site yöneticilerine

iksir

Kayıtlı Üye
site içi o kadar karmakarışık ki ne istediğim bir şeyi bulamıyorum ne istediğim gibi dolaşabiliyorum başka siteler daha rahat birde dün kayıt olmama rağmen gelen mesajda mailime mesaj geldiği yazıyor ama gelen bir mesaj yok mailimi yanlış mı verdim diye kontrol ettim doğru vermişim

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Başka siteler daha rahat demişsin belli ki rahatınada düşkünsün internette. Rahat ettiğin siteye girebilir zaman geçirip bişeyler öğrenebilirsin.Biz ezelden üye değiliz siteye. Kullana kullana öğrenirsin herşey önüne çıkmaz zınk diye. Forum kullanımınıda okuyup gerekli bilgileri temin edebilirsin tabii rahatın bozulmazsa.Konu aramak için sağ üstten merak ettiğin herhangi birşeyi yazarsan diğer rahat olan sitelerde bulamadığın bilgilerin daha fazlasını burada bulabilirsin.Forumda modlar var çok çok zorlandığın taktirde diğer rahat forum sitelerinde olmayan karşılamayıda görürsün zaten.Önce biraz bakınıp bazı şeyleri öğrenip ondan sonra yardım almak istediğin herhangi birşeyi doğru yerde açtığından emin olarak yardımda alabilirsin.
Sevgiler

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Aradığını bilen herkes bu sitede fazlasıyla cevabını bulur. Bulmuştur da.

Keira

Moderator
1. Mailinizin spam bölümünü kontrol ettiniz mi? Mail trafiği yoğun olan hesapların gönderdiği mailler genelde spam bölümüne düşer.
2. Sitenin neresi karışık anlamış değiliz, ilk kez böyle bir şikayet görüyoruz. Burası bir forum, google değil ki bir kelime yazın, tüm bilgiler önünüze gelsin. Araştırmadan, emek sarfedilmeden bilgi öğrenilmez.

deşti

Banlı Kullanıcı
Son 25 konu yükleniyor diyor bir turlu açılmıyor neden acaba bendemi sorun
Mobilden giriyorum siteye tam site yapıyorum sayfayı degisince tekrar mobil oluyor neden bu problemler çıktı bilmeden ayarınımı bozdum acaba

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Güncel konu listesinin hemen sol üst köşesinde bulunan kısma bastığınızda daha fazlasını görüntülemeniz için link mevcuttur, buradan konu sayısını ayarlayabilirsiniz. Mobilden giriş yaptığınızda tarayıcınız otomatik olarak sitenin mobil versiyonunu açıyor, yaşadığınız sorun muhtemelen telefonunuzdan kaynaklı.

xalpx

Kayıtlı Üye
Klasik basit bir web sitesiyle bir forumu kıyaslama bence.Genel klasik bir forum burası yapısı itibariyle hatta karmaşa yaşanmasın diye anasayfada her konu kendi alanlarında paylaştırılmış.Şahsen benim en rahat kullandığım forum tasarımı buranınki.Sanırım sen forum kullanmaya yabancısın biraz zaman geçir hemen alışırsın :)