mabet mobil

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Maalesef mobil tema için uyumlu değilmiş o başlık eklentileri.Opera Mini öneririm.Mobil tema olmadan,sitenin kendi temasıyla rahatça kullanıyorum bende.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
hımm tm ama eskiden öyle bi sorun yoktu o zaman durum neydi ?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
opera mini de sorun kesin çözülüyo mu ?? (seni de işindenn gücünden ediyorum belki ama kusura bakma kardeşim :) )

ikbal1505

Guest
Android telefon kullananlar neden mobil tema kullanıyor anlamış değilim. Normal temayı kullanın. Toplist20 sorunsuz görünüyor. Daha kullanışlı ve daha kolay. Android telefon kullanırken bu şekilde kullanıyordum. Gayet rahat ve hızlı.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
benim telefonumda hız söz konusu degil üstelik SD kart destegi olmasına ragmen.bu yüzden mobil tema kullanma gibi bi zorunlulugum var.arkadaşımız expendables in söylediğini uyguluycam..opera mini kullancam :D

hotep

Kayıtlı Üye
yeni konu açmak yerine burada yazsam daha iyi olacak.

kişisel imza yanar dönerli resimlerle süsleniyor görüntü kirliliği ve okuma zorluğu yaratıyor..zaten amacımız okumak ve öğrenmek genel olarak.

kullanımlardan kaldırılırsa iyi olur.

ikbal1505

Guest
yeni konu açmak yerine burada yazsam daha iyi olacak.

kişisel imza yanar dönerli resimlerle süsleniyor görüntü kirliliği ve okuma zorluğu yaratıyor..zaten amacımız okumak ve öğrenmek genel olarak.

kullanımlardan kaldırılırsa iyi olur.

Üye kontrol paneli>Genel ayarlar>Konu gösterim ayarları>Signatürler gösterilsin kutucuğundaki işareti kaldırın. İmzalar görünmez. Bunun için bir düzenleme yapılmasına gerek yok. İmzaları görmek istemeyen bu ayarı kullanabilir. Sevgiler. :)