sizce bi medyum mu yoksa para mı sızdırmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkwader35

Kayıtlı Üye
Bugün telefonda bi medyuma (veya kendine medyum diyen biriydi sadece bilmiyorum) ücretsiz bakım yaptırdım.ve ayrıldığım kız ile barışma olacak mi diye. Bakım yapan elli küsur yaşlarında bir adamdı. face de konuştuk önce.

Telefonda aramızda geçen diyolog şu :

Ben: İyi aksamlar hocam. Konuşmuştuk daha önce. Bakım yaptiricaktim.
Medyum: Adın ne ?
Ben: xxx
M: Anne adını soyle?
B: xxx
M: Nerede yaşıyorsun?
B: xxx

M: Hesaplıyorum. Nazar yok, büyü yok. Kismet kapalı.
Yalnız sende cin var. Ooo hemde bi tane değil, bi sürü var. Etrafındalar.
Şimdi sana soracaklarıma evet yada hayır diye cevap ver.
Sabahları kalkınca halsız oluyor musun?
B: Evet
M: ayaklarının altında uyuşma oluyor mu basamıcak kadar ?
B: hayır
M:kulağına sesler geliyor mu?
M: kalbin sıkışıyor mu ?
M: her gece karabasan görüyor musun,biri göğsüne oturuyor gibi?
B: eskisi kadar değil.

M:peki kızın ismi ne?
Anne adı ne?
Nerede yaşıyor?
Babasının işi ne?
Yüz tarifi ver?
En son ne zaman görüştünüz tam tarih ?

Neyse hepsini söyledim. O güne gidiyorum dedi.sonra nazar yok, kismet kapalı ve büyü var. Hemde 7 tane. Yıldızınız tutmuyor. Bu büyüler bozulmadan da tutmaz,barışma olmaz dedi.zaten keci gibi inatçı biri de dedi.
Bozarız bu büyüleri ama ücretli ve kızın resmini at dedi.
Bende tamam dedim,kapattik.sonra face de yazmadım.

Madem bende bu kadar cin,onda 7 tane büyü var, bi seneden fazla bi ilişki nasıl yürüdü o da ilginç. Onun hakkında söylediği tek şey keci gibi inatçı demesi oldu ve bu konuda kesin öyle :)

Sizce gerçek olma ihtimali nedir söylediklerinin ? Ben sırf para için dediği sonucunu çıkardım bu konuşmalarından. Konu hakkında bilgisi iyi olanlar cevap verebilir mi?

Birde sonrada face den yazmadı hiç,hani bi yandanda böyle biri olsa üstelerdi diyorum.
Aklım karıştı iyice.

emrahazad

Kayıtlı Üye
Sayın acemitelepat denize düşen yılana sarılır sende sarılmışsın şimdi telefonda oldu bitti cin var büyü var kısmet kapalı kalbin sıkışıyormu gazın varmı bu nasıl bir bakım bu nasıl bir teşhis yani insanları istismar etmek sömürmek ne kadar kolay hale gelmiş çok yazık şimdi siz forumda sayın yule ile irtibata gecerseniz daha net olur herşey saygılar.

tribritzi

Kayıtlı Üye
bu konularda bilgim yok ama yorum yapmak istiyorum :D abi veya kardeş kız arkadaşın inatçı olduğunu nasıl bildi biliyomusun . 1 yıldır senle barışmadığı için , değil keçi gibi katır gibi inatçı . bak bede bildim valla :D

darkwader35

Kayıtlı Üye
bu konularda bilgim yok ama yorum yapmak istiyorum :D abi veya kardeş kız arkadaşın inatçı olduğunu nasıl bildi biliyomusun . 1 yıldır senle barışmadığı için , değil keçi gibi katır gibi inatçı . bak bede bildim valla :D

Dostum 1 değil, iki buçuk aydır ayrıyız. 1 seneden fazla sevgiliydik.
2 buçuk ayda inatçılıgına kanıt ama şüphe tohumu ekildi malesef :

Sayın acemitelepat denize düşen yılana sarılır sende sarılmışsın şimdi telefonda oldu bitti cin var büyü var kısmet kapalı kalbin sıkışıyormu gazın varmı bu nasıl bir bakım bu nasıl bir teşhis yani insanları istismar etmek sömürmek ne kadar kolay hale gelmiş çok yazık şimdi siz forumda sayın yule ile irtibata gecerseniz daha net olur herşey saygılar.

sayın emrahazad. Açıkçası daha önce hiç bakım yaptırmadım. Telefonda mi olur,uzaktan mi,yakından mi bilmiyorum. Adam direkt bunun sonrası bozarız ücretli deyince, tamam salladı para istiyor dedim.ama ister istemez de kuskulandım.
Aslında bende cin mi var, büyü mu var değil derdim,öğrenmek istediğim tek birşey var benim. Barışma olacak mi ayrildigim kız arkadaşım ile.bu da bakımla öğreniliyor mu bilmiyorum,sordum o adamda bakarız dedi.

Sevgili yule'yi bakim konusunda gördüm ve mesaj attım.ama cevap gelmedi henüz. Yoğun sanırım

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
pes diyorum size,kendiniz hakkında bu kadar mühim bilgileri tanımadığınız,niyeti belli olmayan belki de size tam tersine büyü yapabilecek birine nasıl verdiniz!Tebrik ederim,bir de evinizin anahtarını da teslim etseymişsiniz de siz yokken evinize bir baksaymış muska falan var mıdır diye.

emrahazad

Kayıtlı Üye
Sayın yule yoğun olabilir ama cevap yazar kesinlikle hakkında hayırlısı olsun.

darkwader35

Kayıtlı Üye
pes diyorum size,kendiniz hakkında bu kadar mühim bilgileri tanımadığınız,niyeti belli olmayan belki de size tam tersine büyü yapabilecek birine nasıl verdiniz!Tebrik ederim,bir de evinizin anahtarını da teslim etseymişsiniz de siz yokken evinize bir baksaymış muska falan var mıdır diye.
Orası öyle ama bakim nasıl yapılıyor tam bilmiyorum.daha önce bi iki kişi isim,anne ismi,doğum tarihi ver ama ücretli bakarim demişti.
Baktırmamıştım.
Sonra ücretsiz deyince bende böyle bakılıyor herhalde dedim.ki bakim dediğiniz farklı bilgilerle mi oluyor?
Bilmiyorum amacı sadece yerse,para sızdırmaktı sanırım.ben konuşmalarından bunu çıkardım

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Orası öyle ama bakim nasıl yapılıyor tam bilmiyorum.daha önce bi iki kişi isim,anne ismi,doğum tarihi ver ama ücretli bakarim demişti.
Baktırmamıştım.
Sonra ücretsiz deyince bende böyle bakılıyor herhalde dedim.ki bakim dediğiniz farklı bilgilerle mi oluyor?
Bilmiyorum amacı sadece yerse,para sızdırmaktı sanırım.ben konuşmalarından bunu çıkardım

Evet bakımda islami usül ile bakılıyorsa bu bilgiler alınır.Türlü türlü bakım yolları vardır,bu bizim ülkemizde en yaygın olanıdır.Ama şunu da unutmayın gene aynı usüllerle bir kişiye türlü kısmet bağlama,uyku bağlama..vb çalışmaları yapmak için gene bu bilgilere ihtiyaç vardır.Yani bunun için nasıl güvendiniz tanımadığınız,bu konuda yeterliliğine kanaat gelmemiş birine dedim.Bu bilgileri alır,size kısmet bağlamayı kendisi yapar ilerleyen zamanlarda türlü sebeplerden,şikayetlerden gene gidersiniz,size der ki sana kısmet bağlamışlar 10.000tl ye çözerim.Bunu yapan da var ve en az hiçbirşey yapmayıp para sızdıran hocalar kadarda çok var.Bence birdaha bu kadar çabuk kapılmayın,hele ki internet üzerinden.

darkwader35

Kayıtlı Üye
Haklısınız bunu dikkate alıcam. Ama bakım dediğimiz şey peki telefonda 10dk da olabilen birşey mi? Bazıları 3,4 saatini harcıyormuş. Peki 10 dk da birinde cin,diğerinde büyü var demek bu kadar kolay anlaşılır mı acaba?
Umarım dediğiniz gibi bir şeyle kişi karşıya kalmam açıkçası. Aslında öğrenmek istediğim tek şey var. O da daha önce de dediğim gibi bi barışma olup olmayacağı.bu bakımda çıkar mi ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Haklısınız bunu dikkate alıcam. Ama bakım dediğimiz şey peki telefonda 10dk da olabilen birşey mi? Bazıları 3,4 saatini harcıyormuş. Peki 10 dk da birinde cin,diğerinde büyü var demek bu kadar kolay anlaşılır mı acaba?
Umarım dediğiniz gibi bir şeyle kişi karşıya kalmam açıkçası. Aslında öğrenmek istediğim tek şey var. O da daha önce de dediğim gibi bi barışma olup olmayacağı.bu bakımda çıkar mi ?

Dediğim gibi ne ile ne tarzda bakım yapıldığına bağlı.Ama sorduğunuz şey tarot,kahve,su gibi bakımlarda da cevaplanabilir.İlla cinci hoca bulmanıza ve başınıza iş çıkarmaıza boşu boşuna da kuruntu yapmanıza da gerek kalmaz.

darkwader35

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi ne ile ne tarzda bakım yapıldığına bağlı.Ama sorduğunuz şey tarot,kahve,su gibi bakımlarda da cevaplanabilir.İlla cinci hoca bulmanıza ve başınıza iş çıkarmaıza boşu boşuna da kuruntu yapmanıza da gerek kalmaz.

Anladım teşekkür ediyorum,sağolun

Saprohil

Kayıtlı Üye
Böyle bir hoca vardı.Kızın teki kabus görmesi işte devamlı etrafından gölgeler geçmesi ile bu hocaya geliyor.Hoca hallediyor tabi işi.Aradan birkaç ay geçiyor bu sefer kızın vücudunda morluklar oluşuyor eskisine göre daha güçlü bir cin kıza musallat oluyor.Hocada övüyor cini "Çok güçlü bak bunu almak baya sürer" falan diye.Para alıyor kızdan 1 hafta cini uzaklaştırıyor sonra tekrar aynı şeyler vuku buluyor.Adam para kaynağını çözmüş,kızda saf tabi.2 yıl kızı sömürmüş,kız 2 yılın sonunda akıl etti de başka birinden yardım istedi.

Şimdi vermişsin herşeyini gerçi bu adam veya kadının sana bir şey yapacağını sanmam.Cini bile yoktur belki öyle insanların övdüğü çok medyumu gördüm ben.Kesin onuda övüyorlardır da sende gitmişsindir ona danışmışsındır.Benim yakınımın 10 bin lirasını yürüttü bir adam,isim versem bu siteden tanıyanlar illa çıkar.Bakım 5 dakikada olmaz bu arada saatler alır,detayına göre değişir.Bazı medyumlar-hocalar çatur çutur insan felç ediyor.Böyle çatışma ortamlarında bile birisini felç etmek aylar buluyor.Ben 3 günde 2 saat uyuduğumu bilirim.Bu kadar kolay değil bu iş.

darkwader35

Kayıtlı Üye
Böyle bir hoca vardı.Kızın teki kabus görmesi işte devamlı etrafından gölgeler geçmesi ile bu hocaya geliyor.Hoca hallediyor tabi işi.Aradan birkaç ay geçiyor bu sefer kızın vücudunda morluklar oluşuyor eskisine göre daha güçlü bir cin kıza musallat oluyor.Hocada övüyor cini "Çok güçlü bak bunu almak baya sürer" falan diye.Para alıyor kızdan 1 hafta cini uzaklaştırıyor sonra tekrar aynı şeyler vuku buluyor.Adam para kaynağını çözmüş,kızda saf tabi.2 yıl kızı sömürmüş,kız 2 yılın sonunda akıl etti de başka birinden yardım istedi.

Şimdi vermişsin herşeyini gerçi bu adam veya kadının sana bir şey yapacağını sanmam.Cini bile yoktur belki öyle insanların övdüğü çok medyumu gördüm ben.Kesin onuda övüyorlardır da sende gitmişsindir ona danışmışsındır.Benim yakınımın 10 bin lirasını yürüttü bir adam,isim versem bu siteden tanıyanlar illa çıkar.Bakım 5 dakikada olmaz bu arada saatler alır,detayına göre değişir.Bazı medyumlar-hocalar çatur çutur insan felç ediyor.Böyle çatışma ortamlarında bile birisini felç etmek aylar buluyor.Ben 3 günde 2 saat uyuduğumu bilirim.Bu kadar kolay değil bu iş.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Pek sanmıyorum medyum olduğunu. Ama ışte kuşku düşüyor.
10dk da, sende cin onda büyü var.bu yüzden ayrıldınız dedi. Ki ayrılma nedeni öyle büyü falan değil.tamamiyle benim yüzumdendi.
Sonra yıldız tutmuyor bu büyü yüzünden, bozarız ücretli tabi dedi.
Bende tamam dedim.bir daha yazmadım.

Bana etrafında bi değil,onlarca cin var.doluşmuşlar dedi. Onca şey sordu belirtiler üzerine.çoğu olmayan şeydi.bi ikisinde sebepleri var.farkındayım.
Onca cin etrafimda ve boşuna mi bekliyorlar başımda bu da ilginç olur zaten öyle birşey olsa.
Hiç belirtisi yok.gayet rahatım musallatlıkyada buna benzer bi durumda hiç yaşamadım

zelcefa

Banlı Kullanıcı
Şu zamanda böyle başka sıfatlar altına gizlenen ve yardıma muhtaç olan kişilerin açık noktasından yararlanıyorlar
Herşeyi mantıklı düşünmek ve her olaya kuşku ile bakmak gerekir
İhtiyaç duyulması halinde yardım edecek biri
Belli konularda sizi önceden tatmin etmesini isteyin gerçekten bu isler ile uğraşan kişi seve seve kabul eder toplum olarak bu gibi para esiri kişilere karşı daha dikkatli olmamız ve her medyum denen kişiye bilgilerinizi paylasmamalısınız sonucu daha kötü olabilir

cinci hoca bulmanıza ) bu sözü iyi niyetli söylediğinizi düşünüyorum
Ama daha farklı hitap sekli ile söylemeniz daha doğru olur
Bu işle uğraşan her kişi hoca değil hoca olan birisi cinci değil
Flood olduğunun farkındayım mağrur görün

Keira

Moderator
Genelde önce ücretsiz bakım yaparak size kendilerini iyi niyetli, parayı önemsemeyen biri olarak gösterirler, güveninizi kazanırlar. Sonra cinleriniz olduğunu, büyü olduğunu vs söyleyerek hemen hemen herkesin başına sık sık gelen şeyleri de bunun belirtisi olarak gösterip iyice inanmanıza neden olurlar. Bunların amacı sizi kandırarak sizden maddi anlamda çıkar sağlamaktır. Sizin gibi bakım yaptığı herkese inanın aynı şeyleri söylemiştir. Düşününsene ne kadar bol memleketiz, Türkiye'de kişi başı düşen cin sayısı 7-8. Hepimizin üçer beşer cinleri var. Halsiz olma durumuna gelince büyüden ziyade fiziksel ve biyolojik bazı sebeplerden dolayı hepimiz zaman zaman halsiz uyanırız. Evimizde radyasyon yayan elektronik eşyalar, geç saatlere kadar tv izlemek, uykuyu alamamak, çok yorulmak özellikle beyninizin çok yorulması halsizliğe örnektir. Karabasana gelince hepimiz bu olayla karşılaşırız. Son olarak sizin üstünüze düşmeme sebebi de sizin güveninizi iyice sağlamak, çünkü güveninizi sağlarsa biliyor ki siz kendi ayaklarınızla ona gideceksiniz.

darkwader35

Kayıtlı Üye
Genelde önce ücretsiz bakım yaparak size kendilerini iyi niyetli, parayı önemsemeyen biri olarak gösterirler, güveninizi kazanırlar. Sonra cinleriniz olduğunu, büyü olduğunu vs söyleyerek hemen hemen herkesin başına sık sık gelen şeyleri de bunun belirtisi olarak gösterip iyice inanmanıza neden olurlar. Bunların amacı sizi kandırarak sizden maddi anlamda çıkar sağlamaktır. Sizin gibi bakım yaptığı herkese inanın aynı şeyleri söylemiştir. Düşününsene ne kadar bol memleketiz, Türkiye'de kişi başı düşen cin sayısı 7-8. Hepimizin üçer beşer cinleri var. Halsiz olma durumuna gelince büyüden ziyade fiziksel ve biyolojik bazı sebeplerden dolayı hepimiz zaman zaman halsiz uyanırız. Evimizde radyasyon yayan elektronik eşyalar, geç saatlere kadar tv izlemek, uykuyu alamamak, çok yorulmak özellikle beyninizin çok yorulması halsizliğe örnektir. Karabasana gelince hepimiz bu olayla karşılaşırız. Son olarak sizin üstünüze düşmeme sebebi de sizin güveninizi iyice sağlamak, çünkü güveninizi sağlarsa biliyor ki siz kendi ayaklarınızla ona gideceksiniz.

Sayın Keira çok teşekkür ederim yorumunuz için. Saydığı belirtilerden zaten çoğunu yasamiyorum. Diğer bi iki belirti de sebebini bildiğim şeylerdi.
Sonuna kadar katiliyorum her bir cümlenize,aşağı yukarı bunları düşünüyordum. Ama işte insan aklı,hele ki bazı durumlarda caresiz olunca,kuşku bi hastalık gibi yayılıyor. :)
Tek isteğim bir şeyi öğrenmekti ama buo bu karşılaştığım insan gibi, o kadar çok var ki cinlide olduk büyülü de :)

akin02

Kayıtlı Üye
benim başımada geldi telefonla ulastım adın ne su kızın adı ne su anne adı ne s ..1 dak dedı sonra size büyü yapılmış dedi ondan ayrılmışsınız dedi bunu cözmek gerek.ama dedi ücreti var. ne kadar 3 bin tl dedi hatta biriside 6 bin tl demişti ..ben asgari ücretle calışan biriyim dedim eşimden ayrıldım v.s ben bir maaşımı teklif ettim kabul etmediler..cok site dolaştım gercek medyumlar olduğu kadar bunu ranta dönüştüren insanlarda var..bir kaç kendi cevremden duyfuklarıma gititklerimde var arapca yazmasını bşlmeyen insanlarıda tanıdım internette kendi sitelerinde başka başka nicklerle kendini övenler bile var..bir coğumuz kim hakiki kim yalan bu piyasada bilmiyoruz..gizlimabet sagolsun beni çok konuda aydınlattı..demek istediğim dikkatli olmak lazım

darkwader35

Kayıtlı Üye
benim başımada geldi telefonla ulastım adın ne su kızın adı ne su anne adı ne s ..1 dak dedı sonra size büyü yapılmış dedi ondan ayrılmışsınız dedi bunu cözmek gerek.ama dedi ücreti var. ne kadar 3 bin tl dedi hatta biriside 6 bin tl demişti ..ben asgari ücretle calışan biriyim dedim eşimden ayrıldım v.s ben bir maaşımı teklif ettim kabul etmediler..cok site dolaştım gercek medyumlar olduğu kadar bunu ranta dönüştüren insanlarda var..bir kaç kendi cevremden duyfuklarıma gititklerimde var arapca yazmasını bşlmeyen insanlarıda tanıdım internette kendi sitelerinde başka başka nicklerle kendini övenler bile var..bir coğumuz kim hakiki kim yalan bu piyasada bilmiyoruz..gizlimabet sagolsun beni çok konuda aydınlattı..demek istediğim dikkatli olmak lazım

Kesinlikle haklısınız. Önüne gelen ücretsiz bakım diyor,sonra büyü var diyor.
Hayır gerçek bir medyumun ücret almasina birşey demiyorum, sonuçta bu işin bi döngüsü var,malzemesi var,emegi var.
Ama öyle şarlatanlar var ki, Allah ismini ağızdan düşürmeyip insanların caresizliklerinden yararlanan.
Ama gerçek bir medyumun ne kadar ücretli de olsa,caresiz bir insana sirt donecegini sanmıyorum. Bilginin,emegin bile zekatı vardır.

Aksi halde,okudugu,aldığı ilim sonrası bile caresize sirt dönüyorsa,yanlış anlaşılmak istemem ama ilminden hayır beklemem.
Ama ayırt etmek malesef zor işte kim gerçek kim şarlatan

imkansızım1

Kayıtlı Üye
En kötüsü de ne biliyor musunuz? böyle bir durumu yaşadıktan sonra daha önceki yorumlarda geçtiği üzere asıl kötü olanı gittiğiniz kişinin yapma ihtimali!.. Duyguları çaresizlikleri sevgiyi kullanıp sömürdükten sonra birde olumsuz birşeylerin yapılmış olması ihtimali.. şimdi akıl var gitmesinler diyeceksiniz ama ömrü boyunca hiç böyle şeylerle ilgisi olmayan tek korunma şekli 3 kulhuvallah bir elham olan kişiler büyü kelimesini sadece islamiyetin kesinlikle yasakladığı haram kıldığı seylerden biri olarak bilen ve korkan
ömrü boyunca baktırdıgı falların sadece arkadaslar arası muhabbette içilen kahvelerin cevrilmesiyle sohbet muhabbet olsun diye bakılan falları geçmeyen biri için o medyumların söyledikleri... tehditleri ne anlam ifade ediyor biliyor musunuz bilmiyorum :( hele ki hayatının en kötü döneminde en kötü şekliyle gerçekleşesi durumunda...
daha da kötüsü o saatten sonra kime gidecegini kime güvenecegini bilmemesi, sevdiği insanlara zarar vermiş olması korkusu, tekrar çaresizlik ama bu sefer boyutu farklı bir çaresizlik...
Bir süre sonra bu yasananların her biri bir bıkkınlık hayata küsme herseyin anlamını yitirme şekline dönüşmesi... ve o kolunu bile kaldırmaya dermanı olmama durumu... anlayan kimsenin bulunmaması hayatını tekrar ve tekrar alt üst etme depresyon köşeye sıkışmışlık hissi
ölmek istersin onu bile beceremezsin... bu durumda...
diyecegim o ki o medyumlar sadece para almıyorlar insanı insandan ediyorlar...
tam olarak en son mesajda arkadasımızın yazdıgı cümleyi ben defalarca soruyorum kendime aldığı ilim ile birlikte insanlık değerlerini mi kaybediyor medyumlar? örneğin vicdan...
sonucta bakıldığı zaman o kadar seyi bilen insanlar karsısında ki insanın yapısını da bilir diye düşünmeden edemezsiniz ki benim yasadıklarımı bırakın ne istedigimi ne istemedigimi hatta aklımdan geçenleri bile söylemişti medyum amcam...
biliyorum bu yorum için tepki alabilirim ama bu başlığa yazmak istedim sanki konu biraz uyuyordu... yargılamadan önce anlamaya calısırsanız sevinirim
sevgiler....

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Keşke T.C Numaranızıda verseymişsiniz şu sahtekara tam olurmuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...