Tecrübesi olan yardımcı olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lothlorien

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese Merhaba,
Aslında, foruma sadece bu soruyu sormak için üye oldum fakat bu konuların garip cazibesine kapıldığımdan kalıcı olarak takip edeceğim sanırım. İnternette bu konuları araştırırken en donanımlı sitenin burası olduğunu farkettim. Markalaşma yolundasınız yani. :)
Ben 7 yaşlarında yüksek ateşliyken şişip yükselme hissiyle kalkmış, sonra şişmiş bir şekilde yatakta yatan kendimi görmüştüm. O gün bugündür geceleri arada bir yatakta doğrulur, (kulak çınlaması ve şişme gibi bir hisle) "aa gene mi" diye yatakta yatan vücuduma geri dönerim. Bunun hiç korkutucu ya da zararlı bir yönünü görmedim. Avmlerde ya da kalabalık yerlerde de bazen tümsek aynadan bakar gibi kenarlardan bombeli gördüğüm, seslerin donuklaştığı anlar olmuştur. Çocukluğumdan beri o kadar alışkınım ki, az sonra geçeceğini bildiğimden yanımdakilere belli bile etmem.
Yaklaşık bir ay önce yine yatakta doğrulunca (internetten bu olayın astral seyahat olduğunu yeni öğrenmiştim) hadi dedim kalkayım. Kalktığım gibi yatak odasından koridora geçtim ama nasıl olduğunu bilmiyorum. Koridorda iki tane kısa boylu şey süzülüyor gibi, çocuk gibi bedenleri var. Ama korkunç fln değiller aksine hallerine acıdım. Evin içinde dönerken (normal hızın çok üzerinde) banyonun yanında tupturuncu boyu bana yakın (1.50 civarıdır) bir şey gördüm. Gözlerine kadar turuncu. Beni görür görmez banyoya kaçtı ve gözden kayboldu. Ben de düşer gibi sıçrayarak uyandım.
İmternette gördüğüm kadarıyla herkes cin'leri simsiyah görmüş. O zaman benim gördüğüm başka türlü bir varlık mı? çünkü alev kırmızısına dönük neredeyse parlak bir turuncuydu. Aslında çok güzel bir rengi vardı.
Son olarak geçen gün yine evde dolaşırken (astralda) pek kullanmadığım salonumda 3 insan oturuyordu 2 erkek bir kadın. Ama normalinden çok daha ince ve uzunlar, tütsü ya da duman gibi uzayan bir halleri vardı; tarifi çok zor. Beni görünce yanımda belirdiler. (Zaten astral seyahatte herşey anlık oluyor, sanki kopuk gibi). Bunlar bana kızgın kızgın bakarken maviye dönmeye başladılar, kulakları çok büyüktü ve gözleri altın yılan gözü gibi parlaktı. Bana kızgın kızgın yaklaşıp etrafımı sardılar. Boyları da benden epey uzundu sanırım. Ben onlara "çok güzelsiniz" dedim. Gerçekten çok da güzeldiler. Bir parlaklıkları vardı işte. Böyle diyince birbirlerine baktılar ve gittiler.
Bu gördüklerim de insanların cin tariflerine hiç uymuyor. Yani simsiyah, siyah gözlü, kıllı ya da kukuletalı falan değiller. Bu konuda tecrübeli biri varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim. Davet fln yapmadım bu arada.

Sevgiler

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Gözlerimizde perde olduğu için cinleri siyah görüyoruz. Ama rüyalarımıza girerlerse kendi görkemlerinde görmek mümkündür. Ben şahsen tecrübe etdim.

raymond

Kayıtlı Üye
bana sorarsan işin içine biraz da senin bilinçaltın girmiş bende bazen o boyuttayken olmadık şeyler görürüm bazen de kendimi kontrol edemem . olur böyle ama gördüklerin enteresan şeyler hayalgücünün de etkisi olduğunu düşünüyorum.

Lothlorien

Kayıtlı Üye
Ben de bilinçaltı olup olmadığını merak ediyorum. Eğer gerçekse mutlaka bu güzellikteki varlıkları bir gören olmuştur diye buraya danıştım. Fakat Astral seyahat konusunda şüphem yok, kendimi bildim bileli bu işin içindeyim. O zaman aynı belirtilerle yatakta doğrulduğum, aynı hafiflik hissiyle dolaştığım bu iki olayda neden birden bilinçaltım devreye girsin; yabancısı olduğum ya da korktuğum bir ortamda değildim ki beynim kendi kendine vizyonlar üretsin. Daha önce Cinlere inanmazdım. Hatta haklarında hiç bir şey bilmiyordum. Bilinç altıysa eğer, kendime döner neyin beni bu kadar güçlü ve gerçekçi bir halüsinasyonu göremeye ittiğini keşfetmeye çalışırım. Sağıklı bir durum olmamalı bu.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Gayet normal bir durum. Ben 4-5 defa astral seyahata çıkmayı denedim olmadı. Daha sonra yapmadım. Ama cinlerle ilgileniyorum. Bence böyle bir şansın varken onlarla konuş. Belki karşılıklı anlaşmada yapabilirsin.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu sizin yasadiginiz sey bilinactinin meydana getirdigi bir sey degil kesinlikle, o bahsettiginiz sahneler yani cocuklugunuzdan kalan o yataktaki haliniz bilincaltinizin ürünü degil.
Manevi bir kapinin acilmasidir, o kapi acildiginda elbette her varlik sizabilir, ama siz yinede her gördugunuzu cin sanmayin, bununla beraber cinler müthis guzel suretlere bürünebiliyorlar, siz kendinize olan guveninizi artirin, bunun icinde size tavsiye edebilecegim bir mantik var, Ben Allah'in nef ettigi nuru tasiyorum ( RUH)

Bu gercegi öyle bir yerlestirinki suurunuza kesinlikle red süphe kabul etmeyecek sekilde, bu size kalkan olur ve o kapidan cin vsa gelse dahi size dokunamazlar, zaten zamanla muhatablariniz negativ olmaz.

Cok güzel bir nimetiniz var üstüne gitmenizi tavsiye ederim, bu nimeti bir cok kisi isterde bulamaz, ama sizde coukken verilmis. Herseyi kötüye yoran bir millet olduk ciktik. oysa gercektende süper bir nimet bu sizinki ama ilim gerekiyor size.

Kolay gelsin :)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.Dreamex,sizin yaşadıklarınız cinlerin oyunu olduğu gibi,birazda hayal gücünüzle alakalı olmalı.Cinler herzaman siyah olacak diye bir kural yoktur istedikleri şekil ve renklere dönüşebilirler.Ayrıca davet yapmadığınızı yazmışsınız,davette şart değildir.Cinlerin insanlara yaklaşmasının çok çeşit yönleri vardır.Fakat sizin bu durumunuzun iyi olmadığı kanısındayım.Size tavsiyem onlardan uzak durmanızdır.

Lothlorien

Kayıtlı Üye
Sn.Dreamex,sizin yaşadıklarınız cinlerin oyunu olduğu gibi,birazda hayal gücünüzle alakalı olmalı.Cinler herzaman siyah olacak diye bir kural yoktur istedikleri şekil ve renklere dönüşebilirler.Ayrıca davet yapmadığınızı yazmışsınız,davette şart değildir.Cinlerin insanlara yaklaşmasının çok çeşit yönleri vardır.Fakat sizin bu durumunuzun iyi olmadığı kanısındayım.Size tavsiyem onlardan uzak durmanızdır.

Durumumun kötü olduğunu düşünmüyorum, zira beni bu kadar gerçekçi bir tecrübe dahi korkutmamışken ya da bir zararı dokunmamışken; günlük yaşamımı işimi ve ailevi süreçlerimi etkilemiyorken bir sorun olmayacaktır. Obsesif bir durumum yok, gece gündüz "acaba cinler mi musallat oldu" oldu diye evham yapmıyorum, sadece doğal olarak yaşadığım tecrübenin benzerinin başkaları tarafından yaşanıp yaşanmadığını merak ettim. Psikolojik ya da "hayal gücü" olsa bile uyku ile uyanıklık arasında yaşanan bu tarz bir durumun benim yaşam kalitemi etkilemesi söz konusu değildir. Allah dağına göre kar verir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...