Bilinç altına giriş..

enesuynk

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlarım şimdi size kendim ilham ve deneme yolları ile bulduğum bir takım bilgileri aktarmak istiyorum saygılarımla.
Öncelikle karşıdaki insanın bilinçaltına girmenin yolu karşımızdakinin hiçbir şey düşünmemesi ( yani nefes alışverişine odaklanması) gerekmektedir. ikinci adım kendimizi tamamen onu düşünmeye odaklanıyoruz bunun için birtakım özellikler gerekmektedir. örneğin ruhsal yapınızın güçlü olması yada psişik güç belirtilerinizin olması gibi . bunu yaptıktan sonra kendinizi bir kapı veya mağara girişi gibi bir yerde bulacaksınız eğer karşımızdaki kişi hiçbirşey düşünmemeye yeterince odaklanmış ise içeri girebiliriz girdiğimiz zaman işin büyük bölümü bitmiş olacaktır . geriye kalan tek şey karşımızdaki kişinin bilinçaltını kendi oluşturduğumuz bir mekana koyup neler olup biteceğini izlemektir . anlaşılmasını kolaylaştırmak için kendi yöntemimi anlatmak istiyorum . benim mekanım ev kendi kafamda kurguladığım müstakil bir ev . o ev karşımızdakinin beynidir . odaları ise anıları ve isteklerini böylece istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.Evet sevgili arkadaşlar konun yeni bölümüne geçiyorum . öncelikle yan etkilerinden bahsetmek istiyorum ; eylemi gerçekleştiren kişide oluşabilecek en belirgin yan etki kalp çarpıntısıdır ama eylem bittinten sonraki 5 dakika içinde geçer , yapılan kişideki yan etkilerin en belirgini kafatası etrafında karıncalanmadır. bu konudaki araştırmalarım devam ediyor . isterseniz birazda anı ve anı silme işlemini aydınlatmak istiyorum . yukarı belirttiğim gibi anılar saklamış birkaç bölüm içindedir onlara ulaştığınızda ne yazıkki olayı her zaman film izler gibi izlememiz mümkün olmuyor , yorum yapmamız gerekebiliyor çünkü beyin bazen anıları kodlayarak depolar yapmamız gereken o kodu çözebilmekdir . imgelei iyi gözlemleyip düğümü çözer gibi umarım anlatabildim . anı silme işlemi ile ilgili kendim yaşayarak deneyimlediğim olayı sizlere aktarak anlatmak istiyorum ; arkadaşım yıılar önce bir olay yaşadı çok trajik sevgilisi uyuşturucu büptelası olmuş ve arkadaşımın karşısında kafasına sıkıp intihar etmişti . bu anısından bir türlü kurtulamıyordu ve benden yardım istedi . onun beynine girip baktığımda o anı ile ilgili şunu gördüm , sürekli biri kafasına sıkıp duruyordu , yani olay onun beyninde yer etmiş ve sürekli terar içindeydi , bu anıdan kurtulması için o döngünün bir an önce durdurulması gerekiyordu geri kalanını anlatmak istemiyorum olayı anlayın yeter . bunu nasıl yaptığınızın önemi yok unutmayın beyin süreç değil sonuçla ilgilenir. sağlıcakla kalın saygılarımla

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bu uygulamayı karşıdaki kişi uyurken yapabilirmiyiz

enesuynk

Kayıtlı Üye
kendini baya geliştirmen lazım çünkü bilinçaltı uyurken baya aktiftir açık kapı bırakmaya bilir .

bendekiben

Elit Üye
Bir kişinin bilinç altına girmek sözlü direktif kullanacaksak bu kadar basit değil malesef. İlk öncelikle savunmayı yani bilinç halini aşmak lazım ancak ozaman sözlü telkin ve regrasyona açık hale gelir bu da ancak hipnoz hali ile mümkün. Eğer sözlü olarak yapılmıyorsa bu ruhsal şifaya girer bunun için karşı tarafın izni gerekir. O kişinin sağlık problemlerini veya ruhsal problemlerini bilmiyor isek bu da şifa verecekde bir durugörür yeteneği gerektirir. Zira bu tür bilgiler evrende kanal vasıtasıyla şifacıya bildirilir. Danışanın sağlık veya ruhsal problemi ile ilgili bir bilgi olması halinde ona sağlanacak şifada onun şifacıya olan inancı en büyük etkendir.

enesuynk

Kayıtlı Üye
bu benim geliştirdiğim yöntemdir ne yazdı isem odur sizi bunu yapamıyor olmanız benim sahtekarlık yaptığım anlamına gelmez . saygılarımla

dexter

Elit Üye
bu benim geliştirdiğim yöntemdir ne yazdı isem odur sizi bunu yapamıyor olmanız benim sahtekarlık yaptığım anlamına gelmez . saygılarımla

Sevgili enesuynk; sizin geliştirdiğiniz yöntem olduğunu vurguladığınıza göre, size özel bir yöntem olması muhtemeldir. Sizi sahtekarlıkla suçladığımızı düşünmeniz ilginç oldu. Sizde kabul edersiniz ki; bu tarz uygulamalarda ne kadar açıklamasını yazarsak yazalım, bize özel bazı teknikler zihindedir, yazıya dökemediğiniz fakat uyguladığımız tekniklerimiz vardır. Sizinde bu anlatımınızla yapılan uygulama sonuç verir ya da vermeyebilir, çünkü anlatılamayan teknikleri yazamayız. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Burada kimse sahtekarlıkla suçlanmıyor. Sizin burada yazdığınız sizinde söylediğiniz gibi, size özel bir tekniktir.

İyi Forumlar dilerim.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Sevgili enesuynk; sizin geliştirdiğiniz yöntem olduğunu vurguladığınıza göre, size özel bir yöntem olması muhtemeldir. Sizi sahtekarlıkla suçladığımızı düşünmeniz ilginç oldu. Sizde kabul edersiniz ki; bu tarz uygulamalarda ne kadar açıklamasını yazarsak yazalım, bize özel bazı teknikler zihindedir, yazıya dökemediğiniz fakat uyguladığımız tekniklerimiz vardır. Sizinde bu anlatımınızla yapılan uygulama sonuç verir ya da vermeyebilir, çünkü anlatılamayan teknikleri yazamayız. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Burada kimse sahtekarlıkla suçlanmıyor. Sizin burada yazdığınız sizinde söylediğiniz gibi, size özel bir tekniktir.

İyi Forumlar dilerim.
böyle bir anlam çıkarmaya kapı açtığım için öncelikle özür dilerim bana karşı bir saldırı yapıldığından değildir bu yazım sadece kişiler arasındaki farkı ortaya koymak adına veerdiğim bir örneklemedir. saygılarımla

byrosa

Kayıtlı Üye
Inception'a fazla kaptırmışsınız kendinizi, böyle bir bilinç altına giriş yöntemi yok. Bilinç altına giriş yapılabilmesi için her iki tarafında profesyonel konumda olması gerekli.

dewil17

Kayıtlı Üye
Moderatör arkadaşımızın da belirttiği gibi kişisel farklılıkları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bilinçaltına girmek için iki tarafında profesyonel olmasına gerek yoktur. Bir tanesi profesyonelliğinde üstünde bir konumda ise. Daha üst bir mertebeye girildiğinde karşı tarafın nefesine odaklanmasına bile ihtiyaç duyulmasına gerek yoktur. Eğer çok kendini çok daha fazla geliştirebilirse zorlayarak yani kendini ne kadar kapatırsa kapatsın bir insanın bilinçaltına zorla girilebilir.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Inception'a fazla kaptırmışsınız kendinizi, böyle bir bilinç altına giriş yöntemi yok. Bilinç altına giriş yapılabilmesi için her iki tarafında profesyonel konumda olması gerekli.
Arkadaşım senin bunu yapamıyor olman bunun olmadığı anlamına gelmez okey ?

Konudada belirttiğim gibi bu uygulama belirli bir düzey için geçerlidir. Farkindalik seviyesi ruhsal gücünüz psişik belirtilerinizin belirli bir düzeyde olması şart bunları anlayarak ve antreman yaparak bu düzeye ulaşılabilir konuyu sadece deneyimlerine dayalı olduğu için sıkıntılar olabilir yaratıcı olup konuyu gelistirmemde yardimcida olabilirsiniz . Saygılarımla