Acil! Bir hayatı kurtarmama yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

:Venüs:

Kayıtlı Üye
Sevgili dostlar bir arkadaşla tanıştım online bir oyunda.çok iyi kalpli biri,ama bir problem olduğunu sezdim ve sordum,ona yardım etmek istedim.
Ona psikiyatriste gitmesini söyledim ama arkadaş aşırı karamsar.neyse facebook adreslerimizi aldık.dün akşam
Bana veda etti intihar edecek 1 hafta ya da 1ay sonra.hatta buna kendini günlerdir hazırladığını söyledi.interneti de borç yüzünden bugün kesilecekmiş .dedim ona bırakmam seni ver bana telefon numaranı.
Artık sana sıkıntı vermek istemiyorum kardeş yanlış anlama beni dedi ve telefonunu vermedi.elim ayağıma dolandı.onu kurtarmak istiyorum
Lütfen bana yardım edin

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Facebook'ta Arkadaş listesi açıksa ordan ailesini bulmaya çalışın kapalıysa beğenileri kontrol edin isimden telefon numarasını sorgulatın bu tür alternatifleri deneyin

akin02

Kayıtlı Üye
sanalda bu gibi durumlarla çok karşılaştım ..annem hasta babam ameliyat olacak ben şu hastayım..evimize icra gelecek daha önce kendi sohbet sitemde bu türde olayları yaşayanları biliyorum.bu gibi olaylar sanalda cok mevcut..
diyelim ki doğru

.facebook adresini vermişse bakın oradan soyadı bir biri ile tutan akrabası filan varsa ona bahsedin yinede kimseye karşı önyargılı olmak istemiyorum ama biraz araştırın derim

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
sanalda bu gibi durumlarla çok karşılaştım ..annem hasta babam ameliyat olacak ben şu hastayım..evimize icra gelecek daha önce kendi sohbet sitemde bu türde olayları yaşayanları biliyorum.bu gibi olaylar sanalda cok mevcut..
diyelim ki doğru

.facebook adresini vermişse bakın oradan soyadı bir biri ile tutan akrabası filan varsa ona bahsedin yinede kimseye karşı önyargılı olmak istemiyorum ama biraz araştırın derim
Aynen katılıyorum

Keira

Moderator
Sayın üyemiz nasıl bir yardım istediğinizi anlamadık. Eğer amacınız o kişinin telefonuna, adresine ulaşmaksa Yeşil Çingene'nin de belirttiği gibi burası yeri değil. Kararından vazgeçsin diye dua vs bir şey istiyorsanız sorunuzu o şekilde sorunuz. Ayrıca sanal alemde malesef kendini farklı göstermek, ilgi çekmek ya da sizinle konuşmayı kesmek için bu şekilde yalan söyleyebilenler oluyor.

:Venüs:

Kayıtlı Üye
Peki herkese teşekkür ederim sağlıcakla kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...