6.his yeteneğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutekomen

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim 6. Hissim çok kuvvetli kontrol etmeyi öğrenmek için zener kartlarıyla çalışıyorum. Elimi kartların üzerinde gezdirirken hissediyorum ve doğru çıkıyor. Hissederken avuç icimin yan tarafında yoğun bi yanma hissediyorum bunun nedeni ne olabilir. Cevaplarsaniz sevinirim.
Teşekkürler...

Volar

Kayıtlı Üye
Bu konuda tam bir bilgi sahibi değilim fakat okuduğum ve denemelerimde gördüğüm kadarıyla enerji kendini bir şekilde belli ediyor.Bazı insanlarda karıncalanma soğukluk vb durumlarla ortaya çıkarken sizde sıcaklık şeklinde kendini belli edebilir.Bu yanma hissi acı verecek düzeyde mi acaba?

mutekomen

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevabiniz için teşekkür ederim.
Yoğun olarak doğru hissedersem rahatsız edici oluyor. Ama bir süredir elimi hisseek için kullanmiyorum. Sadece bir süreliğine hiç birsey düşünmüyorum. Doğru çıkıyor.

origanum

Yönetici
Merhaba, benim 6. Hissim çok kuvvetli kontrol etmeyi öğrenmek için zener kartlarıyla çalışıyorum. Elimi kartların üzerinde gezdirirken hissediyorum ve doğru çıkıyor. Hissederken avuç icimin yan tarafında yoğun bi yanma hissediyorum bunun nedeni ne olabilir. Cevaplarsaniz sevinirim.
Teşekkürler...

Normal olan bir şey bu. Ellerinizdeki enerjiyi hissediyorsunuz o kadar.
Başlangıç seviyesindeki enerjilerle çalışan kişilerde görülür zamanla anlamazsınız bile yandığını, sadece enerji akışını hissedersiniz. Biz onlara hükmediyoruz yani istediğimiz gibi yönlendirebiliyoruz, size de olur belki birgün. Çalışmaya devam edin. Başarılar.

mutekomen

Kayıtlı Üye
Çalışma demişken hayatıma ne tür faydalar sağlayabilir bu güç ?

Volar

Kayıtlı Üye
Benim fikrimce evrendeki herşeyin ama herşeyin temelinde enerji yatar.Saf yada değil.Siz bu zener kart çalışmasını yaparken vücudunuz bir enerji kanalı görüyor olabilir.Bu enerjinin geçişi sırasında oluşabileceği gibi vücudunuzun bu enerjiyi dış bir etken gibi yoğun olarak hissetmesidir.Örneğin elinizi sıcak suya sokarsanız vücudunuz acı hissi vererek sizi uyarır ve bir takım şeyler hissedersiniz.Aynı şekilde vücudunuz bu yoğun enerjiyi yabancılamış olabilir.(olumsuz olması anlamında değil sadece vücut yabancıladığı için)Kısacası bu olumsuz bir şey değildir tam tersine doğru yolda olduğunuzu gösterir.İyi forumlar.

mutekomen

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sayın volar; sizin uzmanliginiz nedir acaba tecrubelisiniz zannediyorum.

Volar

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim fakat herhangi bir bu konuyla ilgi bir uzmanlığım yok sadece çok kitap okumaya ve araştırmaya borçluyum.

origanum

Yönetici
Çalışma demişken hayatıma ne tür faydalar sağlayabilir bu güç ?

Bazen size yararlı öyle şeyler hissedersiniz ki hayati önem taşıyabilir. Bunu 6. his için söylüyorum, konu bunun üzerine açıldığı için. Diğer enerji çalışmalarının hepsinin kendine özgü yararları vardır ve kişi bunu bir şekilde kendi yararına kullanabilir, bunlar bir yelpaze gibi açılıp çeşitlenebilir.

Sondua

Banlı Kullanıcı
Bu iş cinler tarafından yapılır cinler sana fısıldar sen elini kağıdın üzerine getirdiğinde enerji yoğunluğundan dolayı bir titreme terleme yanma hissedebilirsin. Bence bu işten vazgeç onlardan bilgi istemek haramdır. Sen şu anda fal bakmıyosun belki ama bu işin sonu fala ve medyumluğa gider falcılığa gider buda şirke sürükler yinede sen bilirsin benden acizane bir tavsiye sadece

origanum

Yönetici
Üyeleri yanlış yönlendirmeyelim. Varlıklarla yapılanı da vardır ama üyemizdeki durum bu değil, doğuştan var olan yetenektir. Varlıklarla olan ya suya bakım şeklindedir ya da direk iletişim şekli iledir ve mutlaka kişinin karşılıklı varlıkla anlaşması şeklinde bilinçli olarak yapılır.

mutekomen

Kayıtlı Üye
Sayın sondua, konuya çok farklı bi yaklaşım getirmissiniz size saygı duyuyorum ancak size katılmıyorum. Bu yeteneğimi istediğim zaman kullanabiliyorum hiçbir fısıltı duymuyorum sadece hissediyorum. Allah bana güzel bi yetenek verdi ama bi sınavlarda kullanamiyorum. O kadar profesyonel değilim malesef. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads