Ejderhalar Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar.Ejderhalar hakkında sorum olacak.Dugold A.Steer adlı yazarın Ejderha Bilimi adlı kitabı ejderha çağırmaya yarayan bir kitap mıdır?Kitabın içinde ejderha büyüleri varmış.Bu büyülerle ejderha çağırılabilir mi?Dugold A.Steer Büyü Bilimi adlı kitabın da yazarıdır ve bu kitabı da büyü ilmine sıfırdan başlayanlara yardımcı oluyor.Ama zararlı bir kitap değil ve her yaş grubundan kişiler okuyabiliyor,hatta okullarda-kütüphanelerde falan okunabilecek bir kitap.Neyse,uzatmayalım.Bu kitap ejderha çağırmaya yarar mı?İçinde ejderha büyüleri varmış?

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
büyü konusunda pek bilgili değilim açıkçası ama kimsenin kanlı canlı görmediği efsanevi birşeyi nasıl getireblirsin bilmiyorum sembolik bi isimde olabilir...
yanlış anlama tabi... ama merak ettiysen araştır ilgi çekici birşeye benziyor bende araştırabilirim hatta
ilginiçekebilecek bişey bence araştır yani illa ejdarha çağırmana gerek yok
kimse yazmamış bari ben yazayım dedim

codzombi

Kayıtlı Üye
ra sheeba diye bir sistem var onu araştırmanı da tavsiye ederim

mutekomen

Kayıtlı Üye
Şimdi yarar mi yaramaz mi onu bilemeyiz, büyüyü görmemiz gerekir once. ayrıca Ejderha mitolojik bir varlık niye böyle birşey dedim çünkü varlığını kanitliyacak en ufak bir ipucu yok...

BlueS

Kayıtlı Üye
Ejderhalarin bizden farklı bir boyutta olduğuna inanılıyor. Ejderha cadılığında bildiğim kadarıyla ejderhalar bilge varliklar olarak temsil ediliyor ve cadılarına yardım ediyorlar. Bazılarınıza mitolojik birşeymiş gibi gelebilir ama ben inanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...