ı-doser deneyimleriniz

makine22

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar aranızda "ı-doser" kullananlar hangi
dozları kullandılar ve etkileri ne oldu hepsini bu başlıkta
toplayalım dedim , herkez yorum atsın...

Ben başlıyorum ;
"Gate Of hades" dozunu kullandım 22. dakikada sanki
ölcekmişim gibi oldum sanki binlerce çığlığın arasında
kalmış gibi hissediyorsunuz.Daha sonra ayaklarımdan
başlayarak bi sıcaklık vucuduma dogru yayılmaya başladı.
Bütün vucudum yanıyordu. Bırakmak istedim devamını merak
ediyordum sonra biri bana yatakta tekme attığını hissettim
evde kimse olmadığını bildiğimden tepki vermedim ama o kadar
gerçekciydi sonra doz bitti tüylerim diken diken.

darkness38

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
makine22 DarkDoser ben :) deneyimim:Tranquil dinledim cok rahatladım vevücudum sanki fıskıyeyle ıslatılıyor rüzgar var gibiydi :)

makine22

Banlı Kullanıcı
Forumdan burda olanda varmış :D
deneyimin için saol

lucidçi1

Kayıtlı Üye
bende i-doser dinliyorum yaklaşık 3 haftadır ve kurallara uygun(moderate dozlarında başladım ve gözü kapalı stereo kulaklıkla)olarak.ama bi türlü tam etkiyi alamıyorum en son gate of hades dinledim gene bişi yok bütün dozların yaptığı etki aynı (dinlendirme) sorun sizce nedir.(sadece afterglow da biraz farklı hissettim okadar:willy_nilly:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bende i-doser dinliyorum yaklaşık 3 haftadır ve kurallara uygun(moderate dozlarında başladım ve gözü kapalı stereo kulaklıkla)olarak.ama bi türlü tam etkiyi alamıyorum en son gate of hades dinledim gene bişi yok bütün dozların yaptığı etki aynı (dinlendirme) sorun sizce nedir.(sadece afterglow da biraz farklı hissettim okadar:willy_nilly:)

Dozların dinlenme sırası vardır. İlk düşük etkili dozlar dinlenir. Ve bir dozdan tam etkiyi alana kadar başak bir doza geçilmez. Siz gidip gate of hades gibi güçlü bir dozu dinlerseniz tabi etkisini alamazsınız ve zihninize de zarar verirsiniz.
İlk dinlenilecek doz Quick Happy. O dozdan tam etkiyi alana dinleyeceksiniz. 1 haftada felan tam etkiyi alırsınız sonra diğer düşük etkili dozlara geçersiniz.
Dozun açıklamasında yazan etkiyi alana kadar dinleyeceksiniz. Açıklamada yazmayan bir etkiyi yaşanız psikolojiktir. Yani dozun açıklamasında dinlenme etkisi yaratır yazıyorsa tamam ama yazmıyorsa o yaşadığınız deneyim psikolojiktir. :)

lucidçi1

Kayıtlı Üye
tamam gene baştan başlıyıcaz demekki ama quick happy den pek ümitli değilim 5 dk. lık olduğu için konsantremi doğru dürüst toplayamadan bitiyo 1 haftam boşa gidebilir.quick happy den daha uzun ama aynı düzey başka bi doz denesem daha mantıklı.önerebileceğin bişey varmı.bide şu var başlangıç seviye dozlarının büyük çoğunlugu sakinlik ,stresten uzaklaştırma,anti-depresan gibi seyler yani ben kendime dozu dinlemeden önce "bu dozu dinlediğimde sakinleşmiş/depresyondan kurtulmuş bi şekilde bulucam"dediğim için pisikolojik olarakta o etkiyi almış oluyorum.dozun etkisi altında olmadan.bunu denemek için dozun verdiği etkiyi okumadan dinleyip aldığım sonuçla dozun açıklamasını karşılaştırıcam.sonuç ve açıklama aynıysa i-doser oldukça faydalıdır derim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tamam gene baştan başlıyıcaz demekki ama quick happy den pek ümitli değilim 5 dk. lık olduğu için konsantremi doğru dürüst toplayamadan bitiyo 1 haftam boşa gidebilir.quick happy den daha uzun ama aynı düzey başka bi doz denesem daha mantıklı.önerebileceğin bişey varmı.bide şu var başlangıç seviye dozlarının büyük çoğunlugu sakinlik ,stresten uzaklaştırma,anti-depresan gibi seyler yani ben kendime dozu dinlemeden önce "bu dozu dinlediğimde sakinleşmiş/depresyondan kurtulmuş bi şekilde bulucam"dediğim için pisikolojik olarakta o etkiyi almış oluyorum.dozun etkisi altında olmadan.bunu denemek için dozun verdiği etkiyi okumadan dinleyip aldığım sonuçla dozun açıklamasını karşılaştırıcam.sonuç ve açıklama aynıysa i-doser oldukça faydalıdır derim.

1.Hiç bir doz 5 dk değildir. Sizdeki doz orjinal doz değildir. Forumda orjinal dozlar ve program'ın indirme linki mevcut o linkten indirin.

2.Doğru başlangıç dozlarında genelde o tür etkiler vardır. Ama siz dozu dinlemeden önce ben o etkiyi alıcam gibi şeyler söyleyip kendinizi şartlamamanız lazım. Eğer öyle yaparsanız olmaz. O dozun gerçek etkisini yaşayamazsınız.

3.Dozun gerçek sonucuna,etkisine ulaşmak kolay değildir. 1-2 kez dinlediniz etkiyi alamadınız diye sakına dozu değiştirmeyin.Dozun etkisini alana kadar dinleyeceksiniz.

4.Kuralına uygun düzgün bir şekilde dinlerseniz programın faydasını alırsınız. Ama karışık bir şekilde dinlerseniz program sizin için bir zararlı bir şey olur.

lucidçi1

Kayıtlı Üye
hiçbir doz 5 dk. lık değilmi quick happy ve french roast 5 dk.lık dozlar heryerde araştırdım bunları sen bana orjinal quick happy nin linkini versene.benim indirdiğim i-doser programı gerçek ondan eminim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hiçbir doz 5 dk. lık değilmi quick happy ve french roast 5 dk.lık dozlar heryerde araştırdım bunları sen bana orjinal quick happy nin linkini versene.benim indirdiğim i-doser programı gerçek ondan eminim

Kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.Hayatta her zaman istediğiniz şeyler önünüze serilmez.Bazen zorlanmanız lazım.Bu da o konulardan birisi.
En kısa doz bile en az 20 dk'dır.

lucidçi1

Kayıtlı Üye
Araştırdım heryerde 5 dk lık bi doz quick happy kendi sitesinde bile 5 dk lık.bence senin elindeki quick happy yanlış

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Araştırdım heryerde 5 dk lık bi doz quick happy kendi sitesinde bile 5 dk lık.bence senin elindeki quick happy yanlış

Sitede orjinal dozların indirme linki mevcut. Hiç bir doz 5 dk değildir. O dozlar kısaltılmış halidir. Bendeki dozlar lisanlı dozlardır. Onlara bakarak konuşuyorum. :)

HasanCan

Kayıtlı Üye
Ben de bu sabah uyumadan önce Gate of Hades(Hadesin Kapısı)' i dinledim. Neler yaşayabileceğimi az çok tahmin ediyordum. İnceden gelen insan sesleri gibi(tahminim gibi çıkmadı)... Ta ki 21 dakikaya kadar sürdü. Hiç tahmin etmiyordum bu kadar ürpereceğimi. Normal zamanda cinler gibi bedensiz varlıklar ile bilgi almak, araştırmak ve incelemek hoşuma giden bir durum. O tam uyku ile uyanıklık sırasında, sesler bir anda değişmeye başlayınca, ne olduğunu anlayamadan kulaklığı çıkarttım. Daha doğrusu kopartma suretiyle çıktı :)

Fon müziği olarak [video=youtube;AlDivIaiuMU]https://www.youtube.com/watch?v=AlDivIaiuMU[/video]

Planım bu akşam tekrar dinlemek. Neler yaşadığım konusuna gelirsek uyku hali olduğundan dolayı pek fazla bir şey anlayamadım. En son sağ bacağımın uyuştuğunu hissettim. 2. kez tekrar dinlediğimde deneyimimi sizler ile paylaşmayı planıyorum.
İyi Akşamlar

AğLan

Kayıtlı Üye
benimde siteden indirdiğim doz 5dk quik hapy daha uzunu hiç biyerde yok

partos

Kayıtlı Üye
ya bunu anlatmazsam olmaz bu gün işte saat 1 civarı LSD yi denedim tekrar ilk deneyişimde etkisini göremedim malesef.Herneyse bi 20-25 dk geçmişti laptopun şarjı bittiğinde gene herhangi bi etki hissetmedim ama kulaklarımda hala çınlamalar vardı.Hazır yataktayken uyuyayım dedim 1-2 saat uyudum kalktığımda allahım sanki ruhum bedenimin formunu almış kollarımdan dışarı çıkıyordu.Hareket edemedim bi 5dk felan şuan kafam hala güzel aşırı derecede garip hissediyorum.Bilmiyorum uyuduktan sonra etkisini göstermesi garip geldi acaba bazı dozların işleyişi felanmı böyle