Şeytan ile anlaşma yaptım isteğim gerçekleşiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Selamlar,

bulduğum bir eski ceylan derisi kağıt üzerindeki şeytan çağırma ve ondan dilek dileme majisinin tarifi üzerine bu uygulamayı yapmaya karar verdim. çok ayrıntısına giremeyeceğim.

aslında ceylan derisi bana bir hediye gibi geldi.. çok çaresizdim maddi yönden her zaman standartların üzerinde olan durumum başımıza gelen bazı sıkıntılı süreçlerden sonra çok kısıtlı olmuştu.. taksiyle giderken dolmuşa para yetirememek noktasına gelmiş ve bu beni intiharın eşiğine kadar getirmişti.. bir arayış içerisinde gökten inecek bir yardım eli bekliyor ve o eski yaşantıma dönmek istiyordum.. göz görmeyince gönül katlanırmış ama benim gözlerim görmüştü.. ve bu duruma katlanamıyordum.. çaresizlik içerisinde ne yapacağımı düşünürken dedemden kalan eski ahşap ev aklıma geldi.. orada antika diyebileceğimiz eşyalar mevcutdu ve eski eşyalar.. satıp paraya dönüştürerek standartlarımı belirli bir süre üste çekmeye yeter diye düşünüyordum ve yola koyuldum.. 2 saatlik bir yolculuk ardından eski ahşap eve gelmiştim. eve vardıgımda korku filmlerindeki gibi kapıların gıcırdadıgını tavan arasının örümcek ağlarıyla dolu oldugunu gördüm açıkcası canımın derdine düşmüştüm zaten.. hiçde korkmadım. neyse sanki bir güç beni bir yerlere itiyordu.. tavan arasında aranırken eski bir antika diyebileceğimiz sandık ve kapısında asma kilit büyükce.. anahtarı yoktu kırma kararı aldım ve ayağımdaki bot ile vurarak kırdım.. içerisinde eski defterler yıllanmış garip ne oldugunu dahi anlayamadıgım şeyler ve garip bir kağıda benzer birşey vardı sonradan ceylan derisi oldugunu öğrendigim şeyi alarak ve değerli birşey bulamamanın burukluğuyla çıktım ve tekrar evime doğru yol aldım. ama yolda o kağıda bakarken anlayamadıgım bir takım yazılar oldugnu gördüm.. ne oldugunu anlamaya calısırken yanımdaki uzunca sakallı ve fötr şapkalı bir adam ile seyehat ediyordum şehirler arası otobüsde gitmekteydik.. adam'ın göz ucuyla bana bakıyor oldugunu fark ettim ve bana döndü dediki.. o elindekinin ne oldugunu biliyormusun nereden buldun ? ben sizi ilgilendirmez dedim yüzüne bile bakmadan.. genç arkadaşım o elindeki yazı ibranicedir.. ve eski bir el yazmasına benziyor...... nereden buldun söylermisin .. neden bu kadar merak ettiniz.. ibranice biliyormusunuz dedim. evet evet genç arkadaşım biliyorum dedi ve müsade edermisin bakayım diyerek kağıdı istedi, tanrım.. bu bir davet ve dilek üzerine bir tılsım.. koca karı zırvası dedikleri ve hayatın gerçeği olan şeyler.. bunu uyguladınızmı genç arkadaşım dedi bende hayır yeni elime geçirdim ne oldugunu bile bilmiyordum açıkcası bayım .. ibranice bilen birini bulman oldukça zor.. istersen sana bunu çeviririm.. istersen gel benim ufak ticaret haneme bir çayımı içersin ve bende sana bunu çevirir ve ne işe yaradığını anlatırım.. peki bayım dedim ne kadar güven vermesede.. kaybedecek neyim vardı ki.. belki bir çıkış yolu bir ışıktı ve gitmem gerekti. birşey kaybetmezdim en azından. yol bitmiş otogara inmiştik. fötr şapkalı adının can olduğunu öğrendiğim adamla iş yerine doğru yollandık ve varınca bayım beni bekleyenler var şunu hemen tercüme etseniz ve nedir ne değiltir anlatsanız çok minnettar olacağım.. bana doğru dönerek koymakta olduğu çayı bıraktı merak etmeyin.. üzüntünüz herne ise.. birazdan size anlatacaklarım sizi rahatlatacaktır.. buyrun genç arkadaşım çayınız diyerek karşıma oturdu ve başladı anlatmaya o elinizdeki size nasıl ulaştı .. dedemden kaldı bayım.. burada durakladı ve ilginç.. diye homordanıyordu bana biraz müsade edermisin sen çayını yudumlaya dur.. bende bu garip davetin ne anlatmak istediğini tam olarak bir anlayayım ve bana şuradaki a4 kağıtlarından verirmisin senin için çevirip not alayım.. ben uzattım. ve 15dk yarım saat süren incelemesinde garip sesler çıkararak ve hayretler içerisinde.. tamamladı çevirisini ve işlem tamam genç arkadaşım.. şimdi bunun ne olduğuna gelirsek eğer.. bu büyüklerimden duyduguma göre.. bize anlatılan yani garip deri üzerine ve özellikle ceylan derisi oldugunu anladıgım bu garip tarif davet bedel takas dörtlüsü çok güçlü bir davet büyük şeytanı davet ediyorsun... hemde direk... bu kimsede yok inanırmısın bunu ele geçirmek için kıymetini bilen neler yapmaz.. neler can alır can verirsin.. sen çok şanslısın .. ben hayretler içerisinde kalmış dinlemekteydim.. nasıl kullanacağına gelecek olursak ve öncelikle ne işe yarar neler yapabilirsinden başlayalım..

şimdi genç arkadaşım; bu bir demon davetidir. 72 adet demon vardır lucifer hizmetkarlarıdır.. bu davette yazan şekli uygularsan ve istedigin şeytan geldiginde ona saygılı bir şekilde dileğini söylersen oda sana şartlarını söyler.. bu bir anlaşmadır.. atıyorum sen bir gül istiyorsun şeytan der bu gülün senin için bedeli.. senden şuyunu alırım.. yani senden başka bir şeyini alır. ben burada araya girdim ve ne gibi şeyler dedim.. çok kıymetli şeyler oldugunu duymusdum senin kutsal saydıgın şeye saygısızlık etmenden senin için değerli olan herşeye.. insanı kücük düşürücü şeyler işte... şeytanın kibri adem oglunu aşşağılamaktan huzurdan kovuldu.. ve o mühlet istedi ben insanları kandıracagım ve değersiz kılacagım kim üstünmüş gör diye.. arka planında bu vardır genç arkadaşım.. tabi ki seçim senin ! hmm yani istediği şeye karşılık benliğim.. aynen öyle genç arladaşım.. ama bu davette istediğin şey herne olursa olsun büyüklüğüne göre gerçekleşiyormus hem benim duyduklarım ve hemde deride yazanlar.. bu uzunca sohbet biraz daha devam etti ve oradan ayrıldım.. arkamdan seslenen can.. artık buradada bir dostun var uğra lütfen arada .. olur bayım teşekkürler herşey için.. diyerek evin yolunu tuttum .. 1 hafta kendimle verdiğim savaş neticesinde daveti yapmaya karar verdim ve bunu yapmam için viski şişelerini deviriyordum. daveti anlatılan şekilde uyguladım evet.. bir gelen olmuştu.. işin ilginci sanki yılların büyücüsü gibi ben.. korkmuyor.. ve onunla konuşuyordum.. sonradan gizli kalmasını istediği için anlaşma şeklini ve bedelini söyleyemiyorum.. ama çok değerli birşeyler istedi tek birşey değil.. sanırım istediğim çok büyüktü ve ona görede birşeyler kesmişti lucifer'in hizmetkarı.. istediğim şey eski şaşalı yaşantıma geri dönmek.. onun benden istediği gizlidir.. anlaşma gereği . ama az bir bedel değil bunu bilmenizi istiyorum.. neyse bu davetten 2 gün sonra.. kapım çaldı ve polis gelmisdi.. çalınan mallar sizinmiş öyle deniyor bizimle gelebilirseniz merkeze bir tespit yapalım.. eşyalarınızı geri alın. hiç anlam veremedim.. ne bir eşyam calınmısdı nede kaybolmusdu.. sonra yolda giderken aklıma geldi.. sanırım bizim hizmetkar..iş üstündeydi.. neyse vardık . polis önce dedi birçok kişiyle konusduk ve size yönlendirdiler.. sanırım altınlar sizin.. ben olabilir bi bakalım dedim.. bana gösterdikleri 1 kg külçe altını görünce.. dumura uğramış gibiydim.. bayım.. bu bu benim d... (diyemedim susmus bekliordum) tespit işlemleri yapıldı diğerlerinin sahiplerini bulamadık bir tek size ulaşabildik.. buyrun teslim evraklarını imzalayın altınınızı teslim edelim.. anlasma sonuc vermisdi. altını kuyumcuya getürdüm ve 100 bin tl ye yakın değer biçti.. ilaç gibi gelmişti.. hemen satarak nakiye dönüştürdüm.. bu daha başlangıçtı.. hala ummadığım alakasız yerlerden dolaylı olarak paralar altınlar gelmekte.. ve anlasmanın oldugu ceylan derisi kağıt can'ın ricası üzerine onda kalmıştı ve oda şuanda kayıplarda.. olsun tercümeside işimi görüyor..

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben yıllarca dua ediyorum, duam kabul olmuyor. Ama siz bir seferde şeytanla anlaşma yapıp isteklerinize kavuştunuz. Sonra da diyorlar ki imanın zayıflıyor. Böyle şeyleri okuduktan sonra imanım nasıl zayıflamasın :( Başarılı olduğunuz için sevindim.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Ben yıllarca dua ediyorum, duam kabul olmuyor. Ama siz bir seferde şeytanla anlaşma yapıp isteklerinize kavuştunuz. Sonra da diyorlar ki imanın zayıflıyor. Böyle şeyleri okuduktan sonra imanım nasıl zayıflamasın :( Başarılı olduğunuz için sevindim.
Siz İslamı Çok Yanlış Anlamışsınız.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Çok garip.Nasıl korkmazsınız hala aklım almıyor.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Böyle anlaşmalara insanı çaresizlik itiyor. Son çare anlaşma olunca ve bu anlaşma onun tek çıkış yoluysa isteklerinin gerçekleşmesi için, insan o zaman her korkuyu aşar.

RoyalArch

Kayıtlı Üye

Olmayan iman zayıflamaz genç adam =) Şeytana bu dünya bahşedilmiştir.Bu dünyada özgür iradeye müdahale etmediği sürece dilediğini yapmakta özgürdür.Fakat sana Mevlana hazretlerinin bir kıssasını anlatmak isterim:

"Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanarsın!
Ekmek almak için bir fırına gidersin beklerken Fırıncı ile bi hoş sohbet başlar ve Fırıncının hoşuna gidersin,hoş sohbetlisin ya...
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir,bu arada sen istediğini alamadığın için üzülmeye başlarsın ama bilmezsin ki Fırıncı daha pişmiş en güzel ekmeği sana verecek..."

Hz.Mevlana

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama ölümü göze almak korkaklığın ta kendisidir.

aksine hoşuma gitti bu sözünüz ve istemsiz oluşan tebessümle yazıyorum.. çok haklısın ben korktum.. inkar etmiyorum. malesef hayat çok acımasız çok.. bir kaçış yolu arayışındaydım sonu ölümde olsa.. evet esas korkaklık ölümü göze almak teşekkür ediyorum bu bilge yorumunuz için.

iyi kalın..

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Şeytan değildir o , kedidir kedi !

"hayvan severler forumu" yazarak ilgi alanlarınıza özel foruma gidebilirsiniz, yok değilse burası bir parapsikoloji forumu bilimsel gerçekler yada hayvan sevgilisi anlatılan bir forum değil.

codzombi

Kayıtlı Üye
"hayvan severler forumu" yazarak ilgi alanlarınıza özel foruma gidebilirsiniz, yok değilse burası bir parapsikoloji forumu bilimsel gerçekler yada hayvan sevgilisi anlatılan bir forum değil.

Senin yazdığın hikayeleri de bir kitapevine verip , para kazanabilirsin tabi hikayeni kaale alırlarsa. Kaale alacaklaırnı snamıyorum çünkü sizin gibi binlerce kişi böyle hikayeler yazıyor :) Harry potter serisini merlin serisini tavsiye ederim :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Senin yazdığın hikayeleri de bir kitapevine verip , para kazanabilirsin tabi hikayeni kaale alırlarsa. Kaale alacaklaırnı snamıyorum çünkü sizin gibi binlerce kişi böyle hikayeler yazıyor :) Harry potter serisini merlin serisini tavsiye ederim :)

Hangi bölüme gitsen olay çıkartıyorsun, sataşıyorsun. Senin işin gücün yok mu kardeş?

beyazsarap

Kayıtlı Üye

Parapsikoloji forumunda ne işiniz var ? çok yanlış gelmişsiniz..

okadar cahilane ki yorumun cevap bile verme gereği duymuyorum ama yanlış yerdesin bunu bil.

Elefteria

Kayıtlı Üye
okuduğumda inanamadım kötü birşey çünkü şeytana kendi istediğin gibi ruhunu hayatını veriyorsun ama o hayatı sana veren allah neyse iyi sonuçlandığına sevindim

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Adam codzombiye cahil dedi ya yok böyle birşey :) Burası gizli mabet değil mi birisi uyarsın beni gizli mabet burası diye çünkü kreşe çevirdiler.

Keira

Moderator
Sayın üyeler bu hepinize buradan ilk ve son uyarıdır. Lütfen dikkatle okuyunuz.

Bu sitede üyelerin başından geçen ya da geçtiği iddia edilen olayların gerçekliğini tartışmak hiçbir üyeye düşmez. Gerekirse biz müdahale ederiz ama diğer üyeler dalga geçerek cevap veremez, yorum yapamaz. Varsa sizi rahatsız eden bir şey şikayet et butonuna tıklarsınız biz gerek görürsek müdahale ederiz. Size abartı geliyorsa anlatılan şey, okumazsınız olur biter. Lütfen haddinizi aşmayınız. Birçok kez bu uyarı gündeme geldi. Aynı tavırlar devam ederse yönetim tarafından ceza verilecektir.

Sevgi ve ışıkla..

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sayın üyeler bu hepinize buradan ilk ve son uyarıdır. Lütfen dikkatle okuyunuz.

Bu sitede üyelerin başından geçen ya da geçtiği iddia edilen olayların gerçekliğini tartışmak hiçbir üyeye düşmez. Gerekirse biz müdahale ederiz ama diğer üyeler dalga geçerek cevap veremez, yorum yapamaz. Varsa sizi rahatsız eden bir şey şikayet et butonuna tıklarsınız biz gerek görürsek müdahale ederiz. Size abartı geliyorsa anlatılan şey, okumazsınız olur biter. Lütfen haddinizi aşmayınız. Birçok kez bu uyarı gündeme geldi. Aynı tavırlar devam ederse yönetim tarafından ceza verilecektir.

Sevgi ve ışıkla..

Bildirilen şahıs/şahıslar bir çok mesajda küstahça hem danışıp hemde mesaj yazmamız konusunda hadleri olmayarak bizleri uyarmışlardır.Gerekenin yapılmasını bekliyoruz.

codzombi

Kayıtlı Üye
Parapsikoloji forumunda ne işiniz var ? çok yanlış gelmişsiniz..

okadar cahilane ki yorumun cevap bile verme gereği duymuyorum ama yanlış yerdesin bunu bil.

Kardeş yazdığınız konu fake olup milleti keklemeye çalışma çabalarınız falan ne iş ? Sen çok yanlış yere gelmişsin , burası supernatural forumu falan değil kardeş sen bi önce anla okey ?

Keira

Moderator
Site yöneticileri durumu değerlendirip gerekeni yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...