esma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feriks

Kayıtlı Üye
merhaba esamalrin etkisi gecicimidir,ornegin ben alim esmasini zikir ediyorum,onun tecellileri gecicimi olucaktir

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Merhabalar

Hangi niyetle ve niçin okuduğumuz önemli burda
1.Bu ismin zikrine devam eden dost düşman ne gizlerse bildirilir.

2.Bu isme devam edenin bütün duaları kabul edilir, istedikleri verilir,

3.Bu mübarek ismin büyüleme özelliği vardır,okuyan kimse istediğini tesir altına alabir ister amir isterse sevdiği biri olsun fark etmez.

4.Her gün 150 kez okuyan kimsenin Allah hakında ilim ve bilgisi artar , marifetullaha erişir evham ve şüphelerinden kurtulur.Cenabı Hakka yakınlaşır

5.Bu isimin zikrine devam eden kimse kendini sürekli geliştirir ,bilmek istediği her konuda Allahın yardımlarıyla öğrenir bilgisi artar

Belli seviyeye ulaşıldığını varsayalım

Tecelliler niyete göre yine vurguluyorum değişmez ibadetlerimizi aksatmadıgımız sürece

Yine en doğrusunu ALLAH (cc) bilir

feriks

Kayıtlı Üye
tewekkurler mesel 90 gun zikir yaptin sonra biraktim alim esmasini etkisi yine de kalicimi olucak,yoksa zikri biraktiktan sonra gecicekmi

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Devamlı okumadığınız müddet etkisi biter yada tam anlamıyla etkisini göstermez azalma olur

Tavsiyem fazla sayıda cekiyorsanız ağır geldiyse bunu sayısız ve kendinizi fazla yormadan devam etmeniz bir süre

Yine En doğrusunu ALLAH (cc) bilir

dede

Kayıtlı Üye
Arkadaş güzel sormuş ama sen yinede tam cevabını vermemişsin,ancak soru işaretini giderecek olarak sana şunu söyleyeyim.
Örneğin bu esmayı ilmin artsın diye,kendini geliştirmek için okuyorsun,okudukça gelişirsin 90 gün oku 90 gün gelişirsin sonra vay niye okumadın 90 gün önceki hailene geri dön olmaz.
Birşeymalum olsun diye okudun,mlum olunca bırakdın,e sen bırakdın hemen geri alalım onu olmaz zaten malum olmuştur.

Birini etkin altına almak için vb büyü lerde ne olur bilmiyorum ve tavsiyede etmiyorum,Allahın adlarını bunlar için kullanmak doğru değildir(bana göre)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Tam olarak vermedin derken ? Burda bir mecburiyet yükümlülüğüm yok ve gereken cevabı verdigimi düsünüyorum ve vetfa vermiyorum burda cevaba bakarsan niyetine göre etkisi biter yada tam etkisini göremessiniz dedim önce üslübunuza dikkat edin bence

EL-ALİM:Canlı veya ölü,küçük veya büyük,gizli veya açık,klapte,kafada olan veya dışa vurulan şeyi en ince ayrıntısına kadar**** hakkıyla bilen.Hiç birşey Allah’ın ilminden gizlenemez.Onun ilminin hududu yoktur.Evrende,nerde ne varsa,neler olup bitiyorsa bir bir monitörün başında oturup izliyor gibi izliyor ve gerekenleri yazıp kaydediyor.

.Özellikleri ve bazı faydaları:Bu ismin verilen miktarda ve şartlarına uygun olarak okunursa (Zikrini virid edinip)yapan kimseye dost,düşman içinde ne gizlerse bildirilir.Bu zikrine devam eden kimse istediğini elde eder,her türlü arzu ve isteğine kavuşur.Bu mübarek ismin büyüleme özelliği de vardır.İsteyen istediğini bu ismin zikr,yle tesir altına alabilir.Bu kişi ister amir olsun ister memur,isterse sevdiği biri olsun,üstünde hakimiyet kurup hükmünü ve bilgisini istediği gibi yürütür.Her gün (150) defa zikreden kişi,allah hakkındaki ilim ve bilgiye iman ve izana yani kısaca marifetullaha sahip olur.Evham ve şüpheleri kalkar,İlme’l-yakin derecesine ulaşır.

Anladınız umuyorum bukadar kesin konusup yanlış yönlendirmeyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...