Birden Kaybolan Kadın.

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Selamunaleyküm, bu benim ilk konum o yüzden doğrumu açtım bilmiyorum mazur görün :) başımdan geçmiş bir olayı sizlerle paylaşmak istedim öncelikle ben arhaviliyim 6 yaşlarındayken bir olay sonucu ben okunucak olmuştum ailem beni el almış sağlam bi hocaya götürüyolardı hocada bana muska yapmıştı akşam ezanından sonra dışarıya çıkmam yasaktı neyse konuyu dağıtmıyayım bi akşam kuzenime ''dışarıdan taş topla da akşamları gelen geçene balkondan atarız'' demiştim akşam oldu saat 11 11:30 civarları balkona çıktık yoldan zaten tek tük insan geçiyodu köy gibi biyerdi alabildiğine uzun bi yol vardı bi kaç tane uzaklarda ara sokaklar fln bi kaç atışımızdan sonra bi kadına attık atar atmaz kuzenlerim korkup kaçtı ben eğilip saklandım kadın ''oraya gelirsem bacaklarınızı kırarım'' diye bağırdı 5 saniye geçmemişti kafamı hafiften çıkartıp baktım karanlık sokakta ortalıkta ne kadın gözüküyo nede başka bişe kimse yok baya şaşırtmıştı bu durum beni. Böylede bi hikayem var belki bumuydu diyeceksiniz sadece anlatmak istedim aile yakınlarımında başından geçen bi kaç olayları farklı konularda anlatıcam. Sağlıcakla :)

beerrna

Banlı Kullanıcı
bilmiyorum şaşırtıcı birazda düşündürücü bir olay:):):):):):)