Çalınmış bir malı geri getirmek için

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bir arşın (68 cm) kadar temizlenmiş koyun bağırsağına bir kere "KUL YA EYYÜHEL KAFİRUN" suresi okunur.Bu sure-i şerife`de sekiz yerde "AYIN" harfi vardır. Her AYIN` da bağırsağı YA RABBİ bu malı kim çalmışsa onun bağırsağını yahut uykusunu böyle bağlıyorum deyip bağırsağa sekiz düğüm yapılır ve bağırsak karanlık bir yerde asılarak kurumaya terkedilir.Bağırsak kurudukça hırsız da tabii ihtiyaçlarını yapamaz hale gelir. Mal geri geldikten sonra bağırsağı yumuşatmak için suya atıp bir iki saat bıraktıktan sonra dikkatle düğümleri çözmelidir ve bağırsağı bir yere gömmelidir.

Kaynak: Gizli ilimler hazinesi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Verilmiş olan bilgi sadece işlemsel olarak doğrudur ama amacı çalınan malı geri getirmek için yapılan bir çalışma değildir. Kişiye felaket getirmek için ve hayatını darmaduman etmek için yapılan bir çalışmadır. Ve de geri dönüşü yani bozumu bahsedilen şekilde yapılmaz. Hayvan organları kullanılarak yapılan tüm çalışmaların enerji birikimleri sürekli kendini tekrar eder. Bozumu için o enerjinin de temizlenmesi de şarttır.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sayın Yule sizin kadar bu konulara vakıf olmadığım kesin.Kitapların yalancısıyım anlayacağınız :)

yule

Yönetici
İş
Maalesef kitapların birçoğunda böyle derleme bilgi çok fazla. Aman bu mal geri getirir diye yapmayın bu çalışmayı. Hem karşıdaki kişiye büyük bir kötülük yaptığınız gibi bu kadar negatif bir çalışmanın neticesinde auranızı kirletir, kendi hayatınızı da negatifliklerle doldurursunuz. Sevgi ve Işıkla...

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
o kişiye kötülük yapmış olursunuz demişsiniz sizce haketmiyor mu benim malımı çalıyo bence herşeyi hakediyo

fransula

Kayıtlı Üye
Ama o cahillik etti diye aynısı yapmamıza gerek yokki sevgili CİCİ KIZ.

yule

Yönetici
İş
o kişiye kötülük yapmış olursunuz demişsiniz sizce haketmiyor mu benim malımı çalıyo bence herşeyi hakediyo

Evrensel hak anlayışı sizi ilgilendirir. Normalde bir mal çalındı diye bir insanın hayatına bütün felaketleri göndermek benim etik anlayışıma göre değil. Bunu onaylamıyorum. Herkesin özgür iradesi var ve ben kendi tavsiyemi ilettim. Siz de kendi vicdanınıza göre davranırsınız. Ayrıca konudaki malı çalan kişiye felaket göndermek gibi algılamayın. Bu boşluğa yapılacak bir felaket davetini gösterir aynı zamanda. Çünkü evren boşluklardan oluşur. Yani yaptığınız her şey direkt kişiye yapsanız bile bir kısmı da boşluğu doldurur. Direkt siz yaptığınız için de size dönme olasılığı daha yüksektir. Ayrıca çalan kişi yani direkt muhattap belli olmadığı için çok büyük bir bölümü boşluğa gider çalışmanın. Ve size dönecek tehlike de çok daha fazla olur.