Fal Bakımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Story

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Birkaç gün önce arkadaşım beni tanımadığım birisine fal baktımaya götürdü.Bu arkadaşımla fazla samimi değildik.Kadın sen güzel fal bakıyorsun sen bana bak önce ben sana bakıcam dedi.Ben hiç fal bakmam sadee 6. Hissim kuvetli benim. Öyle muhabbet açıldı arkadaşıma sen arkadaşına doğum gününde gömlek gibi bişey alacaksın dedim . Arkadaşım şaşırdı. Fala bakmadım gerildim.Falı açarken Bismillah çektim iatem dışı ve güldüler çarpılacaksın dediler ben bişe anlamadım niye öyle dediler bir bilginiz varmı sonra başım ağrımaya başladı. Enerjim gitti halbuki bakmadım falına kadının.

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında niye öyle dediklerini onlara sormuş olmuş olmanız daha uygun olurdu fakat tahmin yürütebiliriz, fal dinimizde hoş görülmediği için besmeleyle fala başlamanızdaki ironiye şaka yollu takılmış olduklarını tahmin ediyoruz. Başınız ağrımasının pek çok nedeni olabilir ve bunların hiç biri fal ya da ortamla ilgili olmayabilir fakat gerildiğiniz içinde ağrımış olabilir, ortamdaki enerjiyi negatif algılayıp kendinizi strese de sokmuş olabilirsiniz. Bahsettiğiniz kadının enerjisini sizin enerjiniz saldırgan bulmuş ve savunmasını fiziksel ağrı olarak yansıtmış olabilir,yani bu da olasılıklar dahilinde. Fakat sonuca bağlarsak, üzerinde fazla durmamanız ve fal konusunda kendinizi ilerletmek istiyorsanız ona göre devam etmeniz ki sitemizde bu konuda "fallar bölümünde"çok çeşitli paylaşımlar var ve bu arada ortamlarda kendi bedeninizin(fizik ve enerji bedenler) verdiği tepkileri gözlemleyip kendiniz için ona göre davranışlar geliştirmeniz, yahut inancınıza ters olduğu düşüncesinde iseniz hiç falla uğraşmamanızı tavsiye edebiliriz. İyi forumlar

Sasdad

Kayıtlı Üye
Fala Bakarken Besmele Asla Çekilmez.Dalga Geçmek Gibidir Allah İle ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...