Arkadaşımın Tuhaf Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hellown

Kayıtlı Üye
Merhabalar, benim bir arkadaşım var kendisi 15 yaşında. Onun ağzından olayları anlatıyorum;

"Bir kaç yıldır kendimde tuhaf şeyler fark ediyorum. Bazen bir anda "dikkat et" ya da "dur" diyorum kendime ve o sırada uyarıma benzer şeyler yaşanıyor. Bazen rüyamda görüp basit diye düşündüğüm şeyler gerçekten yaşanıyor ve tamamiyle aynı halde. Mesela erken bir örnek verirsek geçen gece rüyamda bir arkadaşımın bana gelirken gülümseyip düştüğünü gördüm ve bu olay dün tamamiyle aynı şekilde gerçekleşti. İnsanların yüzünden onların kişiliklerini okuyabiliyorum sanırım. Mesela bir ara MaNga sevdiğimden dolayı onlara senaryo yazardım. (araştırma yapmadan) Grubun üyesi Cem için "çok titiz, temizlik hastası, duygusal, ve alışverişi sever" yazdım ve geçenlerde Cem kendi hakkında röportaj verdi ve bunların aynını söyledi. Erken örneklerden bir diğeri ise bir anda ne olduğunu anlamadan anneme dikkat ettim nedense, 5 dakika sonra çayı yere döktü. " Bu konu hakkında fikri veya düşüncesi olanlar varsa belirtirlerse çok sevinirim.

ruban

Kayıtlı Üye
ilginç arkadaşının bir yetenegi var sanırım ve 6ci hisi aşırı gelişmiş dejavuya benzemiyor bence bir yetenegi var geliştirmeli ve bu yetenenini köretmemeli bu yetenekler bende daha fazlasıyla vardı bu yetenekler geliştirmedigim için köreldi bir insan gelmeden bir km uzaktaki insanın gelceni bile biliyordum daha bir çok şey bunun gibi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar, benim bir arkadaşım var kendisi 15 yaşında. Onun ağzından olayları anlatıyorum;

"Bir kaç yıldır kendimde tuhaf şeyler fark ediyorum. Bazen bir anda "dikkat et" ya da "dur" diyorum kendime ve o sırada uyarıma benzer şeyler yaşanıyor. Bazen rüyamda görüp basit diye düşündüğüm şeyler gerçekten yaşanıyor ve tamamiyle aynı halde. Mesela erken bir örnek verirsek geçen gece rüyamda bir arkadaşımın bana gelirken gülümseyip düştüğünü gördüm ve bu olay dün tamamiyle aynı şekilde gerçekleşti. İnsanların yüzünden onların kişiliklerini okuyabiliyorum sanırım. Mesela bir ara MaNga sevdiğimden dolayı onlara senaryo yazardım. (araştırma yapmadan) Grubun üyesi Cem için "çok titiz, temizlik hastası, duygusal, ve alışverişi sever" yazdım ve geçenlerde Cem kendi hakkında röportaj verdi ve bunların aynını söyledi. Erken örneklerden bir diğeri ise bir anda ne olduğunu anlamadan anneme dikkat ettim nedense, 5 dakika sonra çayı yere döktü. " Bu konu hakkında fikri veya düşüncesi olanlar varsa belirtirlerse çok sevinirim.

Arkadaşınızın duru görü yeteneği körelmemiş. Ve ona göz kırpıyor. Eğer isterse yeteneğini geliştirebilir. Forumda konular var.
Arkadaşınıza söyleyin yaşadıklarını bir daha anlatmasın kimseye. Çünkü eğer anlatırken kibirlenirse,kendini büyük hissederse,farklı hissederse yeteneği elinden alınabilir,ya da üstüne perde çekilebilir.O yüzden dikkat etmesi lazım.

ruban

Kayıtlı Üye
ewt bunu anlatıgım için böyle oldu anlatmasını tavsiye etmem Allah kullarını denemek için böyle yetenekler verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...