arpayı duvara tırmandırmak bâbı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruban

Kayıtlı Üye
bunu bilen bana ögrete bilirmi :hurray::banghead:

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben biliyorum. Cinler sana yardım ediyor ve bir arpa yüzünden sana musallat olmalarını istemezsin her halde :D Ben denemedim ama sana bir şartla veririm. Deneyip sonucunu bana söyleyeceksin.

matiaz96

Kayıtlı Üye
Arpayı duvara tırmandırmak ne işinize yarayacak ? insanlara farklı gözükmek hava atmak yada eğlence için bu işlere kalkışmamanızı tavsiye ederim.
Emin olun pişman olursunuz.

matiaz96

Kayıtlı Üye
King sen bunun nasıl yapılacağını biliyorsun diyelim ki verdin.Arkadaş bunu yaptı.Sonrasında başına gelebilecek musibetlerin vebalini nasıl kaldıracaksın ?

ruban

Kayıtlı Üye
benimde bildigim birşey varki istiyorum admin bu konu yasak bilgimi hiç bir yerde yok bir havvas uygulamasımı

ruban

Kayıtlı Üye
her bilgi kıymetlidir uygulanmasa bile bilginin büyü küçügü yoktur asılında küçük gördümüz bilgiler en kıymetli dir

matiaz96

Kayıtlı Üye
salsal neden istediğini bilmiyorum ama emin ol değmez.Bu işler o kadar basit değil.Bunun cinler vasıtasıyla yapıldığını biliyorsundur.Bir yardım eder iki yardım eder üçüncüde karşılığını fazlasıyla alır unutma hiç bir şey karşılıksız değil,gelip keyfinden sana yardım etmez.

Bunu Şöyle düşün. Senin paraya ihtiyacın var,tefeciden borç alıyorsun parayı sana verir,sonra kat kat alır seni sömürür.

Amacın neyse söyle başka bir yolunu bulalım,yapabileceğimiz bir şeyse yardımcı olalım ama doğru çözüm bu değil.

ruban

Kayıtlı Üye
amacım yok sadece bilgi beni söyle düşün her bilgiye aç biri düsün ben ne cinciler gördüm bu işlerin bedeli tabisi var benim diyene bile karısının gözleri kör oldu sadece bilgi amaçlı ve zaten vefk ve tılsımlarda bbilgim var

matiaz96

Kayıtlı Üye
tamam anlatıyorum. Sadece bilgin olması açısından denersen başına bir şey gelirse karışmam. sadece BİLGİN OLMASI için veriyorum

ruban

Kayıtlı Üye
bilgi amaçlı ben her bilgiyi ögrenmek istiyen biriyim ve elbeteki bir bedeli var bu işlerin vefklerde ve tılsımlarda bilgim var bu bir havvas uygulaması istedigim yanılmıyosam
bu işleri yapanlar eryada geç bir bedel öderler kim se hz süleyman degil

matiaz96

Kayıtlı Üye
mesajla gönderdim dediğim gibi sen bilgilenmek için istedin bende bilgin olması için söyledim deneyip denememek sana kalmış.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
mesajla gönderdim dediğim gibi sen bilgilenmek için istedin bende bilgin olması için söyledim deneyip denememek sana kalmış.

Davet ve benzeri şeyleri özel mesajla vermek yasak. Yasaklanabilirsiniz. Keşke kuralları okusaydınız.

ruban

Kayıtlı Üye
ozaman bu forda kısı bir zaman paylaşsan ve bu konudada insanları aydınlatsan iyi olur bence

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Deneyenler varsa bizi aydınlatsa iyi olur. Benim büyük babam eskiden böyle şeylerle uğraşırdı. Arpayı divara tırmandırırdı, ayakkabıları kendiliğinden önüne gelirdi daha nice şeyler. Eğer korkucaksanız denemeyin yoksa hemen musallat olurlar. Korkmazsanız sorun olacağını düşünmüyorum. Size yardım edecek olan cine ismini sorun tabi eğer verirse :)

ruban

Kayıtlı Üye
Bu konu zatan sadece arpa buydayla bitmiyor bunun binlerce yolu var oldunu ve 7 kere harş süresi okunarak oldunu biliyorum ayrıca ayakabıylada bitmiyor

matiaz96

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın bilmiyordum tekrar vermem.
Uyardığınız için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...