sizce bi medyum mu yoksa para mı sızdırmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

67890

Banlı Kullanıcı
medyumlar gerçekten faydsı olsa kendilerine olur.
birde şöyle birşey var medyuma giden izin verdiği kendini(içten) kapamadığı için bazı şeyleri görebilirler (Görebiliyorsa)
kendini kapat bakayım görebiliyormu.

foxx

Banlı Kullanıcı
Belge bir amaç içindir,belgesi olan her medyum para için bu işi yapar.Sonuçta adını duyurmuş,duyurmak için çalışmış.İşin içinde iyilerde olabilir kötülerde.şu zaman itibariyle iyiyi aramak kişileri dolandırılmaya götürür.

imkansızım1

Kayıtlı Üye
nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama herşeyi döküyorlar olduğu gibi önüne...akla hayale gelmeyecek kimsenin bilmedigi seyleri bile söylüyorlar, kişilerle aranda gecen dialogları bire bir anlatıyorlar, çevrende olan kişilerin seven sevmeyen nedenleriyle söylüyorlar... Eğer bu konuda hiç bilgin yoksa zaten direk korkuyorsun :(
burda hemen hemen bütün forumları okudum. yorumlarıyla beraber...ama hala bu kadar seyin nasıl oldugunu acıklayan bir sey bulamadım az çok fikrim var artık ama cinlerin yalan söyledigi söyleniyor sürekli... içinden çıkamıyorum :(

aşk1

Banlı Kullanıcı
Allah'tan korkmayan insanlar işte. Uzak durun.

67890

Banlı Kullanıcı
sizlere birşey söyleyeyimmi bunda büyütülecek bir şey yok.
bir medyumun bunları yapabilmesi yani geleceğinizi geçmişini görebilmesi yine sizlerin sayesinde.
medyuma giderken zaten kararını vermişsin adam görecek birşeyleri
senin enerjin ona gidiyor o anda ve sen güçsüzsün gücün ona geçiyor.
hiçbirşeyi görmeyeceğini düşünerek gidersen çok zorlanacaktır.
deneyin ve görün.

4

43887

sizlere birşey söyleyeyimmi bunda büyütülecek bir şey yok.
bir medyumun bunları yapabilmesi yani geleceğinizi geçmişini görebilmesi yine sizlerin sayesinde.
medyuma giderken zaten kararını vermişsin adam görecek birşeyleri
senin enerjin ona gidiyor o anda ve sen güçsüzsün gücün ona geçiyor.
hiçbirşeyi görmeyeceğini düşünerek gidersen çok zorlanacaktır.
deneyin ve görün.
sevgili gökyüzünden geleceğinizi geçmişi görebilmesi sizlerin elinizde sözü bile karşında bakım yapan insanın yeteneğinden kaynaklanır,tabiki gaybı kimse bilemez öngörülerde bulunabilir ve özellikle hissiyatı güçlü insanların bu konudaki özel yeteneklerine de inanırım bazı bakımcılar gözleri görmediği halde insanların hakkında yorum yapıyorlar,ben medyum değilim bende bakım yapıyorum sezgilerimede çok güveniyorum yaşantımda da yanılmadığım çok fazla olay yaşamışımdır tabiki enerjisel bir durum,karşımdaki insanı direk gördüğümde çözebiliyorum ,bende gidiyorum bakım için aslında bir bakıma karşımdakinin gerçekten doğruluğunu ölçmek adına :) bunu para için yapan da var yadırgamıyorum ama gerçekten işinin ehli insanlarıda gözardı etmemek gerekir bu yeteneğin allahtan gelen bir yetenek olduğuna inanıyorum çünkü...sevgiler...

67890

Banlı Kullanıcı
sevgili neferttiti geleceği görmeye çalışmak daha olmamış bir olayın gerçek olmasına yol açmak olur.

hz isa düşüncelerinize söylediklerinize dikkat edin gerçeğe dönüşebilir sözü bunun için söylenmiş bir söz.

dinlerde üstü örtülü olarak bu nedenle insanları bilerek korkutmuş günah demişlerki özgür iradeyle bazı şeyler olsun.

gidip geleceği öğrendin diyelim(ki işin içine ilk önce medyumun imgelemeleri girer sonra sen kabul ettikten izin verdikten sonra seninde imgelemelrinde işin

içine girer)bir olay belli bir şekilde olacakken öngörü işin içine girdiği için olayın gidişatı değişir.

bence bu geleceğimizi başka bir insanın eline vermek olur.

fal baktırmak geleceği görmeye çalışmak benim fikrim bunun içinde yasaklanmış ve günah olarak tabir edilmiş.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Medyumlar,Bakım Uzmanları,Falcılar gelecek hakkında direk net ve kesin şeyler görmezler,gelecekte olabilecek en güçlü şeyleri görür ve yorumlarlar yani görülen şeyin gerçekleşmeme ihtimalide vardır.
Bakım yapmak,geleceği yorumlamak bir yetenektir.Bakım yaptıracak bir kişinin enerjisi sayesinde gerçekleşmez.Kişinin yeteneği sayesinde gerçekleşir.

4

43887

benim düşüncelerimi tai chi arkadaş dile getirmiş, herkesin görüşüne saygı duyarım ben bu olayların içinde olduğum için farklı bir düşüncede olamam zaten..ama bunu çıkarları doğrultusunda yapanları katmıyorum...sevgiler...

imkansızım1

Kayıtlı Üye
Ben kişilerde bu yeteneklerin olduguna bizzat şahitim!...
ama anlamadıgım çok sey var en önemlisi de bu bir ilim kolay elde edilmiyor bakım yapmak büyü yapmak vs vs bütün işlemler için çok emek sarfetmiş olmaları gerekiyor yeteneklerin yanısıra tamamen kişisel görüşüm...
medyumlar (ki dediğinize göre bunu yapanlar çok) kendilerine gelen insanları vicdan merhamet sevgi olmadan nasıl kullanıyorlar. Bazı değerler zamanla yok mu oluyor insanlarda
olmayanları nerden bulacagız
gerçi bir daha tevbe böyle bi şeye bulaşmaya
su konuyu bir halletsem :(

67890

Banlı Kullanıcı
bu işleri para için yapanlar emin olun çoğu negatif tekamüllüdür.
bilirsiniz negatif tekamül kendine hizmet(KH) için kendi çıkarı için bencilce fırsatlardan yararlanır.
pozitif tekamül ise kendinden önce başkalrına hizmeti gözetir (BH)

codzombi

Kayıtlı Üye
bu işleri para için yapanlar emin olun çoğu negatif tekamüllüdür.
bilirsiniz negatif tekamül kendine hizmet(KH) için kendi çıkarı için bencilce fırsatlardan yararlanır.
pozitif tekamül ise kendinden önce başkalrına hizmeti gözetir (BH)

herkese ücretsiz fal baktıran var mı varsa bize de söyleyin bizde baktıralım. fal baktırıyorsun birde üstüne para vermiyorsun , fal bakan da enayi mi yani :D enerjisi ,emeği var sonuçta , sen nasılsa bir danışmanlık hizmeti için para ödüyorsan , geleceğin için bir spirituel falcıya danışıyorsun ve de para ödemek zorundasın talep ettiğinde. fal bakmak öyle 5 dakikalık bi iş değil , amatörlere bakmayın siz bu işi pro seviyesinde yapanlar var cidden uğraştırıcı . negatif tekamülü olmasını bilemezsiniz , belki sizden aldığı paraları bir yardım kuruluşuna bağışlıyor ,ya da hayvanlara mama yiyecek falan alıyor , fidan dikiyor nerden bileceksiniz.. herşeyin bi bedeli var ve o bedeli para olarak talep ediyorsa yapacak bir şey yok .. şanslıysanız tanıdığı olursunuz ücretsiz size gerekli yardımı yapar :)

insanlığa hizmet yapılıyor zaten sonuçta. tılsım yaptıracaksın diyelim , bi gümüş veya altın tılsıma bunu da bedava verecek hali yok ya adamın durumunu da düşün biraz. o kadar malzeme alıyor o kadar uğraşıyor. telefonlara 2 bin lira saymasını biliyo ama bizim millet , lüksüne çok düşkün. parası olmayana da zaten gerekli yardımı yapanlar var. alan razı veren razı . ortada negatiflik göremedim :)

imkansızım1

Kayıtlı Üye
Burada bizim bahsettiğimiz en azından benim anlatmaya calıstıgım sey sizinkinden çok farklı olay çok açılsında istemiyorum o yüzden çok birşey söylemeyeceğim
emeğinin karşılığını istemek, metaryellerin ücretini almak felan bunlar cok farklı bir boyut
Benim sahsen bahsettiğim medyum amcalar bakıma zaten para almıyorlar bakım sonrası çok sakat oluyor ve ona bulaştınmı kurtuluşun çok zor
tehdit bile ediyor
hiç bişey bilmeyen insan için bunlar çok uçuk şeyler...
Sevgiler

67890

Banlı Kullanıcı
herkese ücretsiz fal baktıran var mı varsa bize de söyleyin bizde baktıralım. fal baktırıyorsun birde üstüne para vermiyorsun , fal bakan da enayi mi yani :D enerjisi ,emeği var sonuçta , sen nasılsa bir danışmanlık hizmeti için para ödüyorsan , geleceğin için bir spirituel falcıya danışıyorsun ve de para ödemek zorundasın talep ettiğinde. fal bakmak öyle 5 dakikalık bi iş değil , amatörlere bakmayın siz bu işi pro seviyesinde yapanlar var cidden uğraştırıcı . negatif tekamülü olmasını bilemezsiniz , belki sizden aldığı paraları bir yardım kuruluşuna bağışlıyor ,ya da hayvanlara mama yiyecek falan alıyor , fidan dikiyor nerden bileceksiniz.. herşeyin bi bedeli var ve o bedeli para olarak talep ediyorsa yapacak bir şey yok .. şanslıysanız tanıdığı olursunuz ücretsiz size gerekli yardımı yapar :)

insanlığa hizmet yapılıyor zaten sonuçta. tılsım yaptıracaksın diyelim , bi gümüş veya altın tılsıma bunu da bedava verecek hali yok ya adamın durumunu da düşün biraz. o kadar malzeme alıyor o kadar uğraşıyor. telefonlara 2 bin lira saymasını biliyo ama bizim millet , lüksüne çok düşkün. parası olmayana da zaten gerekli yardımı yapanlar var. alan razı veren razı . ortada negatiflik göremedim :)
codzombi bnm medyumla işim olmazki büyük konuşmayayımda.
fal bile baktırmam.medyuma gidenleri kınıyor değilim fal baktıranıda.
sadece gerçeklerden bahsettim.gerisi kişiye kalmış kendi bilir.

sence varmıdır aldığı parayı yardım amaçlı bir yere bağışlayan.
adam bunla geçiniyo geçim kaynağı bu.

bak şunuda söyliyeyim bende denedim bakalım oluyormu ne görüyorum dedim
dünyayla ilgili şeyler görmeye çalıştım görebildim ve çıktıda

öğret nasıl yaptın dersen onuda öğretebilirim allahın izniyle.
ama vijdanen yapamam.

maalesef kabul etmesende negatif bir durum çünkü kendi çıkarı söz konusu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

ama vijdanen yapamam.

Kendi çıkarı söz konusu değil.Fal ve Bakım gibi olaylarda bir bedel söz konusudur.Çünkü bakımı yapan kişi enerjisini harcıyor ve bunun da bir karşılığı olması lazım.Bu yüzden az miktarda olsa para alınır.Ve o parayla isterse kendi geçimini sağlar isterse de hayır kurumuna bağışlar.Burada bir çıkar yok.

Bedel konusu diğer yeteneklerde de vardır.Örneğin psişik yetenekler.Psişik yeteneklerde başarılı olmak için uzun zamanlar çalışmalar yapıyorsunuz,denemeler yapıyorsunuz,enerjinizi harcıyorsunuz ve psişik yetenekleriniz gelişiyor,farkındalığınız gelişiyor.Bakım olaylarındaki karşılığa,bedele benzemese de bir karşılık var.

Bakım yapan kişi bedel olarak para yerine başka bir şey de alabilir.Bu bakım yapan kişiye kalmıştır ama dediğim gibi bir bakım yaptığı kişiden bir şeyler alır.

Ek olarak Bakım yapan kişi çok miktarda para alıyorsa bu onun bileceği iştir.Tamam bazı kişiler dolandırıcılık yapabilir ama bu diğer Bakım uzmanlarını da dolandırıcı yapmaz.Ya da negatif tekamülde ilerleyen birisi yapmaz.

Hiç bir şekilde bir Bakım uzmanı ya da Medyum size bedavaya yapmaz.Yapan kişi olursa ya tanıdığınız biridir yada sahtekar birisidir. :)

Bakım ve Fal gibi olayları tam anlamak için onun içinde olmanız lazım.Dıştan bakarsanız tabi ki negatif gözükür. :)

codzombi

Kayıtlı Üye

ama vijdanen yapamam.

var var emin ol .)

eğer ki şöyle yaparsa , sen birisine büyü yaptırırsan tamam kabul bu negatiftir özgür iradeye karışıyorsundur. fal baktırıyorsun ,falcı da sana tahminleri veriyor. burada herhangi bir kişinin iradesine karışma durumu var mıdır ? çıkar konusunda görüş ayrılığı yaşıyoruz, şöyle örnek vereyim , doktor meselesi . devlet hastanelerinde fakultelerinde biliyorsunuz bıçak parası istiyorlar. asıl kendi çıkarı olan şey budur. devlet memurunun rüşvet alması ne zaman yasal oldu ? bıçak parası dediği rakamlar 40 bin liraya kadar çıkıyor daha fazlası da var. devlet memurunun böyle bir şeyi istemesi alçaklıktır ,şerefsizliktir. halkı soyup soğana çevirmektir. işte size kendi çıkarı söz konusu olan bir örneği verdim . parası olmayan adam napsın ölsün mü ? allah kimseye göstermesin. doktor olmuş ama insan olamamış. özel hastaneye eyvallah bir şey demem . sonuçta orası özel . ama devlete o kadar sağlık sigortası veriyorsun adam geliyor senden rüşvet istiyor. kendi çıkarı dediğimiz olay budur.
yani bi hak durumunda hakkının yenmesi negatif bir durum olmaz mı . hani falcı ile aranızdda sadece parasal bir bağ olur ve görevini yerine getirir size sunar. ve parasını verip bedelini ödersiniz aranızdaki bağ biter. bu durumda ortada bir negatiflik yok yani ,bir şeyin negatif olması lazım . ama yine de siz bilirsiniz.. mesela eskiden bu işlerle uğraşanlar halka şifa verirdi veya işte fal bakarlardı karşılıgındada halk onlara yiyecek içeçek malzeme getirirmiş . yani ha para ha malzeme. aynı şey..

codzombi

Kayıtlı Üye
zengin olan büyücüler var da tanıştığım diyeyim , kendi mesleği var bir de büyücülük ile uğraşıyor . büyü yaptırmak için kapısına gelenler oluyor büyüyü yapıyor ,aldığı parayı da fakirlere veriyor. böyle büyücülerde var.

67890

Banlı Kullanıcı
son sözüm şu olsun bu konuda ;tekamüle reenkarnasyona insanın belli bir seviyeden sonra yaratbileceğine oluşturabileceğine olayları dönüştürebileceğine FARKETTİĞİ zaman dönüitürebileciğine inanıyorum.

hepinizin özgür irade yasaları gereği düşüncenize saygı duymam gerektiği için fazla müdahale gereği duymuyorum.

kendiniz keşfedin diyorum.her insan tanrıya giden ayrı bir yoldur.

sevgiler.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Hiç kimse geleceği bilemez ve hepside kuru sıkı sallıyor çoğu atmasyon genelleme sözler söylüyor çoğuda biraz daha akıllı olanları da hazırlık safhasında önce sorular soruyor sizi konuşturuyor sonrada sizin söylediklerinizi çeşitli cümlelerle süsleyip tekrar size satıyor bu kadar basit işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...