Maji Ve Büyü Hakkında Tecrübeli Olanlar Baksın Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serious

Kayıtlı Üye
Öncellikle hepinize selamlar. Ben foruma yeni üye oldum. Ve burada ki arkadaşlarımıza biraz sorularım olacaktı. Ben yaklaşık 1-2 ay süredir psişik olaylara ilgi göstermeye başladım. Ve çok araştırmalar yaptım sorularıma düzgün cevaplar bulamadım. İzninzle tecrübeli arkadaşlarımıza sorularım olacaktır.. Büyü ve Maji gerçek midir ? Yapılanlar uygulamalar gerçekten işe yarıyor mu ? ( Ben inanıyorum ama daha önce hiç görmediğim için soruyorum ) Ve yaptınız büyüler hiç tuttu mu ? Bu işte gerçek bir uzman olmak ne kadar süremizi alır ? Aşk büyüsüydü , Bağlama büyüsü gibi şeyler beni pek alakadar etmiyor.. Böyle büyüler ve ya uygulamalar yanlış anlaşılmasın lütfen bana çok saçma ve basitçe geliyor... Bunları sormamın sebebleri var. 17 yaşındayım ve gerçekten kendimce çok şey gördüm... Ve canım çok yandı.. Hayatım da çok acı ve trajedi yaşadım.. Ve bende artık derman kalmadı.. Dayanamıyorum..Belki size söylediklerim sizi ilgilendirmeyebilir. Ama ben bunları öğrenebilirsem , yapabilirsem ve bu işlerde gerçekten tecrübeli büyüklermizin yardımlarını fikirlerini almak istiyorum... Ve bu işi sonuna kadar götürmek istiyorum , sonu ne olursa olsun..Korkmuyorum

Eğer konu uygun değilse foruma göre lütfen sorularıma cevap aldıktan sonra kilitlenebilir ve ya silenebilir , rica ediyorum

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Büyü demek etki demektir.Etki olan herşey zaten bir büyüdür.Birisinden güzel bir izlenim bırakmak bir büyüdür hatta 'güzelliğiyle beni büyüledi' deriz.Nazar,bela,olumlama herşey bir büyüdür zaten fakat negatif amaçla mı yapılmış pozitif amaçla mı yapılmış fark eden kısmı burada zaten.Birisine zarar vermek,üzmek,her ne sebeple olursa olsun intikam amacıyla büyüye başvurmak o karşıdaki kişinin yaptıklarından daha alçakça bir davranıştır.Bu tür amaçlar için büyü yapan insanlar korkak ve zavallıdır ve nefislerinin kurbanıdır.Ancak sevgi,barış,huzur gibi olumluluk için yapılan büyüler niyetten dahada güzeldir.Başka bir kişinin özgür iradesini büyü ile kontrol altına almaya çalışmakta basit ve çirkin bir davranıştır.Bir insanın belirli uygulamalarla büyü yapmasına ihtiyacı yoktur.Bir şeye sahip olmak için çaba sarf edilmiyorsa hiç bir büyü işe yaramaz zaten.Evrende ne ekerseniz onu biçersiniz.Başkası için yapılan negatif her büyü birgün sahibini bulur.Aynı şekilde insanlık yapılmış bütün olumlu büyülerde aynı olumluluk ve güzellikte sahibini bulur.Önce niyetinizi belirleyin.Niyetiniz yıkıcı değilde yapıcı olursa işte o zaman evren size destek olur.

Serious

Kayıtlı Üye
Sayın Expendables , ne yazık ki sizinle aynı görüşte değilim. Ve söylediğiniz her sözün benzerlerini okudum ya da duydum. Sizin görüşünüz de ki insanlar ya çok saçmalıyordur ya da hayatın kendisiyle karşılaşmamıştır.. Belki de olayın özünü bilmediğiniz için böyle konuşmanız normal ve ya yaşadıklarımı yaşmadığınız için..

Düşünün siz yalnız bir çınarsınız , etrafınız da sizi baltalayan ormancılar... Korkak değilim , hiç bir sorunumdan da kaçmamışımdır

Şunu da eklemek isterim.. Ben birşeyler öğrenmek uygulamak istiyorum dedim birine zarar vermekten bahsetmedim.

codzombi

Kayıtlı Üye
Zikirlerden başlayabilirsiniz, yavaş yavaş 7 günlük sonra 40 günlük zikirler yapabilirsiniz . Bir başlangıç olarak yapmanızı tavsiye ederim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Öncellikle hepinize selamlar. Ben foruma yeni üye oldum. Ve burada ki arkadaşlarımıza biraz sorularım olacaktı. Ben yaklaşık 1-2 ay süredir psişik olaylara ilgi göstermeye başladım. Ve çok araştırmalar yaptım sorularıma düzgün cevaplar bulamadım. İzninzle tecrübeli arkadaşlarımıza sorularım olacaktır.. Büyü ve Maji gerçek midir ? Yapılanlar uygulamalar gerçekten işe yarıyor mu ? ( Ben inanıyorum ama daha önce hiç görmediğim için soruyorum ) Ve yaptınız büyüler hiç tuttu mu ? Bu işte gerçek bir uzman olmak ne kadar süremizi alır ? Aşk büyüsüydü , Bağlama büyüsü gibi şeyler beni pek alakadar etmiyor.. Böyle büyüler ve ya uygulamalar yanlış anlaşılmasın lütfen bana çok saçma ve basitçe geliyor... Bunları sormamın sebebleri var. 17 yaşındayım ve gerçekten kendimce çok şey gördüm... Ve canım çok yandı.. Hayatım da çok acı ve trajedi yaşadım.. Ve bende artık derman kalmadı.. Dayanamıyorum..Belki size söylediklerim sizi ilgilendirmeyebilir. Ama ben bunları öğrenebilirsem , yapabilirsem ve bu işlerde gerçekten tecrübeli büyüklermizin yardımlarını fikirlerini almak istiyorum... Ve bu işi sonuna kadar götürmek istiyorum , sonu ne olursa olsun..Korkmuyorum

Eğer konu uygun değilse foruma göre lütfen sorularıma cevap aldıktan sonra kilitlenebilir ve ya silenebilir , rica ediyorum

Sayın üye, büyü ve maji gerçektir. Herkes büyü yapabilir mi? tartışmalı bir sorudur, yapabileceğine inananlar da vardır kesinlikle herkes yapamaz diyenler de vardır.
Büyü/majinin kendi içinde kademeleri vardır.
Sitemizdeki havas ve maji bölümlerini ilk sayfalardan başlayarak incelerseniz aradığınız bilgilerin fazlasıyla olduğunu görecekseniz. Link:

http://www.gizlimabet.com/forums/315-Derin-Gerçekler-Ve-Sırlar

Okuduğunuz konularda aklınıza takılan bir soru olursa yeni konu açmanıza gerek yok, konu altından sorunuzu yöneltebilirsiniz.

Ek olarak site kurallarını da okumanızı öneriyorum,iyi forumlar
Soru yanıtlandığı için konu kapatılıp, taşınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...