Astroloji icin yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avsarkizi

Kayıtlı Üye
Ben bu gezegenler konusunda biraz karistiyorum...
Konu sudur:
Kamerin hava tabiatli burclardan birisinde bulundugu ve Utarit gezegeni ile yakinlastigi anda?
Tam olarak anlamiyorum.. Yardimlarinizi bekliyorum..

Yardimci olabilecek birisi yok mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konu sudur:
Kamerin hava tabiatli burclardan birisinde bulundugu ve Utarit gezegeni ile yakinlastigi anda?

Forumda yeteri kadar konu varken araştırmadan,öğrenmeden konu açmak kolaya kaçmak değil mi sizce ?
Araştırırsınız,bulamazsınız sorabilirsiniz bu normaldir ama cevabı forumda olan bir konuyu araştırmadan açmak normal değil.

http://www.gizlimabet.com/forums/423-Gezegenler
http://www.gizlimabet.com/forums/419-Astroloji

Bu iki linkteki konulara bakarak gerekli cevabı bulabilirsiniz. :)

avsarkizi

Kayıtlı Üye
Zaten arastirdim ama anlayamadim... O yuzden soruyorum yardim almal icin.. Sizden nerden biliyorsunuz ki benim arastirmadigimi.. Ben kolaya kacmaya calismiyorum.. Uzun zaman dir arastiriyorum.. Ama turkiye disinda yasayan bir kisi olarak anlamiyorum bende yardim istedim.. Bukadar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zaten arastirdim ama anlayamadim... O yuzden soruyorum yardim almal icin.. Sizden nerden biliyorsunuz ki benim arastirmadigimi.. Ben kolaya kacmaya calismiyorum.. Uzun zaman dir arastiriyorum.. Ama turkiye disinda yasayan bir kisi olarak anlamiyorum bende yardim istedim.. Bukadar

Verdiğim linkteki konulara bakabilirsiniz. Ben size kesin olarak araştırmadınız demedim,ayrıntılı araştırmamış olabilirsiniz.Ama sizin yaptığınız biraz kolaya kaçmak oluyor. Çünkü verdiğim linkler direk olarak gezegenler ve astroloji için açılmış konuları içeriyor o konulara bakarsanız cevabı bulabilirsiniz. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Konu sudur:

Yardimci olabilecek birisi yok mu?

Yazıdğınız cümle tam değil,özne-yüklem bozukluğu var.Nasıl yorumlanabilir ki?Kamer Ay gezegenidir .Hava tabiatlı;ikizler-kova veya terazi burçlarından birinden bahseder.Yani bu eksik cümle Ay burcu hava burçlarından biri olan ve doğum anında Utarit gezegeni ay burcuna yakınolan....gibi bir şey çıkmakta.

İyi forumlar,iyi araştırmalar

avsarkizi

Kayıtlı Üye
ayrintili arastirdim nerden biliyorsunuz? Ben cumleyi anlamadim ve yardim istedim.. Yardim isteyebilirim, ben kolaya kacmiyrum hic bir konuda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...