şu an şoktayım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

essence

Kayıtlı Üye
bu gece bir türlü uyuyamadım...

bir o yana bir bu yana döne döne bir hal oldum ...

sonra ne olduysa birinin varlığını hissetim ...bir kadın

bedenim az rahatlamış ve sakindim

konuşmaya başladık ,zihnen tabi...

konuşmaları anlatmayayım şimdi ama huzur vericiydi ...

ve son dediği şey 31 martta geliyorum idi...

bu arada ben kendi kendime hadi canım kafayı yedim ,delirdim ben galiba diye düşündüm ...

son olarak ismin ne dedim VAPULA dedi...

aman allahım internetten bakiyim neymiş o dedim dondum :banghead:

demon diyor ya..benim işim olmaz ki bunlarla ,ne alaka yani...

hayatta ne ilgilenmişim ne merak etmişimdir ...ben en fazla korku filmi izleyebilirim gerisi beni aşar :boat:

ya isminden emin olmassam dediğim gibi kafayı yedim zannederdim ama vapula dedi ya...

hayatımda duymadığım isim,ne demon araştırmışım ne ilgimi çekmiştir...

arkadaşlar bu ne demek...?

essence

Kayıtlı Üye
az çok araştırıyorum şu an zaten ...ama davet gerek diyor ...

öyle bir şey yapmadım ki ....aklıma bile gelmedi....offff ...korkmalımıyım?

diyorum ya isimden emin olmasaydım bende oralı bile olmazdım :willy_nilly:

çok tırstım yeminle..bulaşmasınlar bana ya...

La-edri

Kayıtlı Üye
Herhangi bir yerde bu ismi okumus yada duymus olmaniz yeter bilincaltinizda yer edinmesi icin, illaki ilgi duyarak bilincli bir sekilde arastirmis olmaniza gerek yok.
Belkide bu sitede dolanirken rasladiniz bu isme ama ilginizi cekmedigi icinde cok kaale almadiniz, zaten en gec bahsettiginiz o tarih geldiginde anlarsiniz.
Bu olayin üstüne durmamanizi tavsiye ederim.

Cok kez yasyiyorsaniz bu tip seyleri o halde üstüne gitmek gerekir ama ilk defa olmus madem sizde cok cidiye almayin.

Bu arada size önemli bir bilgi daha vermek isterim, bir insan bilincli yada bilincsiz bir varlik ile herhangi bir sekilde muhatab olmus ise, iyi hissler mutlaka positiv varliklarin geride biraktigi izlerdir, siz kendinizi iyi hissettiginizi belirtmissiniz.

Negativ olan varliklarla muhatab olmak, ki bu ruyada dahi olsa icinizde bir sykinti rahatsizlik veren bunaltan bir hissiyat birakir.

essence

Kayıtlı Üye
Herhangi bir yerde bu ismi okumus yada duymus olmaniz yeter bilincaltinizda yer edinmesi icin, illaki ilgi duyarak bilincli bir sekilde arastirmis olmaniza gerek yok.
Belkide bu sitede dolanirken rasladiniz bu isme ama ilginizi cekmedigi icinde cok kaale almadiniz, zaten en gec bahsettiginiz o tarih geldiginde anlarsiniz.
Bu olayin üstüne durmamanizi tavsiye ederim.

Cok kez yasyiyorsaniz bu tip seyleri o halde üstüne gitmek gerekir ama ilk defa olmus madem sizde cok cidiye almayin.

Bu arada size önemli bir bilgi daha vermek isterim, bir insan bilincli yada bilincsiz bir varlik ile herhangi bir sekilde muhatab olmus ise, iyi hissler mutlaka positiv varliklarin geride biraktigi izlerdir, siz kendinizi iyi hissettiginizi belirtmissiniz.

Negativ olan varliklarla muhatab olmak, ki bu ruyada dahi olsa icinizde bir sykinti rahatsizlik veren bunaltan bir hissiyat birakir.

ya aslında o kadın benliğimin bir parçasıydı gibi..

şöyle anlatayım ...ben uzun zamandır enerjim çok düşük ...ama öyle böyle değil....ve ben dün gece düşünuyordum ne zamndan beri böyle diye

ve aklıma 3 yıl önce gördüğüm bir rüya geldi...ve gerçekten o rüyayı gördükten sonra benim bir parçam gitti sanki

nasıl desem ..mutlu,umutlu,iyimser parçam tarafım yok oldu o günden sonra...ve dün gece kaynağını bulduktan sonra yukarda yazdığım olay gelişti...

resmen içimi ısıttı ..öyle işte...

ve dilerim ki bilinç altımın bir oyunu olsun gerçekten...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Sayın la-edri'nin dediği gibi bikinç altı oyunu olma olasılığı çok yüksek eğerki farklı bir durum olsa tereddütte kalmazdınız şuan yapmanız gereken bu olayı hiç düşünüp araştırma yapmamak sizin için en doğrusu siz böyle düşünmeye devam ederseniz bilinç altı bunu ileri seviyeye götürebilir ve ayırt edemiyecek duruma gelirsiniz, meditasyon yapın rahatlayın ve bu olayı ilk olduğu için ciddiye almayın

essence

Kayıtlı Üye
Sayın la-edri'nin dediği gibi bikinç altı oyunu olma olasılığı çok yüksek eğerki farklı bir durum olsa tereddütte kalmazdınız şuan yapmanız gereken bu olayı hiç düşünüp araştırma yapmamak sizin için en doğrusu siz böyle düşünmeye devam ederseniz bilinç altı bunu ileri seviyeye götürebilir ve ayırt edemiyecek duruma gelirsiniz, meditasyon yapın rahatlayın ve bu olayı ilk olduğu için ciddiye almayın

teredütteydim tabi çünkü o kadar normal gelişti ki...çok değişikti ya...

ilk defa öyle bir şey yaşıyorum ..ben birde melek kartı açıyorum ve kart açtığım zaman kartların dışında hissetiklerim muazzam şeyler

bir tek o zaman öyle akıcı gelişiyor herşey....kartlar olmadan öyle hiç olmamıştı...

sonra isim olunca birde demon falan yazınca ...ee korktum tabi...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Anladım şuan sadece bilinç altı diye kendinizi inandırın üstteki linke bakmanızda yarar var daha iyi anlamanız açısından ve olayları akışına bırakın ve düşünmeyin başka yapmanız gereken şuan için baska bişey yok rahatlayın ve meditasyon yapın sevgilerle

La-edri

Kayıtlı Üye
ya aslında o kadın benliğimin bir parçasıydı gibi..

şöyle anlatayım ...ben uzun zamandır enerjim çok düşük ...ama öyle böyle değil....ve ben dün gece düşünuyordum ne zamndan beri böyle diye

ve aklıma 3 yıl önce gördüğüm bir rüya geldi...ve gerçekten o rüyayı gördükten sonra benim bir parçam gitti sanki

nasıl desem ..mutlu,umutlu,iyimser parçam tarafım yok oldu o günden sonra...ve dün gece kaynağını bulduktan sonra yukarda yazdığım olay gelişti...

resmen içimi ısıttı ..öyle işte...

ve dilerim ki bilinç altımın bir oyunu olsun gerçekten...

Simdi dahada yaklastiniz iste :)
Bu tip durumlari kime sorarsaniz sorun en guzel cevab yine sizden gelecek, cunki bu sizin aleminiz, zincirleme olaylari yasayan durumu bu noktaya getiren sizin hayatyolunuzdaki seyler zaten.

Insan akli maddeseldir, sizi yasadiginiz olay ise manevi, ama insan akli ona bir kilif uydurmak ister oysa madde olan manevi olani anlamaz, anlamak ister ve kendini tatmin etmek icinde bir yol bulur, akliniz ona bir isim takti ve dediki bu bir demon yada cin :)

Size düsen sey ise aklinizla degil hissiyatlarinizla bu olayi cözmeye calismak, guzel olan guzel hissler birakir, ve negativ varliklar kesinlikle olumsuz hisler birakir bu bir cincihoca dahi olsa :)

Düsündünüz ve soruna yaklastiniz, ve bencede dogru bir tesbitti sizinki.
Yine olursa unutmayin akil ne diyor demeyin kalbim ne diyor deyin, cunki kalb akildan daha emindir.

Allah'in Rasulu demis; 100 alimden fetva alsanizda siz yinede dönün bir kalbinize sorun, ve kalbinizin dedigine itimat edin :)

essence

Kayıtlı Üye
Bu tip durumlari kime sorarsaniz sorun en guzel cevab yine sizden gelecek, cunki bu sizin aleminiz, zincirleme olaylari yasayan durumu bu noktaya getiren sizin hayatyolunuzdaki seyler zaten.

Insan akli maddeseldir, sizi yasadiginiz olay ise manevi, ama insan akli ona bir kilif uydurmak ister oysa madde olan manevi olani anlamaz, anlamak ister ve kendini tatmin etmek icinde bir yol bulur, akliniz ona bir isim takti ve dediki bu bir demon yada cin :)

Size düsen sey ise aklinizla degil hissiyatlarinizla bu olayi cözmeye calismak, guzel olan guzel hissler birakir, ve negativ varliklar kesinlikle olumsuz hisler birakir bu bir cincihoca dahi olsa :)

Yine olursa unutmayin akil ne diyor demeyin kalbim ne diyor deyin, cunki kalb akildan daha emindir.

Allah'in Rasulu demis; 100 alimden fetva alsanizda siz yinede dönün bir kalbinize sorun, ve kalbinizin dedigine itimat edin :)

ne kadar güzel yazdınız öyle :)

gerçekten kendimi iyi hissediyorum o olaydan sonra ...ama o tarih ve isim birbirine girdi işte herşey ...

hem huzurlu hem korkak olmanın duygusunu aynı anda yaşadım :)

teşekkür ederim :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Aklınızda bulunsun, isimleri başkalarıyla paylaşmayın. Size özeldir yapmayın.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Banada oluyor bazen zihnen konuşabiliyorum. Fazla üstemelessen korkacak bir durum söz konusu degil.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
31 mart mı? bende rüyamda o tarihte öleceğimi duydum ama umarım bilinçaltıdır aynı tarihi duyumsamanız tuhaf geldi bana

kayıpsembol

Kayıtlı Üye

Bende bu arkadaşın söylediklerine tamamen katılıyorum ve bir şey eklemek istiyorum..
3 yıl önce görmüş olduğunuz rüyanızda sanki benliğinizin birkısmı sizden kopmuş..
Ve şimdi sanki 3 yıl önce benliğinizin o sizden kopan kısmı geri geleceğini müjdelemiş gibi geldi bana..
Yani hani demişsinizya,3 yıl önce iyimser yanım o rüya ile birlikte beni terketti diye..
iyimser yanınız 31 martta geri geliyor belkide..
Yani bu kadın belkide dediğiniz gibi sizin benliğinizin bir parçası..ve 31 martta tekrar 3 yıl önceki gibi iyimser olabileceksiniz belkide..

Ben bu gelenin bir demon olduğunu hiç düşünmüyorum..Sizde çok iyi hisler uyanmasına neden olmuş..
Demon olsa bence de böyle olmazdı..Kötü hissetmenize neden olurdu..
Ayrıca şöyle birşeyde var : Sonuçta bilgiyi edindiğiniz kaynakta çok önemli.
Biryerde Vapula için demon denirken başka biryerde melek olduğu da söyleniyor olabilir yani önemli olan doğru bilgiye ulaşmak.
Belki demon diye yazan kaynak doğru bir kaynak değildir..
Ama diyelimki çok daha fazla araştırdınız ve yine demon olduğunu buldunuz diyelimki güvenilir bir kaynakta.
Ama bence yine de bunu boşverin..Bence kalbinizi dinleyin dediğim gibi..
Sizde iyi hisler uyandırmış olan birşeyin demon olabileceğine ben de inanmıyorum

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Şöyle örneklendireyim.Sokakta tanımadığınız bir suratı bilinçaltınız kaydeder rüyada tanımadığınız birini gördüğünüz zamanda o surat aklınıza gelir çoğu zaman öyle değilmi? Şahsen çok yaşadım ben :)

Demek istediğim forumda gezinirken mutlak biyerde görmüş olabilirsiniz bilinçaltınıza kaydolması gayet tabi yeterlidir bunun için. Zaten kendi kendinize soruyormuşsunuz ben bu sıralar neden böyleyim neden enerjim düşük diye bilinçaltınız olayı hakimiyeti altına almış olabilir korkulucak bişey yoktur çoğu zaman.Davet olmadan demonların geliceğini hiç zannetmem. Ki korku filmleri bile bana yetiyor demişsiniz.31 martta yaşadığınız bir olay falan varmı bunlara konsantre olun ilk etapta belki karışmıştır isimler tarihler birbirine neticede bilinçaltı bu herşey beklenir :)

Fazla üstüne gitmeyin eminim önemsiz birşeydir.Aksi taktirde 31mart geldiği zaman anormallik farkederseniz ozaman olayın ciddiyetini ve hassasiyetini tamamiyle kavramış olursunuz.Forumda bu konu hakkında yardım edebilecek fazlasıyla arkadaşımız olduğunuda bildiğimiz için endişe etmene gerek yok.

Sevgiler

essence

Kayıtlı Üye
31 mart mı? bende rüyamda o tarihte öleceğimi duydum ama umarım bilinçaltıdır aynı tarihi duyumsamanız tuhaf geldi bana

ciddimisin...? ama bende güzel hissler uyandırdı nerdeyse daha erken gel diye yalvarcaktım resmen ...

31 martta hala buralarda olursak görüşelim :)

Bende bu arkadaşın söylediklerine tamamen katılıyorum ve bir şey eklemek istiyorum..
3 yıl önce görmüş olduğunuz rüyanızda sanki benliğinizin birkısmı sizden kopmuş..
Ve şimdi sanki 3 yıl önce benliğinizin o sizden kopan kısmı geri geleceğini müjdelemiş gibi geldi bana..
Yani hani demişsinizya,3 yıl önce iyimser yanım o rüya ile birlikte beni terketti diye..
iyimser yanınız 31 martta geri geliyor belkide..
Yani bu kadın belkide dediğiniz gibi sizin benliğinizin bir parçası..ve 31 martta tekrar 3 yıl önceki gibi iyimser olabileceksiniz belkide..

Ben bu gelenin bir demon olduğunu hiç düşünmüyorum..Sizde çok iyi hisler uyanmasına neden olmuş..
Demon olsa bence de böyle olmazdı..Kötü hissetmenize neden olurdu..
Ayrıca şöyle birşeyde var : Sonuçta bilgiyi edindiğiniz kaynakta çok önemli.
Biryerde Vapula için demon denirken başka biryerde melek olduğu da söyleniyor olabilir yani önemli olan doğru bilgiye ulaşmak.
Belki demon diye yazan kaynak doğru bir kaynak değildir..
Ama diyelimki çok daha fazla araştırdınız ve yine demon olduğunu buldunuz diyelimki güvenilir bir kaynakta.
Ama bence yine de bunu boşverin..Bence kalbinizi dinleyin dediğim gibi..
Sizde iyi hisler uyandırmış olan birşeyin demon olabileceğine ben de inanmıyorum

bende öyle düşünmek istiyorum ...çünkü gördüğüm rüya o kadar değişikti ki...

rüyamda mahşer yerindeydik ...bir sürü insan bekliyor ...gökyüzü yere o kadar yakındı ki....

neredeyse tepemizdeydi...her yer kahve rengi pastel tonlarındaydı gökyüzü dahil...

kısa bir merdiven vardı ahşaptan ,yeryüzünden gökyüzüne doğru ...ama merdivenin sadece bir kısmı görünuyordu ...

insanlar ciddi bir şekilde bekliyorlardı merdivene yüzü dönük ,ben ise insanlara dönüktüp gırgır şamata yapıyordum deyim yerindeyse

durumun ciddiyetinin farında değildim sonra gökyüzünden ismim,göbek adım ve soyadım söylendi 3 kere...o an vahşete kapıldım

hayır çok erken daha diyordum,istemiyordum ..ben o merdivene gitmeyince biri geldi beni almaya ...ama nasıl bir alma o

bacaklarım benden izinsiz yürüyordu resmen ...çok garip bir duygudu ...ben o arada yalvarmaya devam ...daha çok erken çok erken diye diye...

sonra bembeyaz bir yere doğru gidiyorduk ....bütün fon bembeyazdı sonra pat diye düştüm ağşaya...uyandım...

ve o günden sonra bir mutsuzluk üstümde sorma...bir şey alınmış benden orda biliyorum ...tarifi yok yani o rüyanın ve sonrasında hissetiklerimin...

öyle işte...

Aklınızda bulunsun, isimleri başkalarıyla paylaşmayın. Size özeldir yapmayın.

bunu dikkate alıcam ...teşekkürler

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Valla ben bildiğin ateş hattındaydım o sırada beni kurtarıyorlardı gerçi ama atlatıcam herhalde o günü ölüm demek illa bedenin ölümü demek değildir bence eski hayatın ölümü yeni hayatın başlangıcı olacak ben öyle hissediyorum

01anavarza

Banlı Kullanıcı
VAPULA : Harika ve güçlü bir düktür. Bir insanı el sanatları, filozofi ve fizikte başarılı yapar...

Böyle bir bilgi gördüm ama ne kadar doğrudur bilemem ...

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
iradenizle yenebilirsiniz korkularınız tetikler genelde ve sizi zayıflatır.Hiç korkmayın,insan yaratılmışların en üstünüdür herşeyin hakkından gelebilir.fazla kafanıza takmayın

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Gördüklerinizi LÜTFEN anlatmayınız, bu tarz deneyimler ve rüyalar KİŞİYE ÖZELDİR diye kaç defa söyledik. Çare arıyor, bazı durumlarda korkmuş veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız her zaman şu durum geçerli olacaktır: Eğer size verilecek herhangi bir mesaj varsa sürekli bu durumun üstüne gidip acaba ne haber verilmek isteniyor değil de daha doğal bir durum gibi karşılayıp cevabı beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. Bu esnada meditasyon çalışmalarınızı düzenli hale getirin, çalışmada gerekli rahatlamayı sağladıktan sonra konuyla ilgili sorunuzu yine kedinize yönlendirecek ve acaba cevap gelecek mi diye bekleyip kendinizi şartlandırmayacaksınız. (Meditasyon çalışmaları için ilgili forumu inceleyin.)

Diğer seçenek ise eğer bu şekilde cevap alamıyor ve geleceğini düşündüğümüz cevaptan ümidi kesmeye başladıysanız hiç zorlamayın, bu durumda demektir ki üstünde düşünmemeniz gerek. Bahsi geçen konuyu zihninizden uzaklaştırmaya çalışın. Eğer size bir haber verilecekse olması gereken zaman da olması gerektiği şekilde olacaktır. Sizin bunun üstünde sürekli düşünmeniz onu hızlandırmayacak, boşuna kendinizi yorarsınız.

Yazılan yorumlar ve cevapların üstüne eklenecek başka bilgi olmadığından bölüm modu konuyu kilitleyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...