merhaba/güncel mesajları ve etkinlik duyurularını takip etmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
foruma kaydolalı 2 hafta belki daha fazla oldu.aslında daha önce kaydolmuştum fakat üye ismimi ve şifremi unuttuğum için tekrar kaydoldum.. geçmişte yazdıgım mesajlarda belirttim yine belirtmek isterim: " forum bi harika " :) şimdi sorularıma geliyim :

1) ben forumda dolaşırken açılan yeni konuları ilgiyle okuyorum yalnız okuyor olmam hepsini takip edebildigim anlamına gelmiyor...açılan konular daha yenileri açıldıgı için ben okuyana kadar kayıyor ve liste yenileniyor.bu konuların tamamına liste olarak ulaşabilmem mümkün mü ??

2) bi çok konuda okuyorum.eğitimler, şifa çalışmaları, dersler, inisiyasyonlar v.s bunlara çok ilgiliyim.ama yeni oldugum için hangi tarihte hangi saatte hangilerinin yapıldıgını bilmiyorum..bana bu etkinlikleri tarih ve saatlerini yazabilir misiniz ??

teşekkürler iyi forumlar...

sevgi ve ışıkla :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Etkinlikler için
http://www.gizlimabet.com/forums/591-Etkinlikler

Uyumlama ve İnisiyasyonlar için
http://www.gizlimabet.com/forums/450-Gizli-Mabet-Uyumlamaları

duyuruları takip edebilirsiniz. Cepten girdiğinizde sağ üstte içinde "..." üç nokta olan kareyi tıklarsanız forumlar listeleniyor, aşağıya inip, GM uyumlama-eğitim seçeneklerini girerek kolaylıkla bu kısımlardaki duyuruları takip edebilirsiniz.

Normal-pc ya da notebok girişlerinizde üstte solda sırasıyla anasayfa-forum-.... seçenekler var forum yazan yerin altındaki YENİ MESAJLAR a tıklarsanız yine güncellemeler ekranınıza listelenir(Duyurular dahil)

Yine cep için : Log in olup yine sağ üstteki üç noktalı kutucuğu tıkladığınızda,karşısınıza 9 ayrı kutucuk çıkacak. Sağ alttaki neler yeni? kutucuğuna tıklarsanız güncel mesajları forumda o en son neler hakkında mesajlar atıldığını listeleyebilirsiniz.(Duyurular dahil)

Ve haftalık şifa çalışmaları için de her perşembe günü 21.30 a kadar konu başlığında katılacağız tarih detayını belirtip,içine isminiz-anne adınız ve yaşadığınız yeri mesajla dilberhala'ya yazıp aynı akşam 23.00 teki çalışmalara katılabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...