdi.et ve kemik olarak yani.ama yakaza halinde herhangi bir tanıdığın görüntüsü ile gelirdi.bazen siyah bulutumsu duman.bazen ışıklar şeklinde geldiği de olurdu.

Sizin söylediğiniz sıfırdan bir insan şekline girmek mi yoksa başka bir bedene girmesi mi?. İkisi farklı şeyler çünkü.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sizin söylediğiniz sıfırdan bir insan şekline girmek mi yoksa başka bir bedene girmesi mi?. İkisi farklı şeyler çünkü.

İnsan şekline girip tam bir insan gibi davranabilir mi bilmiyorum, @MeHDiX söyleyince geldi aklıma bir falcının yanında vardı bir tane.. insandı ama içinde cin vardı, o ortamdaki herkes görüyordu onu normal bir insandı.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
İnsan şekline girip tam bir insan gibi davranabilir mi bilmiyorum, @MeHDiX söyleyince geldi aklıma bir falcının yanında vardı bir tane normal bir insandı ama içinde cin vardı, o ortamdaki herkes görüyordu onu normal bir insandı.
Ben uyanıkken Ailemden birinin bedenine giriyor ve o bedeni kullanıyordu.konuşuyor gülüyor ağlıyor yürüyor vb.o anda o bedenin gerçek sahibi siyah gölgeli rüyaları görmekle meşküldü.uyuyordu yani.yani o anda etli kanlı bedendi.ses tonu ve gözlerinden belli olurdu.ama yakaza halinde görüntü olarak herhangi bir şeklinde gelirdi.sevgili @Mya evet medyumlarda bu şekilde insan bedenini kullandırtabiliyor.sırf bu tarz işleri yaptırdıkları insanlar var etraflarında

Darkon

Kayıtlı Üye
İnsan şekline girip tam bir insan gibi davranabilir mi bilmiyorum, @MeHDiX söyleyince geldi aklıma bir falcının yanında vardı bir tane.. insandı ama içinde cin vardı, o ortamdaki herkes görüyordu onu normal bir insandı.

Peki bir insanı dışarıdan görünce içinde varlık olduğunu nasıl anlıyorsunuz?.

Bu arada yakaza ne demek bilmiyordum yeni öğrendim. Bence uyku ile uyanıklık arasındaki durumda zaten beyin sağlıklı bir tepki vermiyor. O yüzden görülen şeyler ne kadar doğru karşılanmalı emin değilim. Çünkü ben bizzat çok uykusuz kaldığım bir günde (bayılmak üzereydim, ayakta uyumamak için sağa sola tutunuyordum.) baktığım yerde olmayan şeyleri oluyor gibi görüyordum. Mesela bir kişi sürekli her gün çıkıp dışarıdaki köpekleri besliyordu, ben tam o an ayakta uyuyacağımı farkedip kendimi sarstığımda aslında o kişinin ve köpeğin orada olmadığını fark ediyordum. Bir nevi halüsinasyon gibi bir şey yani. Onun için uyku ve uyanıklık arası durumu aşırı ciddiye almak pek doğru değil bence.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Peki bir insanı dışarıdan görünce içinde varlık olduğunu nasıl anlıyorsunuz?.

Bu arada yakaza ne demek bilmiyordum yeni öğrendim. Bence uyku ile uyanıklık arasındaki durumda zaten beyin sağlıklı bir tepki vermiyor. O yüzden görülen şeyler ne kadar doğru karşılanmalı emin değilim. Çünkü ben bizzat çok uykusuz kaldığım bir günde (bayılmak üzereydim, ayakta uyumamak için sağa sola tutunuyordum.) baktığım yerde olmayan şeyleri oluyor gibi görüyordum. Mesela bir kişi sürekli her gün çıkıp dışarıdaki köpekleri besliyordu, ben tam o an ayakta uyuyacağımı farkedip kendimi sarstığımda aslında o kişinin ve köpeğin orada olmadığını fark ediyordum. Bir nevi halüsinasyon gibi bir şey yani. Onun için uyku ve uyanıklık arası durumu aşırı ciddiye almak pek doğru değil bence.

Benim durumum farklı olduğundan ciddiye alıyorum, evimde domuz yağı sürülmüş eşyalar olduğundan, muska filan durumları olduğundan :)
Akılcı bir tahmin değil o anda yaptığın içten gelen bir bilme hali his. Yaşamak lazım :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İnsanların içine girip girmeme durumu bayağı üst nokta. @MeHDiX in algıları çok açık anladığım kadarıyla.

:D Yok yapıyorlar bunu, güçlüyse pek çok şey yapabiliyor, tehlikeli olabiliyorlar. Sor nasıl açmış algılarını :D Bu tarz şeylere maruz kalınca ister istemez açılıyor algılar. Hatta burda birisi yardım istiyordu göz perdelerini kapatmak için.

Darkon

Kayıtlı Üye
:D Yok yapıyorlar bunu, güçlüyse pek çok şey yapabiliyor, tehlikeli olabiliyorlar. Sor nasıl açmış algılarını :D Bu tarz şeylere maruz kalınca ister istemez açılıyor algılar. Hatta burda birisi yardım istiyordu göz perdelerini kapatmak için.

Benim takıldığım temel noktada kılık değiştirme olsun, gölge halinde görünme olsun vs. bunların bu varlıklara ne yararı var?. Böyle düşünüldüğünde hep cevap "korkudan enerji alınıyor" deniyor. Ancak bence tartışılması gereken şey neden kılık değiştirme ve insanları korkutma gibi bir amaçları olsun...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
İnsanların içine girip girmeme durumunu görmek bayağı üst nokta. @MeHDiX in algıları çok açık anladığım kadarıyla.
Kendimi övmek için sanmayın ama çok akıllı kişilere 'cin gibi' yakıştırması yaparız ya,bir keresinde uyanıkken ailemden birinin bedenine giren cin i kendini sakladığı,açık vermemeye çalıştığı halde cin olduğunu anlamıştım.o bile bana çok akıllısın demişti :)

His ve algılarımın çok faydasını görüyorum.

Darkon

Kayıtlı Üye
Kendimi övmek için sanmayın ama çok akıllı kişilere 'cin gibi' yakıştırması yaparız ya,bir keresinde uyanıkken ailemden birinin bedenine giren cin i kendini sakladığı,açık vermemeye çalıştığı halde cin olduğunu anlamıştım.o bile bana çok akıllısın demişti :)

His ve algılarımın çok faydasını görüyorum.

Siz fark ettikten sonra ne oluyor peki? Bedenden çıkıyor mu?.

S

SoldierO

Bundan iki hafta önce hiç olmayacak bir yerde insan suretiyle çıktı karşıma yanımda arkadaşım korkmasın diye ses etmedim bulunduğumuz yerden gitmek istedim. Garip ilginç bi deneyim oldu. Korunmama rağmen o kadar yaklaşabilmesini garipsedim yalnızca.

Ü

Üye silindi 67799

Bundan iki hafta önce hiç olmayacak bir yerde insan suretiyle çıktı karşıma yanımda arkadaşım korkmasın diye ses etmedim bulunduğumuz yerden gitmek istedim. Garip ilginç bi deneyim oldu. Korunmama rağmen o kadar yaklaşabilmesini garipsedim yalnızca.
Nerden anladınız insan olmadığını