Yeteneğim var sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Misal geçenlerde oturuyorum, lavaboya gitme ihtiyacı hissettim ve babam lavaboya kalktı. 2 3 kez bu örneği yaşadım. Sevdiğimin düşüncelerini bazen farkında olmadan birebir okuduğum oluyor hem sanal üzerinden hem reelden. Bu bir yetenek midir? Geliştirilir mi? Yoksa yüksek bir tahmin yeteneğim mi var?

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, @Lymon.

Bunlar insanların günlük hayatta sürekli karşılaştığı ancak farkında olmadığı bir takım durumlardır. Bunları herkes yaşayabilir ancak bir yeteneğinizin olmasını istiyorsanız forumda bulunan bir çok kategori ve konuya göz atabilirsiniz. Bunlardan birisini gerçekten yapabildiğinizi hissediyorsanız o çalışma üzerinde yoğunlaşabilirsiniz sizi doğru yola beraberinde sürükleyecektir, sevgilerle.

andrah

Kayıtlı Üye
Bunlar banada oluyoda pek uzerinde durmuyorum gelistirmek icin de ugrasmaya useniyorum acikcasi ailenden gelen bi yatkinlikta var mesela annem arkadasina telefon kullanmadan beni ara atiyor :)

Stronger

Kayıtlı Üye
e aynı zamanda yiyorsanız,
aynı zamanda ...arsınız
Bunun başkaca bir açıklaması olamaz.

andrah

Kayıtlı Üye
Aslinda o zaman cok kisisel olabiliyor :) bu kadar net bir kac dakika icinde ayni ihtiyaci hissetmeleri zor tabi kucuk tuvaletse olabilir ona bisi demiyorum:D

nemesiis

Kayıtlı Üye
Eğer tek bununla sınırlı değilse mesela canınız bir şey çekiyor çikolata diyelim sonra bir bakıyorsunuz babanız size çikolata almış. İçimden sana çikolata almak geçti diyor. Böyle basit olaylar da varsa hayatınızda telepati olabilir. Geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

muratsavci

Kayıtlı Üye
Bunlar tesadufte olabılır yetenekteee eğer cok sık yasaıyorsan bu yetenek gelcek gormede olabılır zıhın okumada.. kendın oncelıkle emın olmalıısn bundan sonrası ıcın yetenegını gelistirebılırsın.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Tesadüf diye bişey yoktur herkeste bir yetenek var fakat her kişi bunun bilincinde değil tesadüf' tür diye adlandırabilir önemli olan farkına varması gelistirmesi

Lymon

Kayıtlı Üye
İş
Yazmak
Bunlar tesadufte olabılır yetenekteee eğer cok sık yasaıyorsan bu yetenek gelcek gormede olabılır zıhın okumada.. kendın oncelıkle emın olmalıısn bundan sonrası ıcın yetenegını gelistirebılırsın.

Evet çok sık yaşıyorum.

Eğer tek bununla sınırlı değilse mesela canınız bir şey çekiyor çikolata diyelim sonra bir bakıyorsunuz babanız size çikolata almış. İçimden sana çikolata almak geçti diyor. Böyle basit olaylar da varsa hayatınızda telepati olabilir. Geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Telepatiyse geliştirmeyi çok isterim, araştırmaya başlıyorum.

Yorumlar için çok teşekkür ederim hepinize teker teker..

Doğayla kalın.

Yemin ediyorum dün arkadaşıma işim düşmüştü sürekli yazmayı düşündüm yazmadım, bugün mesaj atmış nerelerdesin bi mesaj lan yazmış... Tesadüf olduğuna inanmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...