Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Anlaşma Önerirmisiniz

Yer
    Azerbaijan
    Rep Puanı : 251
    Ettiği Teşekkür
    185
    90 mesaja 124 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Standart Anlaşma Önerirmisiniz

Hayatımda hiç bir şey yolunda gitmiyor, zorlukları aşamıyorum. Sabr etdikçe daha da batıyorum. Bu yüzden anlaşma yapmak kararı aldım. Çok zor durumdayım. Beni dinimden çıkarmayacak anlaşmalar önerirmisiniz? Hüddam, Cinler ve.s. buna çok ihtiyacım var. Detaylıca yazmanızı rica ediyorum. Herşeyi göze aldım.

Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen, aptaldır -Ona karşı tetikte ol! Bilmeyen ve bilmediğini bilen, basittir -Ona öğret! Bilen ve bildiğini bilmeyen, uyuyordur -Onu uyandır! Bilen ve bildiğini bilen, bilgedir -Onu takip et!

Rep Puanı : 460
    Ettiği Teşekkür
    145
    75 mesaja 114 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Neden öncesinde başka şeyleri denemiyorsunuz? Kişisel gelişim yöntemleri, çekim yasası, olumlamalar filan. Ayrıca her hafta perşembe günleri forumda yapılan şifa çalışmasına katılıp gelen şifayı hayatınıza yönlendirebilirsiniz, reiki öğrenmek te bir çözüm olabilir. Nasihat oldu bu evet. Ama önce yapılabilecek daha kolay ve tehlikesiz şeyleri deneyin. Çünkü hayat gerçekten değerli.

Rep Puanı : 109
    Ettiği Teşekkür
    1
    39 mesaja 54 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Ya inan kusura bakma ama bıktım senin sürekli aynı muhabbet hakkında konu açmandan davet yapta kurtulalım arkadaş ...

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10858
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.672 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı Metallica1994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımda hiç bir şey yolunda gitmiyor, zorlukları aşamıyorum. Sabr etdikçe daha da batıyorum. Bu yüzden anlaşma yapmak kararı aldım. Çok zor durumdayım. Beni dinimden çıkarmayacak anlaşmalar önerirmisiniz? Hüddam, Cinler ve.s. buna çok ihtiyacım var. Detaylıca yazmanızı rica ediyorum. Herşeyi göze aldım.
    Burada hiç bir üye forum kuralları gereği size bir davet,uygulama öneremez ya da veremez.

Ve lütfen forumu biraz araştırın bu konuyu biraz araştırın. Anladığım kadarıyla Müslümansınız ve bildiğim kadarıyla da Müslümanlıkta şeytanla ya da başka bir varlıkla antlaşma gibi şeyler yapmak yasak.Bir de dinimden çıkarmayacak antlaşma verin diyorsunuz.

Siz buna benzer bazı konularda açmıştınız ve o konularda gerekli cevaplar verilmişti zaten. Üst üste bir daha açmanızın anlamı ney ??

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

Yer
    Azerbaijan
    Ettiği Teşekkür
    185
    Tecrübe Puanı
    22

Bıktıysanız yorum yapmak zorunda değilsiniz. Ben bu siteden bilgi toplamaya, bir şeyler öğrenmeye geldim. Diğer konulardan da ben sıkıldım, bir şey yazıyor muyum? Her kes kanunlar çerçevesinde istediğini paylaşmakta özgür. Bırakın bari yorum yapacak ilimli insanlar bildiklerini yazsınlar.

Her konu açtığımda musallat oluyorsunuz. Adminler bir şey demiyor. Size ne kardeşim? Sizin yüzünüzden ilimli kişilerden de cevap alamıyorum. İnsanı saygısızlık yapmaya zorluyorsunuz. Beğenmiyorsanız yorum yapmak zorunda da değilsiniz.

Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen, aptaldır -Ona karşı tetikte ol! Bilmeyen ve bilmediğini bilen, basittir -Ona öğret! Bilen ve bildiğini bilmeyen, uyuyordur -Onu uyandır! Bilen ve bildiğini bilen, bilgedir -Onu takip et!

Yer
    bi güzelin kalbindeyim
    Rep Puanı : 303
    Ettiği Teşekkür
    232
    101 mesaja 130 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

tai chi!!...kanka, arkadaş haklı galiba.adminler bi sorun çıkarmıyorsa siz de uğraşmayın.bilgi sahibi olanların işi bu ...

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 3755
    Ettiği Teşekkür
    115
    257 mesaja 525 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Çoluk çocuk yuvasına döndü iyice..Kardeşim 17-18 yaşında adamsın ne anlaşmasından ne hayat zorluğundan bahsediyorsun sen? eşin ve çocukların mı var? aile geçiriyorsun da işten mi çıkartıldın? Buna rağmen müslümanım diyorsun.Bu dünyada Allah ın en sevdiği kulu Hz.Muhammed s.a.v dir. ve yine bu dünyada en çok acıyı o çekmiştir.Mevlana nın dediği gibi Başınıza gelen her kötü olay Allah ın sizi hatırlamasıdır bu yüzden bunu nimet bil.Unutma Firavunun başı bir kez bile ağrımadı! Çocuk çocuk işlerle uğraşmayında insan olmanın bir birey olmanın farkına varın.Gücünüzü,ağırlığınızı koyun artık şu dünyaya.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine! - Nazım Hikmet

8. RoyalArch Üyemize teşekkür edenler:
    mecra (23.11.2013)

Rep Puanı : 6041
    Ettiği Teşekkür
    772
    453 mesaja 779 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    63

Verseler bile yapamazsın , yapamadan bakırköy tımarhanesine gidersin.

Yer
    Azerbaijan
    Ettiği Teşekkür
    185
    Tecrübe Puanı
    22

Oradan bilgisayar başında oturup yazmak kolay Benim ne çektiğimi nerden bileceksiniz? Dünyanın binbir türlü hali var. Son yorumumu galiba okumamışsınız. Eğer yardım edeceksen yazın, etmeyecekseniz yazmayın. Saygılı bir şekilde akıl fikir verecekseniz yine yazın. Yaşınız büyük ola bilir ama saygıyı öğrenememişsiniz.

Müslümanım evet, ama bu her başıma gelen olaya eyvallah diyeceğim anlamına gelmiyor. Bırakın insanları yargılamayı da yardımcı olmaya çalışın.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 3755
    Ettiği Teşekkür
    115
    257 mesaja 525 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Alıntı Metallica1994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oradan bilgisayar başında oturup yazmak kolay Benim ne çektiğimi nerden bileceksiniz? Dünyanın binbir türlü hali var. Son yorumumu galiba okumamışsınız. Eğer yardım edeceksen yazın, etmeyecekseniz yazmayın. Saygılı bir şekilde akıl fikir verecekseniz yine yazın. Yaşınız büyük ola bilir ama saygıyı öğrenememişsiniz.

Müslümanım evet, ama bu her başıma gelen olaya eyvallah diyeceğim anlamına gelmiyor. Bırakın insanları yargılamayı da yardımcı olmaya çalışın.
    Pardon ama dostum sana bu küstahlık iznini kim veriyor? Sitenin sahibi sendin de haberimiz yok gibi nereye ne yazacağımızı sana mı soracağız biz? Beğenmiyorsan gider başka yerlerde takılırsın.Biz burada sana olumsuz yorumlar yazıyorsak bu senin iyiliğini düşündüğümüz içindir.Sana aksi cevap vermek bize birşey kazandırmaz ama seni topluma kazandırmak bizi mutlu eder.Belkide herkese bu derece bir ukalalık ve küstahlıkla yaklaştığın için hayatın kötü gidiyordur.Kendine çeki düzen ver.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine! - Nazım Hikmet

12. RoyalArch Üyemize teşekkür edenler:
    Tai Chi Chuan (23.11.2013)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)