sizce bi medyum mu yoksa para mı sızdırmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Para neyse de en kötüsü umut hırsızlıgı bence. Güvenilir kişilere danısmak lazim o yüzden. İnsallah çozülür sıkıntınız.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Böyle bir hoca vardı.Kızın teki kabus görmesi işte devamlı etrafından gölgeler geçmesi ile bu hocaya geliyor.Hoca hallediyor tabi işi.Aradan birkaç ay geçiyor bu sefer kızın vücudunda morluklar oluşuyor eskisine göre daha güçlü bir cin kıza musallat oluyor.Hocada övüyor cini "Çok güçlü bak bunu almak baya sürer" falan diye.Para alıyor kızdan 1 hafta cini uzaklaştırıyor sonra tekrar aynı şeyler vuku buluyor.Adam para kaynağını çözmüş,kızda saf tabi.2 yıl kızı sömürmüş,kız 2 yılın sonunda akıl etti de başka birinden yardım istedi.

Şimdi vermişsin herşeyini gerçi bu adam veya kadının sana bir şey yapacağını sanmam.Cini bile yoktur belki öyle insanların övdüğü çok medyumu gördüm ben.Kesin onuda övüyorlardır da sende gitmişsindir ona danışmışsındır.Benim yakınımın 10 bin lirasını yürüttü bir adam,isim versem bu siteden tanıyanlar illa çıkar.Bakım 5 dakikada olmaz bu arada saatler alır,detayına göre değişir.Bazı medyumlar-hocalar çatur çutur insan felç ediyor.Böyle çatışma ortamlarında bile birisini felç etmek aylar buluyor.Ben 3 günde 2 saat uyuduğumu bilirim.Bu kadar kolay değil bu iş.
Çok teşekkürler ya bu bilgileri paylaştığınız için..

Umut06

Banlı Kullanıcı
bu traz kişilerden uzak dur tamamı yalancı tek dertleri para sızdırmak emin ol bana öyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...