Eniştemin Kılığında Geldi.

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Selamunaleyküm değerli dostlar. Çok önceden başımdan geçen bir olayı anlatmaya çalışacağım. Ben cinlerle baya ilgiliyim yani onlarla ilgili olayları dinlemeyi yaşamayı falan çok severim sadece bir kere başıma gelmişti ikincisinide anlatıcağım bi gece teyzemlere kalmaya gitmiştim akşam saatleriydi teyzem komşusuna gitmişti evde eniştem yoktu bende tektim oturma odasında televizyon seyrediyodum evin kapısı kilitliydi birden anahtarla kapının açılma sesini duydum sonra salonun ışığı tabiri caizse kendi kendine yandı ardından içeri eniştem girdi bi sorun vardı başını hiç kaldırmıyo hiçbişey konuşmuyodu öylece yavaş yavaş yürüyodu önümde kanepe vardı ayağını göremiyodum kanepenin etrafından dolaşarak yanıma geliyodu tam o sırada ayağının ters olduğunu farkettim sakin olmaya çalıştım ama ne fayda gözlerimi kapattım dualar okumaya başladım ve ardından gözümü açtım eniştem falan yoktu salonun ışığıda kapanmıştı. Buda başıma gelen unutamadığım bi anımdı. Sağlıcakla :)

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Aleyküm selam kardeş okudum ve burdan korktum yani inşallah birdaha gözükmez birde 'Buda başıma gelen unutamadığım bir anımdı' demişsin öbür anılarını paylaşsana merak ettim :D

ptaah

Kayıtlı Üye
Aleykümselam.Çok ilginç.Keçi ayağı şeklinde miydi ayağı?
Burdan da şunu anlıyoruz ki kalp gözümüzü açarsak kim bilir daha neler görebiliriz.Bunlar masal gibi geliyordu ama bir çok veri okuyup dinledikten sonra tam inanır oldum.Görmediğimiz alemler var ve bunlar iyi ve kötü amaçlı faaliyetlerde bulunuyorlar.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Aleykümselam.Çok ilginç.Keçi ayağı şeklinde miydi ayağı?
Burdan da şunu anlıyoruz ki kalp gözümüzü açarsak kim bilir daha neler görebiliriz.Bunlar masal gibi geliyordu ama bir çok veri okuyup dinledikten sonra tam inanır oldum.Görmediğimiz alemler var ve bunlar iyi ve kötü amaçlı faaliyetlerde bulunuyorlar.

Keçi ayağı olsa farkederdi demekki şeytan değil ama onun taifesindendir büyük ihtimal

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Aleyküm Selam kardeşim,öncelerdende haşırneşir olmuşsun bi şekilde musallat olmuş olabilir,ben gözükmeye geldim düşüncesiyle gelmez hiç bir varlık davet olduğunda gelir korkutmak maksatlı korunduğun şekilde gider daveti kapatırsın.Eğer anormal bir olaya daha denk gelirsen korunma ve varlığı kovma uygulamalarını bilmiyorsan bu konu altından bizlerle paylaş sana yardımcı olmaya çalışalım.

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim,öncelerdende haşırneşir olmuşsun bi şekilde musallat olmuş olabilir,ben gözükmeye geldim düşüncesiyle gelmez hiç bir varlık davet olduğunda gelir korkutmak maksatlı korunduğun şekilde gider daveti kapatırsın.Eğer anormal bir olaya daha denk gelirsen korunma ve varlığı kovma uygulamalarını bilmiyorsan bu konu altından bizlerle paylaş sana yardımcı olmaya çalışalım.
Bu saf ve güzel temiz düşüncenizden dolayı size teşekkür ediyorum. Problem olursa muhakkak yardim taleb edicem akıl akıldan üstündür sağolun. Sağlıcakla :)

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Bu saf ve güzel temiz düşüncenizden dolayı size teşekkür ediyorum. Problem olursa muhakkak yardim taleb edicem akıl akıldan üstündür sağolun. Sağlıcakla :)
Rica ederim,müsibet lanet varlıkların sizin gibi güzel insanların hayatını felç etmesine izin vericek insanın bu forumda yeri yoktur,
Sevgi ve ışıkla..