Kalp Gözü Açmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
İki haftadır kalp gözü açmayla ilgileniyorum. Aslında bunu bir kaç ay önce uygulamaya başlamıştım ve yarım bırakmak zorunda kalmıştım. Bu durumu herkes kaldıramaz ve alışmak uzun zaman alıyor. İlk önce kendimi hazırlamalıyım. Benim size sorum denemeden önce kendimi bu duruma nasıl hazırlayabilirim?

ahmedo

Kayıtlı Üye
King kardeşim korku yoksa içinde güvenin varsa gir böle bi işe ben denedim 2 günde geldiler cinler yokladılar görmek bile istemessin 5 sn den fazla görmedim o anki durum yüzünden 1 ay kendime gelemedim zaten izin vermezler kolay kolay kimseye .Çok hazır hissedersin kendini ozaman gir bu işe bak 5 sn diyom rahmaniye kavuştunmuömür boyu onlarlasın bilmediğimiz gormediğimiz herşeylesin yinede senin kararın bende yapıcam Ama zamanı var haber gelicek saygılarr .

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
King kardeşim korku yoksa içinde güvenin varsa gir böle bi işe ben denedim 2 günde geldiler cinler yokladılar görmek bile istemessin 5 sn den fazla görmedim o anki durum yüzünden 1 ay kendime gelemedim zaten izin vermezler kolay kolay kimseye .Çok hazır hissedersin kendini ozaman gir bu işe bak 5 sn diyom rahmaniye kavuştunmuömür boyu onlarlasın bilmediğimiz gormediğimiz herşeylesin yinede senin kararın bende yapıcam Ama zamanı var haber gelicek saygılarr .

Hangi uygulamayı denemiştin? Ben ilk günde cevap adlım. Ama siyah duman gibiydi ve bir kaç saniye kalıp gitti. Korkmadım aksine sevindim sonuç aldığım için :) Belki kendi görkemlerinde görürsem vazgeçerim, bilmiyorum. İnsanı sınavdan geçiriyorlar. Sen geçememişsin galiba.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Kalb gözünün açılması için riyazatlı ve oruçlu olarak bir hafta boyunca namazlarınızdan sonra verilen keşif ayetini belli sayılarda okumakla mümkündür.Hemen öyle 1-2 günde keşif açılmaz.Sizler yanlış bir şeyler uyguluyorsunuz galiba.Neler yaptıklarınızı detaylıca anlatırsanız belki faydam dokunur.

ahmedo

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim 1sene oldu esmaül hüsnadan 2 isim 2bin birini 2 bin birini yaptım 1500 defa fatiha okudum o söylediğim esmaları kalp gözü ile ilgiliydi 2 gün bunları denedim 2. gün gece yokladılar olgunluğa daha erişememiştim okadar Saygılar.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim 1sene oldu esmaül hüsnadan 2 isim 2bin birini 2 bin birini yaptım 1500 defa fatiha okudum o söylediğim esmaları kalp gözü ile ilgiliydi 2 gün bunları denedim 2. gün gece yokladılar olgunluğa daha erişememiştim okadar Saygılar.

Degerli Kardesim,

biraz daha detayle girebilirmisin.
Okudugun 2 Esma hangisiydi?
Nasil niyet ettin ve yokladilar ile ne demek istedigini pek anliyamadim.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kalb gözünün açılması için riyazatlı ve oruçlu olarak bir hafta boyunca namazlarınızdan sonra verilen keşif ayetini belli sayılarda okumakla mümkündür.Hemen öyle 1-2 günde keşif açılmaz.Sizler yanlış bir şeyler uyguluyorsunuz galiba.Neler yaptıklarınızı detaylıca anlatırsanız belki faydam dokunur.

Beni yanlış anladınız. Benim yaptığım uygulamada belki on gün, belki iyirmi gün, ve ya altmış gün içinde uygulamaya devam edersen kalp gözün açılır. Bu o uygulamayı yapan kişiye bakar. Ben yaptığımı burada paylaşmak istemiyorum. Eğer sonuç alırsam sizlerle paylaşırım. İki gündür uygulamalara başladım ve cinlerin varlığını hissetmeye başladım. O uygulamayı yaptığımda kulağıma bir şeyler söylüyorlar ama anlamıyorum. Çünkü henüz müsait değilim. Bir kaç güne inşallah sonuç alırım. Bu işler yavaş yavaş olur.

ahmedo

Kayıtlı Üye
Kardeşim 1. 2 esmanın ismini kesi olarak çıkaramıyom yanlış bilgi vermeyim 2. yokladılar derken göründüler işte çok içten ALLAH ım ben kalp gözümü açmak istiyom eğer hayırlısıysa Bu ödülü bana asip eyle allahım dedim 2 gün gece gündüz dediklerimi yaptım ve göründüler istediğim zaman zaten oları hissede biliyom imanım çok kuvvvetli olduğu için kötüler bile olsa allahın iziyle hiç bişey yapmaz saygılarımla .

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kardeşim 1. 2 esmanın ismini kesi olarak çıkaramıyom yanlış bilgi vermeyim 2. yokladılar derken göründüler işte çok içten ALLAH ım ben kalp gözümü açmak istiyom eğer hayırlısıysa Bu ödülü bana asip eyle allahım dedim 2 gün gece gündüz dediklerimi yaptım ve göründüler istediğim zaman zaten oları hissede biliyom imanım çok kuvvvetli olduğu için kötüler bile olsa allahın iziyle hiç bişey yapmaz saygılarımla .

Ben işlemlerimin üçüncü gününe giriyorum. Kalp gözümün açılması rüyalarımla başlayacak inşallah sonra devamı gelir. Beni test edecekler. Başarırsam kalp gözüm açılır başarmazsam da olmaz. Aceba rüyalarıma girerlerse saklamalımıyım bunu her kesten?

eray_2

Kayıtlı Üye
kalp gözünün açılması içün hangi esmaları okumak hangi zikri okumak gereklidir? Dostlarım Allah yardımcınız olsun. Bende açmak istiyorum ama bi arkadaşım rehber edinmen gerekir dedi yoksa kalp gözü açılıp görürsen kafir varlıkları delirirmişsin.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
kalp gözünün açılması içün hangi esmaları okumak hangi zikri okumak gereklidir? Dostlarım Allah yardımcınız olsun. Bende açmak istiyorum ama bi arkadaşım rehber edinmen gerekir dedi yoksa kalp gözü açılıp görürsen kafir varlıkları delirirmişsin.

Ilk önce buna hazır olmalısın. Tüm korkularını yenmelisin. Ben uygulamaları dün bıraktım. Bu çok zor bir şey. Mesela bir kitaptan babam okumuş, bir alimin kalp gözü açıldıktan sonra dışarıya çıkıp biraz dolaşmış ve gördükleri insanları hayvan cildinde görmüş. Bu kadar dolaşmasına rağmen sadece bir insan görebilmiş. Sen böyle düşün. Eğer bizim ailemizde de aynı durum varsa her gün yüzlerine nasıl bakacağız? Ben okumalardan cevaplar almaya başlamışrım. Şimdi bile bunu yazarken kulağım çınlıyor. Sanki okumamı talep ediyorlar. 17 kere cin suresini okuman yeterli. Cin suresinin hadimi gelip ne istediğini sorar ve yardımcı olur. Okumadan önce 7 kere ayetel kursiyi okuyarak kendini korumaya al. Ve tüm okumalardan sonra niyetini belirt. Çünkü okumalar sırasında müslüman cinler yanına gelip seni dinlerler. Umarım sana yardımcı ola bilmişimdir kardeşim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...