Şeytan ile anlaşma yaptım isteğim gerçekleşiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsarap

Kayıtlı Üye
okuduğumda inanamadım kötü birşey çünkü şeytana kendi istediğin gibi ruhunu hayatını veriyorsun ama o hayatı sana veren allah neyse iyi sonuçlandığına sevindim

evet belki bi çeşit ruhunu satmak ama o kadar çaresiz kaldım ki.. henüz sonuçlanmış birşey yok halen para akışı devam etmekte bakalım nereye kadar gidecek.

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Kardeş yazdığınız konu fake olup milleti keklemeye çalışma çabalarınız falan ne iş ? Sen çok yanlış yere gelmişsin , burası supernatural forumu falan değil kardeş sen bi önce anla okey ?

kardeşim işin gücün yokmu git kedi forumunda oyna burası sana göre değil.

beyazsarap

Kayıtlı Üye
Bildirilen şahıs/şahıslar bir çok mesajda küstahça hem danışıp hemde mesaj yazmamız konusunda hadleri olmayarak bizleri uyarmışlardır.Gerekenin yapılmasını bekliyoruz.

"Kişi kendinden bilir işi" diye sevdiğim bir söz vardır.. Küstahlık göreceli bir kavram değil bu konuda tekbir küstah görüyorum oda bir şahs-ı muhterem.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
"Kişi kendinden bilir işi" diye sevdiğim bir söz vardır.. Küstahlık göreceli bir kavram değil bu konuda tekbir küstah görüyorum oda bir şahs-ı muhterem.

Yanlış yerde yanlış söz kullanımı bu olsa gerek :) Bir kişi imada bulunup 'kesin şu amaçla yapmıştır' gibi bir yaklaşımda bulunursa kişi kendinden bilir sözü kullanılır.Arkadaşın bizi haddi olmayarak yazmamamız konusunda uyardığı mesaj olarak bulunan bir gerçektir.Şikayetimiz bu yöndedir.

ghoul

Kayıtlı Üye
fazlasıyla amatörce yazılmış bir hikaye daha 72 demon dan hiç birinin insanları kontrol altına alma gibi özel bi yetkisi yoktur

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar cinle sohbetlerimden birinde bana maddi olarak yardımda bulunmasında ısrar ettim."Tamam kabul ederim ama bedel alırım dedi." Ne gibi bedel diye sorduğumda; "Kan isterim..Önce çocuğunu,sonra sevdiklerini tek tek alırım dedi." Gerek yok kalsın, açlıktan öleceğimide bilsem (ki kimse açlıktan ölmez,insanın yiyecek ekmeği kalmayınca zaten ölür),değil sevdiklerimi, düşmanımın bile canına para için kast etmem dedim. "Sen bilirsin" dedi.Para uğruna insan onurunuda,imanınıda,sevdiklerinide satmamalı.Allah yolundan koşanın peşindende dünya koşarmış.Varını yoğunu ALLAH a adayan kişiye ALLAH varları yokları ayaklarına serer.Kısacası: Allah a hizmet edene bütün alem hizmet eder.

origanum

Yönetici
Bahsettiğiniz şey sadece sahafi değere sahiptir. Yani sizin aslında olmasını istediğiniz ya da sandığınız ve burada bahsettiğiniz iş için değildir. Zira bu iş bu şekilde olmaz. Ne yazıkki kendi halindeki halk bilmediği için bu şekildedir sanıyor ve aslında başkalarının bunu hazırlamaktaki asıl amacı da bu. Gereğinden fazla meraklı kişileri bu işlerden uzak tutmak ve hem gizli işlerine bulaştırmamak hem de hem kendi sırlarını hem de insanları kendilerinden korumak için bu tür asılsız bilgi ve uygulama parçalarının ortalıkta dolaşmasına izin vermişlerdir. Bilen bilir ki bunlar yazılmaz, yazılı olan ve gerçek olan bilgiler vardır fakat bunlar yapılabilirliklerini yitirdikten sonra yazılırlar ve sadece başkalarına fikir versin diye arşiv olarak ama asla uygulanmayacak bilgi niteliğinden öte gidemeyen eserlerdir.
Bazı şeylerin gerçekleşmiş olması ise bu bulduğunuz şey ile alakalı değildir. Sadece düşünce gücünü harekete geçirmek ile ilgilidir. Bir bilgi ve güce sahip olunduğu hissi ile yapılan çalışma gerekli konsantrasyonun oluşmasını ve olabileceğine dair inancı sağlamış ve olay bu şekilde gerçekleşmiştir. Yani birşey yapabilmek için insanların yeterince konsantre olup düşünmesi yeterlidir. Bu kadar basittir aslında. Başınıza gelen bu, başka birşey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...