Hocaya döndürme işlemi yaptırdım ama henüz sonuç alamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akin02

Kayıtlı Üye
merhaba 2 yıldır tanıstıgım bir insan vardı ben bu bırlektılıgımızden aılesınden bazı kişiler devamlı karşıydı çok kez ayrıldık ve yaklasık 1 yıldır görüşmüyorduk sonra tekrar görüşmeye başladık ve evlenmeye karar verdik..annesının de oldugu bir ortamda dini nikahımız yapıldı ve yazada dügün ayarlanması yapıldı ..ben dügün ıcın hazırlıklara basladım..tabi bu sürede aıle fertlerınden bazıları şidetle karsı cıkmaya başladı..yanımda sadece annesi vardı ..ve annesinde bu baskılara dayanamayıp safını değiştirdi..benım sevdıgım insan direnmeye devam etti bir süre sonra bana mesaj atarak seni hayatımda istemiyorum diye mesaj attı..telefonlarını herseyını kapattı..ben bulundugum bölgede bir hocaya gittim bana üzerimizde büyü oldugunu söyledi.bunun için büy boazacagını söyledi.3 cesıt kagıt yazıp verdi..bunlardan bırını balkona sıyah posette asmamı söyledı..bir kagıdı bır dereye koymamı söyledi digerı ıse banyo yapmamı söyledi..en gec 1 hafta içinde etkısı olur bır sekılde senı arar veya gelir dedı 8 gun oldu ne arıyan oldu ne soran..ne yapacamı bılmıyorum her gece aglamktan dualar etmekten hıc bırsey yapamaz oldum ..bana yardımcı olmanızı arzu edıyorum saygılarımı sunuyorum

focus

Kayıtlı Üye
degerli kardeşim geçmiş olsun.
görüyorum ki sitede yenisin, herkesin derdi başka başka dünyanın hali gibi,
lakin gönül yıkılması ayrılıklar hep acı verir insana bir şeyler alır götürür ruhumuzdan zaten bunlardır bizi biz yapan,

ancak üzülmemelisin, şöyle bak olaylara ya evlensen ve bunları yaşamış olsaydın.bu senin için daha fazla yıkım olmazmıydı?

ne gariptir ki ayrılıkların dogamıza ters oldugu bir kültür birikiminden geliyoruz.

herzaman söylerim gönül işlerinde büyü falan hikaye birşeyler yanlış gidiyorsa ilahi takdirin ötesine allemi cihan olsa kimse geçemez.

geçerim geçtim diyen varsa koca bir yalancıdır ve kendini kandırır.

mümkünse hayatınıza kendiniz yön verin aklı ön plana alın ve yaşamın bir mücadele oldugunu unutmayın, zaten güzel olan yanıda bu değil midir?

kalp dogru olanı bildiği gibi dogru olanı bulmak isterseniz size en iyi rehber olacaktır. isteyin ve bunun olacagına inanın.

ışıkla ve saglıcakla kalın.

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba. Öncelikle acınızı tahmin ediyorum gerçekten üzüldüm. Fakat bu gibi durumlarda hacılardan hocalardan medet ummayın. Çoğu sahtekar olduğu için pek etki edeceğini sanmıyorum. Size tavsiyem biraz bekleyin ve yeni uğraşlar edinin. Zaman herşeyi değiştirir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba 2 yıldır tanıstıgım bir insan vardı ben bu bırlektılıgımızden aılesınden bazı kişiler devamlı karşıydı çok kez ayrıldık ve yaklasık 1 yıldır görüşmüyorduk sonra tekrar görüşmeye başladık ve evlenmeye karar verdik..annesının de oldugu bir ortamda dini nikahımız yapıldı ve yazada dügün ayarlanması yapıldı ..ben dügün ıcın hazırlıklara basladım..tabi bu sürede aıle fertlerınden bazıları şidetle karsı cıkmaya başladı..yanımda sadece annesi vardı ..ve annesinde bu baskılara dayanamayıp safını değiştirdi..benım sevdıgım insan direnmeye devam etti bir süre sonra bana mesaj atarak seni hayatımda istemiyorum diye mesaj attı..telefonlarını herseyını kapattı..ben bulundugum bölgede bir hocaya gittim bana üzerimizde büyü oldugunu söyledi.bunun için büy boazacagını söyledi.3 cesıt kagıt yazıp verdi..bunlardan bırını balkona sıyah posette asmamı söyledı..bir kagıdı bır dereye koymamı söyledi digerı ıse banyo yapmamı söyledi..en gec 1 hafta içinde etkısı olur bır sekılde senı arar veya gelir dedı 8 gun oldu ne arıyan oldu ne soran..ne yapacamı bılmıyorum her gece aglamktan dualar etmekten hıc bırsey yapamaz oldum ..bana yardımcı olmanızı arzu edıyorum saygılarımı sunuyorum

Acınızı,üzüntünüzü,çaresizliğinizi anlıyorum desem de tam anlayamam ben öyle bir şey yaşamadım ama ne kadar kötü bir şey olduğunu tahmin edebiliyorum.
İlk önce şunu söyleyeyim sakına bu üzüntünüzden,acınızdan dolayı soruşturmadan,araştırmadan hacı,hoca isimli kişilere gitmeyin.
Çünkü çoğusu sahtekar çıkıyor. Sizin üzüntünüzden,acınızdan faydalanıyor ve sizi dolandırıyor.
O yüzden araştırın,soruşturun öyle gidin birisine. Hepsine güvenmeyin.

Bu foruma üye olarak buraya sorunuzu yazmanız bir kere sizin için çok iyi olmuş.Çünkü burada size güzel tavsiyelerde bulunurlar.Sorunuzu çözmeniz için yardım ederler. Ve elin sonunda o sorununuz çözülür.

Size tavsiyem ilk önce hacı,hoca adlı kişilere gitmektense. O şiddetle karşı çıkan aile bireyleriyle konuşun. Çok sevdiğinizi söyleyin. Konuşarak ikna etmeye çalışın.
Eğer olmazsa o sevdiğiniz kişiyle bir şekilde yanına gidip konuşun. Her şeye rağmen beraber direnmeniz gerektiğini söyleyin,eğer sizi seviyorsa aile bireylerinin baskısından dolayı sizden vazgeçmemesini söyleyin.Ona duygularınızı dökün. Ve sevdiğiniz kişiyi de alıp yeniden o aile bireyleriyle konuşun. Elin sonunda izin verecekler. Eğer vermezlerse sevdiğiniz kişiyi de alıp gidin resmi nikahı kıyın. Eğer nikahı kıyarsanız hiç bir şey diyemezler.
Sonuçta siz evleniyorsunuz onlar evlenmiyor. Aranız o aile bireyleriyle biraz bozulabilir ama sonra düzelir.Yok ben böyle yapamam diyorsanız.Forumda bazı uygulamalar var.Onlara bir bakın. Forumu araştırın.

Ve sadece İNANIN. İnanırsanız önünüzde dağ bile durumaz ve sevdiğinizle birleşirsiniz. Nasıl Ferhat'ın önünde dağ duramadıysa ferhat dağı delip geçtiyse sizin önünüzde kimse duramaz. İnanın yeter.

Sevgiyle Kalın. Ve İnanın. :)

akin02

Kayıtlı Üye
hepinize cok tesekkür ederim ama işte bazen caresiz kaldıgınızda her yolu deniyorsunuz..aile bıreylerı ıle gorustum ama hakarete bıle ugradım sevdıgım ınsana ulasmaya calıstım telefonla olmadı maıl attım engelemıs ..benım anlayamadıgım benı senden ölüm ayıramaz dıyen bır kısının 3 gun sonra hersey bitti. demesi..annesi ve ablasının bıraz buyu ıslerınde bulunduklarını daha öncedende haberım olmustu hatta bır kac kez baskaları ıcın bıle bu işlerde bulunmustu..ama ınanın cevremde kı ınsanlara ne dıyecemı bılmıyorum dügün ne zaman ne zaman evlınıyorsunuz bunları her duygudumda içim acıyor..cok arastırmalar yaptım..kımısı benden cok buyuk paralar taleb edenlerde oldu ama ımkanım yok dedım..ceken bilir derler ya öyle bır haldeyım kı acı her yanımı sarmıs her gören neyın var ne oldu sen böyle degıldın dıyorlar..acıkcası sevgili arkadaslar canım acıyor

yani acıkcası sahit oldugum her yolu denediler iftiradan tutun bu işi engelemek ugruna bır cok seyı denedıler en son büyüye olan ilgilerinide bildiğim için bundan şüphe ettim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hepinize cok tesekkür ederim ama işte bazen caresiz kaldıgınızda her yolu deniyorsunuz..aile bıreylerı ıle gorustum ama hakarete bıle ugradım sevdıgım ınsana ulasmaya calıstım telefonla olmadı maıl attım engelemıs ..benım anlayamadıgım benı senden ölüm ayıramaz dıyen bır kısının 3 gun sonra hersey bitti. demesi..annesi ve ablasının bıraz buyu ıslerınde bulunduklarını daha öncedende haberım olmustu hatta bır kac kez baskaları ıcın bıle bu işlerde bulunmustu..ama ınanın cevremde kı ınsanlara ne dıyecemı bılmıyorum dügün ne zaman ne zaman evlınıyorsunuz bunları her duygudumda içim acıyor..cok arastırmalar yaptım..kımısı benden cok buyuk paralar taleb edenlerde oldu ama ımkanım yok dedım..ceken bilir derler ya öyle bır haldeyım kı acı her yanımı sarmıs her gören neyın var ne oldu sen böyle degıldın dıyorlar..acıkcası sevgili arkadaslar canım acıyor

Sizi o kadar çok seven bir kişi 3 gün içinde sizi bırakamaz. Ailesinin zorundan dolayı sizinle iletişim kuramıyordur. Ama hala sizi seviyordur.
O aile bireylerinin size hakaret etmesini felan kafaya takmayın. Son çare olarak sevdiğiniz kişiyle gidip resmi nikah kıyın bence. Ailenizden gizli.
O zaman hiç bir şey yapamazlar.

akin02

Kayıtlı Üye
sevgili tai 1 ay oldu bu durum denemedıgım yol kalmadı her seferınde ıstemiyorum dedi araya bazı dostlarım girdi istemıyorum dedı buradakı dostlarımda bu böyle degıldı demeye basladılar hatta dostlarıma bıle hakret etmıs bunuda dun duydum ınsanlar sasırıyor ne oldu buna dıye

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sevgili tai 1 ay oldu bu durum denemedıgım yol kalmadı her seferınde ıstemiyorum dedi araya bazı dostlarım girdi istemıyorum dedı buradakı dostlarımda bu böyle degıldı demeye basladılar hatta dostlarıma bıle hakret etmıs bunuda dun duydum ınsanlar sasırıyor ne oldu buna dıye

Eğer büyü durumundan şüpheleniyorsanız. Mabet sahiplerimize Syn.Yule ve Urumhamahayıl'a mesaj atın.
Ve bakım yaptırın. Bakım yaptırarak neyin ne olduğunu neden öyle davrandığını anlayabilirsiniz. :)

akin02

Kayıtlı Üye
Eğer büyü durumundan şüpheleniyorsanız. Mabet sahiplerimize Syn.Yule ve Urumhamahayıl'a mesaj atın.
Ve bakım yaptırın. Bakım yaptırarak neyin ne olduğunu neden öyle davrandığını anlayabilirsiniz. :)

teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için

Eşim dönmedi bir arama yok sorma yok bu arada bana uygulama hazırlıyan kişilerinde sahtekar oldukları söylenildi..uygulamalarda sonuç vermedi ama uygulama hazırlıyanların bildginiz sıradan insanlar psikolojik olarak iyi değilim o kadar kötü durumda kaldım ki bimyorum artık her gece eşimin resmi ile konuşuru oldum işten eve geldigimde resmi elime alıp ben geldim diyorum yorganımın altına resmini koyuyorum yanımda uyutuyorum ..halim nereye gidiyor bblmiyorum ama Allah büyüktür.

focus

Kayıtlı Üye
Allah büyüktür diyorsan korkma.inancını koru. hayata sıkı sıkıya sarılmalısın.kendine bir evcil hayvan al kuş olur kedi olur, sevgini aktar kendini şöyle test et eger yanlış olan şeyler sana dogru gelmeye başlamış ise mutlaka hayatında olumsuz bir enerji akışı vardır, hayat bize verilmiş en güzel lutuflardan biri, ibadeti ve inancı asla bırakma unutma ilahi olarak sınavdır bu, çekilen her acının mutlaka güzel karşılıkları gelir bize bunu asla unutma ve karşısına nerde nasıl çıkacagını bilemez insan.
dilerim mutlu ve huzurlu olursun.
saglıcakla ve ışıkla kalın.

akin02

Kayıtlı Üye
Allah büyüktür diyorsan korkma.inancını koru. hayata sıkı sıkıya sarılmalısın.kendine bir evcil hayvan al kuş olur kedi olur, sevgini aktar kendini şöyle test et eger yanlış olan şeyler sana dogru gelmeye başlamış ise mutlaka hayatında olumsuz bir enerji akışı vardır, hayat bize verilmiş en güzel lutuflardan biri, ibadeti ve inancı asla bırakma unutma ilahi olarak sınavdır bu, çekilen her acının mutlaka güzel karşılıkları gelir bize bunu asla unutma ve karşısına nerde nasıl çıkacagını bilemez insan.
dilerim mutlu ve huzurlu olursun.
saglıcakla ve ışıkla kalın.

güzel dilekleriniz için teşekkür ederim nefes almaya çalışıyorum sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...