muska içinde yazanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snmn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kusura bakmayın konuyu nereye acmam gerektigini bilemedim ben hocam sayesinde bana yapılmıs iki tane muskayı suya getirttik suan bunların içinde ne yazıyor merak etdiyorum bunları çevirebilecek arkadas varmıs resimlerini cektim isim yazan kenarlar yırtılmıs
bana yardımcı olurmusunuz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
siz resmi koyun yardımcı olunur

snmn

Kayıtlı Üye
hayır normal bildigimiz kagıda yazılmıs cıkarırken sirkenin içine getirdik ben kendim çözdüm muskayı o yüzden ıslanmıs sekilde onlar

maxcod

Banlı Kullanıcı
hayır normal bildigimiz kagıda yazılmıs cıkarırken sirkenin içine getirdik ben kendim çözdüm muskayı o yüzden ıslanmıs sekilde onlar
Anlıyorum, umarım yazanları tercüme edebilirsiniz. Neresinde buldunuz evinizin/bulunduğunuz mekanın ?

snmn

Kayıtlı Üye
söyle anlatım ilk olarak ben gördüm yastıgın içinde ve tam alacakken kayboldu daha sonra hocaya gittik ve okumayla suya getirttik iki tanesi benm ailemin evinin önünde biri kendi evimde cıkan yerler oyuk belli oluor ama biz hic dokunmadan okumayla getirdik.
suanki amacım bunlarn anlamını cözebilecek biri

maxcod

Banlı Kullanıcı
Suya getiren hoca gerçekleri söyleten hoca mı ?

snmn

Kayıtlı Üye
hayır bu farklı baska bu hoca büyü herhangi birsey yapmıyor sadece böyle konularda yardım ve bakım yapıyor

maxcod

Banlı Kullanıcı
Az önce Arapça dili alfabesine baktım ve yazının arapça olduğuna karar verim ama arapça bilmediğim için çeviremiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
vefk olduğu için çevirisi yapılmaz diğeri ise hurufu mukatta ile yapılmış. yani ne için yapıldıklarını yapan bilebililir.

huruf ile yapılanlarda tercih edilen harfler ile olumsuz bir şey için yapılamaz.

snmn

Kayıtlı Üye
nasıl yani bunların bana iyilik için mi yapıldıgını söylüounuz vefk dediğiniz olay ALLAH c.c isimleriyle yaplan olay bildigim kadarıyla bu isimlerlede iyi veya kötü yönde yani bnden kimse süphelenmein beni herkes sevsin gibi yada topragı kökü kurutmak gibi cogu seyi yapabilirsin.

snmn

Kayıtlı Üye
Bu kadar bilginin oldugu bir sitede yardim edebilecek ykmu

Ori

Kayıtlı Üye
Lütfen biraz sabırlı olun bilen zaten yardım eder. Urum zaten birini yeterince açık söylemiş kötü amaçlı değil.

bendekiben

Elit Üye
Okuya bildiğim kadarıyla çünkü matbaa harflerini daha rahat okuyorum fakat elle yazılanlarda bazı harfler farklı yazılabiliyor 3. resimde sol tarafta alt alta yazılmış kelimeler esma-ül hüsna diğerleri arapça değil o okumak zor tılsım harfleri olduğundan anlamlarını işin erbabı bilir.

elifackles

Kayıtlı Üye
Haftanın belirli günlerinde rahatsız oluyor musunuz? Ya da insanlardan uzaklaşma var mı?

Sasdad

Kayıtlı Üye
Bu Forumda İşin Ehli çok az kişi var buradan pek bir sonuç alamazsın Açık Konuşayım.

snmn

Kayıtlı Üye
acıklım ewt esmaül hüsna yazanlar büyü amaclı yine nasıl oldugunu acıklı esmaül hüsnada bazı isimlerin esrarları vardır atıyorum 678 defa bi ismi söylersen etrafındakiler seni sever muskada yzan cizgilerde ebcet sayılarıdır yani tşkr ederm ben kendim çözdüm hepsini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...