Gece Boyunca ''Cin'' Düğünü.

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Selamunaleyküm değerli dostlar. teyzemin başına gelen bir olayı anlatmaya çalışıcam. Teyzem arkadaşlarıyla cin çağırmışlar tabikide gidiceğini bilmiyolarmış sonradan zorla göndermişler daha doğrusu gönderdiklerini zanletmişler. Bi gece teyzem yatarken odanın içinde davul zurna sesleri geliyomuş kafasını yorganın içinden çıkarmamış sabaha kadarda cinler odada resmen düğün yapmışlar sabah ezanında da gitmişler. Bilgi sahibi olmadan çağırmanın sonuçları diye düşünüyorum. Sağlıcakla :)

Kuryas

Banlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam, İNŞALLAH teyzene cin musallat olmamıştır.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Davet etmeyi bilmek kadar göndermeyide bilmek lazım.Aksi halde gelen misafir,geldiği evi sahiplenir,dağdan gelip bağdakini kovarlar.

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Şimdilik hocaya görünmesine gerek yok,kaya tuzuyla bir banyo yapsın öncelikli olarak,eğer işler yolunda gitmezse cin mektubunu yazıp üstünde taşısın.Geldiğini anladığı hissettiği taktirde onun duyabiliceği ses seviyesinde ezan okumaya başlasın,ezanın sesini duydukça uzağa kaçar,eğer durum dahada ciddileşirse davet kapatmamışlar demektir ve cin evinize musallat olmuştur,bu gibi durumlardada yüksek seviyeli korunma uygulamalarını yapsın

bluecat

Kayıtlı Üye
Benzer durum benim de başıma gelmişti yıllar önce, arkadaşımla benim son ruh çağırışımız oldu, hatırladıkça gülerim o zamanki halimize:) Yeri gelmişken sormak istiyorum, ruh çağırma seanslarında neden fincan kullanırız? Ve neden fincan sadece biz dokunduğumuzda hareket eder? (O güne dek fincanı hareket ettiren, işimize geldiği gibi cevap yazdıran biz olduğumuz için neden dokunduğumuzda hareket ettiği malumumuzdu:) Ama o akşam gelen şey o kadar gevezeydi ki biz soru sormadan kendi kendine birşeyler anlatıp duruyordu :)) Ne kadar korktuğumuzu anlayın.)