Size yalvarıyorum yardım edin

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Meehabalar benim adım ozan bu siteye çok önce üye oldum yeni girebildim malesef :( şimdi konuya girmek istiyorum ben astral seyahati çok merak ediyorum takip ediyorum almadığım kitap okumadığım site vb şeyler kalmadı ama ne yaptıysam kendimi bu astral seyahate inandıramadım hep aklıma şu soru geliyor eğer astral seyahat varsa amerika uzaya falan gideceği yerde kalkar astral seyahat yapar görür diyorum ve bu beni astral seyahatten inanmamamı sağlıyor sizden ricam bana bu konunun gerçek olduğu savunursanız çok mutlu olururm 3 yıldır bu konu ile ilgiliyim ve yapmayada çalışıyorum ama inanç olmayınca daha yatağa uzanır uzanman ne uzanıcam ya zaten böyle birşey yok diyorum allah rızası için lütfen bir yardım edin yorum yazan elleriniz dert görmesin...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Konu başlığını bence yanlış yalvarırım demeniz, normal başlık altında açsanız konuya hakim olan kisiler gerekn cevabı zaten verirdi

Öncelikle herseyin başı inanç inanç olmazsa hiç bir sekilde amacımıza ulasamayız kendi içinizde ikileme düşmüsünüz herşey bakış açımıza bağlı siz bu olaylara uzak oldugunuz için böyle düşünüyorsunuz yeterli araştırmayı tam yapmamıssınız

Yapılamayacak hiç bişey yok sadece buna inanın ve icinizdeki sesi dinlemeyin o sesi yok etmeye bakın

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Ben istemeden astral seyahat yapan biriyim. Kendiliğinden oluyor:) Bildiğim kadarıyla astralde evinden çıkmak bile belli bir süre, tecrübe gerektiriyor. Amerika da astral seyahat üzerinden deneyler yapıyor ama astrale çıkınca hemencecik aya gidilmiyor:) Dediğim gibi tecrübe ve zaman gerekiyor. Astral seyahat gerçek ve bir çok insan bilinçli/bilinçsiz yapıyor. Bence kendine en uygun tekniği bul ve inanarak dene... Umarım istediğine ulaşırsın...

asterix

Kayıtlı Üye
ABD de astral seyehati kullanarak gezegenler hakkında ayrıntılı bilgiler alan ve NASA da kadrolu elemanı olduğunu okumuştum kaynağı bulursam eklerim.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
astral seyehat paraya çevrilebilir yani.. :D evet benim de aklımdan geçmişti bi ara :D süper olur yaww :D

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Her yetenek paraya cevrilebilir yeterki bu yeteneği gelistirebilelim o noktaya gelince zaten inanın paradan daha önemli seyleri buluyor insan

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat paraya çevrilebilir yani.. :D evet benim de aklımdan geçmişti bi ara :D süper olur yaww :D

Psişik yetenekleri,ruhsal yetenekleri para çevirmeye çalışırsanız, kibirlenme durumu oluşur ve amacınız sadece para olursa o yetenekleriniz elinizden alınır,ya da üzerine perde çekilir. Bir daha kullanamazsınız.